Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kulki BB - ciekawostka


Recommended Posts

Trochę późno ten post :) Ale nie chce zakładać nowego tematu. Tak jak Indianin chciałem się spytać o precyzję wykonania kulek toy-jet. Zamierzam teraz kupić betę z machinegun'a i zastanawiam się czy nie wziąć tych kulek toy-jet pakowanych po 2500sz. (0.25g). Wiem, że odpowiedź na to pytanie już padła, ale przez tyle czasu mogło się coś zmienić :wink:

Pozdro:

Talon

Link to post
Share on other sites

Ja też skusiłem się na te kulki.

Właśnie kończę 2 paczkę 0,2g 4000szt. Tak jak Hoplita nie miałem z nimi żadnego problemu :D

A wykonanie jest na oko lepsze od Exceli, które kiedyś kupiłem (nie widać na nich śladów po formach)

 

Dodam tylko, że strzelam ze stockowej wersji MP5ki TM, ze standardową lufą.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja narazie wywaliłem paczkę (1800) kulek Toy-Jet 0,3 grama z lufy precyzyjnej i jak narazie chwalę sobie. Jeśli chodzi o lot to niczego sobie. Kulki wyglądają dobrze - lekki połysk jakby polerowane :P czym się znacznie różnią od tych 0,33 z tajguna. Oglądnąłem dokładnie paczkę drugą i wyglądają każda tak samo dobrze. Jednak co do jakości lotu kulek to wolę te z tajguna - one pasują bardziej do tej spręzyny co mam. Ale to już inna kwestia.

Chyba jedyną rzeczą do której można się przyczepiś w ToyJetach 0,3 jest to, że ich nie ma :(

Pozdro

PA.

Link to post
Share on other sites

jakoś nikt nie napisał o kulkach KSC 0,2 ... nikt ich nieuzywa czy jak? :) kupilem jedną paczke, nieliczyłem więc niewiem czy rzeczywiście jest tam 4000, ale bardziej mi chodzi o jakość bo mp5spręzynowej jakoś lepiej się strzelalo z tych kulek niż z kulek cg, i żadnej kwasratowej sie niedoszukałem.

pozdro Mad :twisted:

Link to post
Share on other sites

a ja doloze mala ciekawostke na temat kulek KSC 0.20g:

otoz maja one (kazda!) taka mala gorke, takie wybrzuszenie i pod swiatlo widac to bardzo dobrze, ale mimo to nie zacinaja sie nawet w ponoc wybrednym m11 (no ale to KSC wiec chyba sie "lubia" te oba wyroby :D )

ciekawe czy ktos jeszcze to zauwazyl...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No dobra....

ICS'a granacik. 500 sztuk. Lufa 6.08(nietrudno zgadnac CA). Co prawda w zime .....ale kolega po powrocie nie mogl, po owczesniejszym wyciagnieciu lufy wewnetrznej, wybic dziada wyciorem. ale sie jakos udalo.

jesli chodzi o CG. Kupilem, pomiachlem w podelku paluchem a tu kulka jakby oblupana, po prostu brakowalo o 15% kulki . i tak pare razy.

TM - kolega mi teraz odstapil 2x, bo przyznam nie przygotowalem sie z ammo nalezycie :P. Zadnych najmniejszych problemow. Co prawda nie mam ciezkiego spustu ale nosilo elegancko.

Co ciekawe.... jak bylem swierzy i niedoswiadczony do starego m15 a4 (sprezyna 170%) wsadzilismy tandet polskie kulki 0.11 grama. Armour pearcing cool ale zasieg...no commnet, a kulki wykonane wzorcowo. Niby sie tna na takich, ale na prawde kein problem ...i to absolutne no namy.

Aha a propos mocy waga/moc na male dystanse. Szok !!!! Kulki lekkie(0.2) glebiej i to znacznie dlebiej wbijaly sie w moj stary chaler rowerowy od kulek 0.25 :) wniosek na krzaczury lekkie kulki :P. Wiekszy armour pearcing :). Checked... dziala.... dziwne :). To chyba ma zwiazek z wiekszym speedem wylotowym :) ale juz nie nudze ..... Pozdrowienia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...