Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Carbine (GFG03) [GFC]


Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wymieniłem od razu sprężynę na M120s SYSTEMY, bo seryjna miała nieprzyjemny dźwięk, i było 387 na 0,25 z wahaniami jakieś 2-3fps'y mierzone na guarderze 2000. Nie był mierzony wcześniej.

 

A co to za karabin gfg07?

No właśnie też myślę o wymianie sprężyny na słabszą (stockowo jest 130), ale jeszcze zobaczę.

 

Co do samego karabinka: GFG07

Link to post
Share on other sites

Ładniejsze od mojej starej eMki ;)

 

Nie wiem teraz będę wkładał coś w deseń M140-150, ale to jest teraz inny karabin ;) Po prostu brzmienie jest obrzydliwe, jak taki stary materac ze sprężynami, a co tam zobaczysz przecież, na razie masz gwarancje, zostaw ją sobie.

Link to post
Share on other sites

Ja mam zamiar zmienić komorę HU albo po prostu ją uszczelnić bo chyba szczelność stoi na średnim poziomie. Jednak mam dwa minusy. Jeden luz między połówkami ale to się załatwi izolką :D. A drugi to dziwnie wczepianie magów :/.

Link to post
Share on other sites

Trzeba wyczuć magi, taki cyk jest charakterystyczny, co do komory uważam, że jest dobra, teflonfix i dobry dystanser (trzeba dobrać u mnie od guardera czarnego był za duży i HU szalało) proponuje jakieś szalone dystansery typu H (nie testowałem) lub wkład z długopisu (testowałem - rewelacja).

Link to post
Share on other sites

Ładniejsze od mojej starej eMki ;)

 

Nie wiem teraz będę wkładał coś w deseń M140-150, ale to jest teraz inny karabin ;) Po prostu brzmienie jest obrzydliwe, jak taki stary materac ze sprężynami, a co tam zobaczysz przecież, na razie masz gwarancje, zostaw ją sobie.

Mhm, no faktycznie wygląda ładnie. Na początku chciałem GFG09 (M4 S-System - przypomina pitbulla), ale okazało się, że jest w ciągu najbliższego miesiąca praktycznie nie do dostania.
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

http://img828.imageshack.us/gal.php?g=p11108871600x1200.jpg

 

Tak wygląda po wymianie kilku części.

 

 

Jest na konfiguracji SP140 + BU Guarder, lufa 534mm systema gumka guarder, dystanser własnego projektu, plus prowadnic łożyskowana systemy. Podkładkowanie plus jakaś kosmetyka.

 

Zauważyłem, że przy włożeniu BU tłok nadal łapie poprawnie, ciekawe... Bardzo fajnie - nie trzeba (przynajmniej u mnie) piłować przedostatniego zęba.

 

 

 

 

Edit : Biega na lipolu firefoksa 11,1V 20C => wystarcza. Sfajczył mi się MOSFET więc napiszę jak chrono osiągi wkrótce.

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Dawno mnie tutaj nie było. Po zimie zakładałem nową gumkę, i niestety mam 2-3 mm pęknięcie na GB z jednej strony...z przodu GB. Wymienialiście szkielety czy jeszcze ten stock wam wytrzumuje ? Ja miałem sprężyne 120 CA, reszta full stock.

 

http://img696.imageshack.us/i/productfw.jpg/

 

Na czerwono zaznaczone pęknięcie. Przebieg to hmmm 2.5 roku, czyli jakieś 30 K kulek.

 

Co do mofsetu który spłonął , to Twoj lipo Wojaduz to był ten 11,1 z którym teraz biegasz ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ekhm....? Co tutaj tak cicho ? Rozwaliliście tą emke czy jeszcze macie ? :)

Mi poszedł szkielet - wymieniony na Cymowski za 50 zł :) + prowadnica i sprężyna 110 m/s guardera = 420 fps :) Tylko diabelnie głośno chodzi...;/

Czy ktoś montował w niej RIS`y free float ? Ja chce sprawić sobie:

 

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_szyny_ris_ras_sir/zestaw_szyn_ris_o_dlugosci_180_mm_do_replik_serii_m_shs-2753.html

Link to post
Share on other sites

Ogólnie aby cokolwiek innego zamontować to trzeba muszkę przesunąć do przodu co wiąże się z piłowaniem rowków na pin od muszki. No i delta ringu. Ale tutaj owy masz od razu. Ja na swoją emkę się wkurzyłem i rozprzedałem na części.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...