Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Carbine (GFG03) [GFC]


Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PJ ma troche mocnych bebechów, ale się psuje.

JG/GFC wszystko ma wzmocnione i daje rade.

 

Ja polecam JG/GFC .Znajomy do M16 JG założył metalowe body i komore G&P i ma ok 450 fps, zero usterek.

Jedynie w obu przypadkach gumka + dystanser do wymiany (najlepiej H w/g mnie, i nie guardera) :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam witam, odświeżam temacik :P

 

moja replika została zakupiona prawie rok temu, jedyne co w niej zmieniałem to ustawienie szczerbinki i jak narazie działa wszystko sprawnie, raz tylko miałem przypadek znacznego upadku na szybkostrzelności, ale problem sam zniknął (magic!) oraz ostatnio na blokadzie strzela semi przy mocniejszym naciśnięciu. To wszystko ;]

 

Replika sprawuje się jak narazie bezawaryjnie (poza niedokręconą kolbą - ale to chyba problem wszystkich replik)

 

przebieg - coś ok 15-20k pestek bez żadnych ingerencji w bebechy.

 

akumulatorek działa jak narazie bez zarzutu (ładowany średnio 1-4 razy w miesiącu + co 2 dzień przez pierwsze 2 miesiące posiadania)

 

wszystko jest jak narazie sprawne - dopiero planuję tuningowanie ;]

Link to post
Share on other sites

Witam witam, odświeżam temacik :P

 

ostatnio na blokadzie strzela semi przy mocniejszym naciśnięciu. To wszystko ;]

 

Mam nieco podobny problem niezależnie od nastawienia pojedyńczy-ciągły strzela seriami - stwierdziłem, że to wina przerywacza - ponieważ jest ze ZnAlu to taki mały ząbek wchodzący do wnętrza gb się wyciera lub ułamuje. strzelanie po przełączeniu na "safe" może być spowodowane wyrobieniem blokady mechanicznej spustu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Interakcje z magazynkami:

real-cap STAR - idealnie

real-cap PJ - ciężej wchodzi niż STAR

krótki hi-cap PJ - nie podaje kulek

 

Niestety po trzech ładowaniach padła bateria. Co jest o tyle dziwne, że była ładowana prawidłowo. Spasowanie elementów na wysokim poziomie, póki co nic nie dostało luzów.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dziś moja m4 GFC odmówiła posłuszeństwa, tzn, słychać pracę zębatek i silnika, dysza pracuje prawidłowo (przy strzale) ale nie naciąga sprężyny. Wydaje mi się że tłok szlak trafił. Co może z nią być innego? Ale cóż, szkoda tracić gwarancję otwierając GB więc wysyłam na serwis.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Stockową lufę i gumkę moim zdaniem od razu można, a nawet należy wymienić. Włożyłem gumkę guardera przeźroczystą i lufę systemy (niestety 4,5cm krótsza niż stock, ale została mi ta precka po HK więc sprawdziłem jak śmiga) i zasięg oraz tor lotu kulek o niebo się poprawił. Co do mocy, też nie jestem zachwycony, wydaję mi się, że trzeba będzie wymienić cylinder i tłok. Replika dobra, ale nie za 800zł.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...