Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Red_Bullet

Możesz mi powiedzieć jak sprawuje się ten mid od KA i czy bezproblemowo wchodzi do gniazda? Sprawiłem sobie ostatnio mida od MAGa i chociaż podaje bezproblemowo to przy wkładaniu i wyciąganiu go z gniazda już tak słodko nie jest...

 

Czy ktoś sprawdzał jak jest z magami Aresa?

Link to post
Share on other sites

Nie chcę Ci specjalnie zawracać głowy ale jeśli możesz to sprawdź tylko jak te magi pasują do gniazda. MAGi na ten przykład wydają się być ciut szersze niż stockowy hi-cap bo w gniazdo wchodzą z oporem, nie ma "kliknięcia" i żeby wyjąć magazynek trzeba się trochę postarać. Jeśli zaś chodzi o podawanie to wszystko jest czoko.

Link to post
Share on other sites

Czy ta dysza z Airsoft Pro jest do kupienia u nas? Ktoś to sprowadza? A może ktoś ma do pchnięcia, będzie zamawiał (dorzuciłbym się)?

 

Czy jeśli kupię metalową komorę Dragona to z automatu m uszę wymienić dyszę na standard CA czy JG będzie pasić?

 

Zakładając takie samo spasowanie elementów przed i po, ile orientacyjnie (o ile będzie to wogóle mierzalne) powinno dojść fps po zmianie cylindra 1 na 0 (lufę mam 509mm w stosunku do 490 stock)?

 

I teraz ciekawy przypadek :) Moja roczna giecia (gb pełny stock) ma ~345-350 fps (precka 509 mm), jest ok. Zauważyłem jednak, że na low capach następuje spadek fps wraz z nabiciem maga. Nabicie do połowy to ok. 20-25 fps mniej, nabicie na max daje mi 310-315 fps. Taki sam numer mam na mce i na mp5 !! Też tak macie czy nigdy nie sprawdzaliście ?

Link to post
Share on other sites

 

I teraz ciekawy przypadek :) Moja roczna giecia (gb pełny stock) ma ~345-350 fps (precka 509 mm), jest ok. Zauważyłem jednak, że na low capach następuje spadek fps wraz z nabiciem maga. Nabicie do połowy to ok. 20-25 fps mniej, nabicie na max daje mi 310-315 fps. Taki sam numer mam na mce i na mp5 !! Też tak macie czy nigdy nie sprawdzaliście ?

 

 

Prawdopodobnie brak szczelności dysz (kulki podawane z magazynka dociskają dysze do góry co przy stocku lub wytartym oringu w dyszy może powodować nieszczelności) rozwiązaniem była by wymiana dyszy na doszczelnioną

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie brak szczelności dysz (kulki podawane z magazynka dociskają dysze do góry co przy stocku lub wytartym oringu w dyszy może powodować nieszczelności) rozwiązaniem była by wymiana dyszy na doszczelnioną

 

No ale takie jajo w 3 różnych replikach? A gieta praktycznie nowa.

Link to post
Share on other sites

Zaczepy przy magach do Giety są mi potrzebne jak sanki w kwietniu.

Bardziej interesuje mnie czy podają prawidłowo, czy tną się na kulkach G&G i jak pasują do gniazda JG.

 

sprawdziłem wczoraj na samym gnieździe. baaardzo cieżko wchodza. lowy dboiy'a leciutko włażą.

Link to post
Share on other sites

No ale takie jajo w 3 różnych replikach? A gieta praktycznie nowa.

jeśli dobrze pamiętam dysza jg u mnie szczególnie szczelna nie była i ostro dmuchała w tył -ok 100fps przy niskim przebiegu

przesmaruj dysze (w środku)i prowadnice dysz na głowicy cylindra smarem

i sprawdź czy jest lepiej

Link to post
Share on other sites

Witam. Czy warto kupić ten magazynek:

 

http://www.taiwangun.com/magazynki_magazyn...8_src-2079.html

 

Może ktoś posiada? Nie zacina się? Jest wart zakupu? Kiedyś tutaj widziałem jakieś p&j za 25zł, ale niestety już ich nie ma.

Osobiście używam http://www.akmilitaria.pl/product_info.php...dfd3d63394eea6e. Mam 4 sztuki. Sprawują się bez zarzutu od ponad roku. Nic się nie łamie, nic się nie zacina.

Link to post
Share on other sites
QUOTE(Vetius @ 8/7/2010, 17:03) *

Witam. Czy warto kupić ten magazynek:

 

http://www.taiwangun.com/magazynki_magazyn...8_src-2079.html

 

Może ktoś posiada? Nie zacina się? Jest wart zakupu? Kiedyś tutaj widziałem jakieś p&j za 25zł, ale niestety już ich nie ma.

 

Osobiście używam http://www.akmilitaria.pl/product_info.php...dfd3d63394eea6e. Mam 4 sztuki. Sprawują się bez zarzutu od ponad roku. Nic się nie łamie, nic się nie zacina.

 

Poza tym co pisał Powała:

(Używam magazynków CA, SRC, P&J i GFC)

 

1.

Magazynek SRC siedzi dość luźno w gnieździe [JG] w powrównaniu do innych (CA, P&J, GFC). Na razie nie zaskutkowało to jakimiś problemami.

 

2.

SRC ma bardziej matowy plastik niż WwCh )P&J, a zwłaszcza GFC), wyglądem bardziej zbliżony jest w tym względzie do CA.

 

3.

Lepszy bolec wypychający kulki niż w nieco zawodnym (u mnie) P&J.

 

4.

Napisy na magazynku - SRC je ma. Dodano uwagę o tym, że magazynek jest do elektrycznej broni. Dla mnie to wielce okej, ale nie wszyscy to lubią.

 

 

 

Na tym temacie ktoś pisał, że poleca gumkę hop siup i preckę 363 obie systemy. Ktoś wie, w jakim sklepie można kupić oba te komponenty na raz? Szukałem wczoraj i nie mogłem znaleźć, może komuś rzuciło się w oczy?

ASGSHOP.

http://asgshop.pl/sklep/catalog.php?cat=4

 

Aha - przepraszam za post powyżej, wpadka techniczna - do usunięcia.

Edited by Ghandi2
Link to post
Share on other sites

jeśli dobrze pamiętam dysza jg u mnie szczególnie szczelna nie była i ostro dmuchała w tył -ok 100fps przy niskim przebiegu

przesmaruj dysze (w środku)i prowadnice dysz na głowicy cylindra smarem

i sprawdź czy jest lepiej

 

Problemem nie są fps'y, bo tych mam tyle samo co rok temu przy zakupie guna a jedynie spadek fps wraz ze stopniem nabicia low capa. Na nówce jednak nie sprawdzałem :(

Link to post
Share on other sites

Hej, mam pytanie. Posiadam G36c i zaczynają mi się kończyć kulki. Do tej pory używałem dawniej xtreme, teraz G&G a zaczynam się zastanawiać nad P&J premium:

http://www.taiwangun.com/amunicja_kulki_0_...m_p_j-1045.html

 

Bo za cenę dwóch paczek G&G (84zł) dostałbym 3 paczki P&J. Lufa stock. Te p&j miałem 2000 ale wszystko poszło do sprężynki. Mogę je kupić bez obaw o ewentualne zacinki?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Problemem nie są fps'y, bo tych mam tyle samo co rok temu przy zakupie guna a jedynie spadek fps wraz ze stopniem nabicia low capa. Na nówce jednak nie sprawdzałem :(

 

im bardziej nabity mag tym większy nacisk od dołu na dysze co w efekcie może spowodować przedmuchy i utratę mocy

zrób to co napisałem w poprzednim poście jak nie pomoże to tylko wymiana dyszy na doszczelnioną

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...