Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKMS by G&G


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

 

- wszystkie zewnętrzne elementy metalowe są stalowe (łącznie z lufą)

 

 

 

Na Capri jest

 

materiał - stal/magnez/aluminium/cynk/tworzywa sztuczne

 

Stal ok, tworzywa to wiadomo. Ale co tutaj robi i gdzie jest ten magnez i cynk? Czy faktycznie AKMS jest stalowo drewniany a Capri ma nieaktualne dane? Jak ogólnie jest z wytrzymałością materiałów użytych w tym ak?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Co do pakietów, stanowczo mogę odradzić Intelecta (7+2) 10,8V 1400mAh. Akumulatorek jest troszkę grubszy a te 2 dodatkowe ogniwa (i przewody miedzy nimi) sprawiają, że nie dość, że się go ciężko dosłownie wciska w replikę to jeszcze zamkniecie pokrywy i nie uszkodzenie niczego jest nie lada wyczynem, o tym, że do ponownego otwierania trzeba użyć np. śrubokrętu przyłożyć do przycisku i zdrowo łupnąć wole szybko zapomnieć bo aż krew człowieka zalewa. Na szczęście akumulator był uszkodzony i mi przysłali z Capri coś innego...

 

Batimex Stick 9,6 V 1500 mAh. Jeszcze z niej się nie strzelałem ale przynajmniej nie ma żadnych problemów z wkładaniem jej i wyciąganiem z repliki (zachowuje się jak customowy akumulator od cm031.c) Ile Ci k/s wyciśnie niestety nie mogę powiedzieć bo mam replikę po tuningu.

Edited by grzybek85
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam. Chciałbym się zapytać o parę rzeczy.

1. Czy jest całkowicie ze stali, czy jest tam ZnAl?

2. AIMS od G&G to praktycznie to samo, z innym drewnem, zmienionym body i kolbą?

3. Czy zespół kolby, zatrzasku i zawiasu jest wytrzymały?

4. Czy opłaca się kupić tą replikę?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tia. Teraz główną role odgrywają firmy które produkują repliki AK praktycznie całe ze stali. Takie właśnie jak VFC, Real Sword(seria kałaszków TYPE 47), no G&G AKMS oraz AIMS i oczywiście za jakiś czas ma się pojawić nowy SLR z CA calutki ze stali :lol: Bo te poprzednie SLR-y nie były praktycznie całe ze stali. Więc poprostu jak lubisz wprowadzić coś nowego nie wiem rekonstruować Armie CHRL to polecam Real Sword-a :D.

Link to post
Share on other sites

W AKMS-ie G&G są wszystkie części stalowe ;) Nawet czuć że podnosisz kawał stali :lol: Tylko pamietam że chyba na korpusie bicia informacyjnie dotyczące zmiany trybu ognia były nie bite w tym miejscu co ma orginał. Co do takich spraw to dość dużo ludzi zwraca na to uwage ale mi to w zupełności niczym nie przeskadza. Ale jak już miał bym sobie sprawiać AKMS-a to tylko VFC 8-) na którego chyba jeszcze trzeba bedzie poczekać. Jak narazie dostępny na WGC.

 

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i..._cat_VFC%20AEGs

Edited by MMCommando
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...