Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Carbine (GFG03) [GFC]


Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M4 z GFC to jest moja 2 broń a pierwsza M. Używam jej od 4 miesięcy intensywnego strzelania.

Ogólnie jestem z niej zadowolony ale ma parę minusów farba która pomalowane jest body to śmiech :wink:, maja wygląda jak bym ją ze 2 lata używał. Baterie dokupiłem na "Taiwanie", Ta która jest dawana do zestawu nie jest zła ale mogła mieć więcej niż [1100 mAh]. Wymieniłem gumkę Hop Up.

Lufy nie mierzyłem czy ma faktycznie 6.04 (Trochę kulki łatają na boki ale z trafieniem człowieka z 45 - 50m niema problemu (ale o One Shot, One Kill możemy zapomnieć :wink: chyba ze strzelimy z mniejszej odległości :lol:)

Jak za ta cenę i tak polecam nawet z tym co dają w pudełku, batką, lufa, itp.

Z 4 kolegami zamówiliśmy te same M4 na 4 niestety 2 musieliśmy odesłać do serwisu "Wymiana ogranicznika kostki stykowej" (wytrzymały jedna strzelanke jakieś 1000 kulek)

 

Repliki zamówione w GunFire serwis i kontakt bez zarzutu ogólnie polecam ta replikę moja kosztowała 700zl

 

 

Co do Gumki to w mojej replice Stockową gumke wymieniałem po jakiś 2 miesiącach i się okazało ze jest delikatnie pęknięta lufa miała bardzo otre brzegi proponuje przed wymiana okratować ją :mrgreen:

Edited by Furdys
Link to post
Share on other sites

Emka GFC jest naprawdę ciekawą propozycją chociaż, że cena jest o 300zł większa jak od tej emki G&G. Ale o bebechach G&G wiele złego się nasłuchałem. Ale i tak trzeba by dokupić batkę od razu do tej drugiej emki.

 

więc moim zdaniem bierz GFC.

Link to post
Share on other sites

Ja narazie na swoja M4 z GFC nie narzekam a i też jej nie oszczędzam :!: Nie raz zakopałem się w niej przez przypadek w śniegu.

Moja replika została zakupiona w Gunfire.

W M4 z GFC masz prawie wszytko metalowe tylko tak jak pisałem farba jest doniczego sciera sie szybko :wink: . Mi to osobiście nie przeszkadza wręcz przeciwnie :lol:,

(to już kwestia gustu)

Głośniej pracuje od innych replik ale zato szybkostrzelność jest naprawdę niezła :twisted:

 

jak by ktoś szukał magazynków! Ja używam z BOYI i PJ i nie narzekam :-P :-F

Link to post
Share on other sites

Ja tam nie widziałem aby farba się ścierała. Ale i tak mam pomalowane teraz krylonem :P

 

 

Fakt może troszkę źle opisałem. Chodziło mi ze każde delikatne obtarcie o coś i lakierku niema! (przynajmniej w moim egzemplarzu)

 

A co do malowania sam już myślę jakimi kolorami malować swoja :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

A moja już 2 raz w 1 miesiącu jest w serwisie, przedtem pęknięty tłok, teraz coś ze spustem:P No ale mam nadzieję że to już ostatni jego serwis i że będzie już będzie działał pięknie.

Warto wymienić gumkę na systemę bo zasię wzrósł i celność również.

Link to post
Share on other sites

Warto brać prawie nową (chyba 3,4 miesiące ,wygraną na konkursie , więc bez gwarki ) ?

 

Ma wymienioną gumkę , i strzela bardzo ładnie , tylko przez ile takie osiągi się zachowają ? ( czy w tej replice , po dłuższym czasie użytkowania , osiągi jakoś nie padną ? )

 

Czy po tym (ktoś pisał że to dysza) co widzimy po otwarciu komory , pozwoli nam stwierdzić po strzelaniu czy sprężyna jest zwolniona ? (Chodzi o to by nie zostawiać karabinu z napięta sprężyną )

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Bateria ładowana była mikroprocesorową ładowarką firmy Ansmann. Gumki nie zmieniałem, ale pewnie warto. Na mrozie lubi się usztywnić i trzeba oddać kilka strzałów.

 

Po kilku miesiącach wciąż ma 420fps, używana średnio 2-3 razy miesiąc. Ma ją kilku znajomych i chyba tylko jeden miał z nią jakieś problemy, ale sporo kulek przemielił.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

U mnie nie za dużo się zmieniło, zero usterek poza ukruszonym kawałkiem GB, który naprawiłem i strzela, polecam, chociaż ja w swoim wymieniłem wszystko, zostawiłem tylko GB, HU i kolbę, która i tak pójdzie do wymiany - wniosek lepiej kupić jakąś ładną replikę (boyi nowe) i włożyć tam ten GB, można go kupić u kilku ludzi tu w komisie gdzieś były.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...