Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, dzięki wielkie za pomoc, ale wciąż trapi mnie parę pytań

Opłaca się taka inwestycja? Stockowe łożyska są aż takie głośne?

Czy może są słabe i poza wyciszeniem zwiększą też żywotność?

Przepraszam za takie "tuningowe" pytania, ale zapomniałem o istnieniu odpowiednich do tego tematów.

Link to post
Share on other sites

Stockowe to plastiki. Generalnie moglbys je zostawic jesli bys chcial slaba sprezynke, ale kulowe poprawia prace calego mechanizmu (plynniej). Ja np. w swojej g36c nic nie wymienialem w gb i wszystko pracuje bez problemu. Wiec generalnie moznaby i zostawic

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Przejrzałem ok. 15 stron tematu i nic o tym nie było ,jako o wadzie repliki. Wolę jednak zapytać.

 

Czy bateria ma jakieś luzy ,słychać ją podczas biegania, etc. ??

 

Jeżeli odpowiedź na pytanie jednak padła to wybaczcie ,jednak aby przebrnąć dokładnie przez 55stron ,potrzeba zdecydowanie więcej czasu niźli na zadanie pytania.

A i przeglądanie tylu stron może być katorgą.

Link to post
Share on other sites

jak głosna ? gieta jest cicha szczególnie stock ;]

chya ze masz źle wypodkładkowany i suchy karabin to wtedy głosna jest ;p

 

bateria to zalezy ;]

9,6v najfajniejsze a najlepsze li-po 11,1v :D dla mnie replika oprócz tego ze jest wzmocniona i ma troche wiecej fps od stocka musi miec dobry rof i reakcje na spust ;]

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

Pytanie do użytkowników adaptera Battleaxe - jakie magazynki się nie bujają ? Używam hicapów Dboyi i realcapów Stara, mam jeszcze jednego reala chińskiego PMAGA - wszystkie latają do przodu i do tyłu - denerwuje mnie to. Są jakieś które siedzą sztywno w każdej osi?

Link to post
Share on other sites

Witam, przymierzam się do kupna tej repliki i mam kilka pytań:

 

1. Poza patentem z izolką da się jakoś "usztywnić" frontgrip żeby nie latał tak mocno i nie dało się prawie dotknąć nim lufy na końcu? :P

 

2. Ma ktoś jakiś customowy patent na przerobienie domyślnej kolby na a'la snajperską bez wydawania 300+zł? Domyślna kolba z tymi "lukami" jakoś mi średnio podchodzi.

 

3. Gdzieś wyczytałem że można pociągnąć gietkę jakąś specjalną matową farbą(czarną :P ) żeby wyeliminować wrażenie "plastikowości" - wiecie coś o tym?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

O, dzięki - google znalazło mi tylko g&p za 360 :P

 

A reszta pytań? ;)

 

Gotowego rozwiązania niestety nie ma. Można pobawić się w MacGyvera (chyba tak to się pisało) i zrobić jakiś stosowny stabilizator ale dużo by było z tym zachodu. Sam użyłem izolki.

 

Jeżeli chodzi o farbę, to nie słyszałem. Jednakże, nie interesowało mnie to zbytnio ,gdyż nie uważam żeby moja gienia była zbyt plastikowa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...