Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fallout 3 w akcji


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahahahahah

 

okeeeeej

 

No niestety juz zapowiedziano rozleglosc i swobode znana z Obliviona, a osobiscie jestem przeciwnikiem takich zachowan - japonskie RPG pokazuja, ze poprowadzenie fabuly liniowo a terenow "krok-po-kroku" daje mozliwosc zzycia sie z bohaterem i przezycia jego historii. No... ale to "tylko" Fallout ;-).

Link to post
Share on other sites

Właśnie kreowanie postaci to największy fun w RPG i jeśli ktoś mnie trzyma, to może oberwać z łokcia, że tak powiem.

Tylko w cRPG dość często mnie wkurza, że nie mogę komuś puścić tekstu na tyle jadowitego, żebym wiedział, że to mój :P.

Link to post
Share on other sites

Właśnie otwartość świata falloutów (1&2) sprawia że gram w nie do dzisiaj. Dla mnie już jedyną nadzieją jest to że Bethesda zrobi jedyną rzecz jaką obecnie potrafi... Wrzuci Construction Seta. Wtedy fani zrobią może Fallouta z tego "czegoś"...

Link to post
Share on other sites

Dokładnie F1 wymiata :D- gdyby nie te możliwości pewnie bym nigdy w fallouciaka nie zagrał. I te super postaci z intelektem 1 :aSd normalnie rozbrajały mnie powiedzonka: "mi sej haj ".

 

A japońskie RPG no bez jaj xD- to coś z rpg ma wspólnego?

Link to post
Share on other sites
Dla mnie osobiscie "mroczne" RPG sa za bardzo EMO i bardziej powoduja moj smiech, niz "klimat" ;-).

Eh, to musisz zobaczyć mnie w akcji na sesji "papierowego" Wampira. Połowa graczy i MG, z którymi miałem do czynienia, po pierwszym kwadransie sprawiała wrażenie, jakby zadławiła się własnym mrokiem. Dyżurnym tematem kpin i uszczypliwych aluzji jest oczywiście druga z komputerowych adaptacji, czyli Bloodlines. Niemal każda z moich postaci traktuje jako oczywistość (ironicznie rzecz jasna) fakt, że Kain, ojciec wszystkich wampirów, pracuje jako taksówkarz w Los Angeles.
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Japońskie RPG? Jeśli mówicie o granatnikach, to może i dobre, ale gry na pewno nie.

W ogóle ten naród nie umie robić gier, może z wyjątkiem Silent Hill które i tak czasem przegina.

 

No i co z tego. Polacy są w tym jeszcze gorsi. Może z wyjątkiem Wiedźmina, który i tak czasem przegina. (taki żarcik - nie grałem w Wiedźmina ;) )

 

Czekam na F3 od kilku miechów. Wcześniej ta produkcja była mi obojętna - przecież nie będę kupował nowego kompa dla jednej gry. Ale kiedy się okazało, że stary hicior wychodzi na konsole - czekam.

Z gameplayów na razie nie podobał mi się tylko perk bloody mess - jeden strzał urywa obydwie nogi i wysyła resztę w powietrzu. Dziwna trochę fizyka :P

Link to post
Share on other sites
Nie mam pojęcia co im do łba strzeliło że zrobili to w taki sposób icon_sad2.gif. to już nie jest stary dobry Fallout

Proste... Kasa.

Gnojki kupią, bo jest dużo "krfi" i mało "jakiegoś tam durnego tekstu" (2 autentyki z komentarzy :wink: ). I to mnie właśnie najbardziej boli, gnojki które wypisują teksty w stylu: "Nie gralem w F1 i F2 bo bylo glupie za duzo tekstu za malo akcji nie to co fallout3!!!1" (też, nie dosłowny ,ale jednak, cytacik :wink: ).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...