Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elo. Kupiłem ostatnio własnie g36 od jg. Mam pytanie. Mam stocka i chce do niego wsadzić lipo bo są tańsze, mniejsze i kolega ma ładowarkę. Czy LiPo o napięciu 7.4 v będzie dobry? Słyszałem, że ma taką moc jak zwykły o 9,6v. Nie chce tam pchać 11.1v lipo bo mi karabin wypierdzieli w kosmos :D!

 

pozdrawiam i czekam na rady.

Link to post
Share on other sites

Powinno wystarczyć. Ja kupiłem 11,1 i mam wrażenie, że to trochę za dużo :)

Ale w sumie jestem zadowolony. Reakcja na spust jak przy strzelaniu z napiętej sprężyny ;)

 

 

Koledzy mówią, żebym brał 11,1 ale wydaję mi się, że przy pierwszej lepszej serii to mi ten karabin wybuchnie :D

 

czy jakbym chciał 11,1 to musiałbym coś zmienić na wzmocnione? Jakieś zębatki czy coś. Chodzi mi o kulture pracy, żeby się nie popsuło ;p

 

Twoja jak sie trzyma?

Link to post
Share on other sites

Zębatki akurat powinny wytrzymać, o tłok się martwię. Ja w gerboxie nie wymieniałem nic. Za to wmontowałem kable niskooporowe i mosfeta, żeby się styki nie spaliły.

 

Poza tym uważaj na rozmiary, bo 11,1 są grube. Ja mam turnigy 2200 mAh i do chwytu nie weszła, musiałem ja dać do ładownicy na kolbę.

 

Dzisiaj będzie pierwsza strzelanka z udziałem tej baterii, więc zobaczymy :)

Link to post
Share on other sites

Ja ogólnie polecałbym uważać na stockowe tłoki od JG bo w swojej giecie dostałem jakiegoś bubla ,którego zjechalem po 4 tysiącach kulek na baterii dołączonej do zestawu.

 

 

dobra to kupuje 7,4 v :D nie będe jej męczył.

 

dzieki za rady :D!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...