Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 gas blowback WA


Recommended Posts

Może mały OT ale dotyczący zasilania. Mianowicie Propan z Bernzomatic'a jest niedostępny w żadnych sklepach, gdyż nie spełnia jakiś tam norm. Dopóki ich nie otrzymają nie może być sprzedawany jakoś na terenie UE.

Więc pozostaje kupować przez allegro i inne sklepy internetowe, lecz cena (ok 50zł) + przesyłka, według mnie dyskwalifikuje propan jako alternatywę do zasilania gaziaków :(

Link to post
Share on other sites
  • Replies 762
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może mały OT ale dotyczący zasilania. Mianowicie Propan z Bernzomatic'a jest niedostępny w żadnych sklepach, gdyż nie spełnia jakiś tam norm. Dopóki ich nie otrzymają nie może być sprzedawany jakoś na terenie UE.

Więc pozostaje kupować przez allegro i inne sklepy internetowe, lecz cena (ok 50zł) + przesyłka, według mnie dyskwalifikuje propan jako alternatywę do zasilania gaziaków :(

 

Od kiedy?

Ja na miejscu we wrocku zawsze kupiowalem :strach: :strach:

Link to post
Share on other sites

No one tam między 100 a 120$ stoją na RW normalnie, wiec o ile to najtańsze jeszcze ma cenę porównywalną, to to ultralight i aluminiowe Prime'a już jest droższe mocniej. No ale uważam, że i tak takiej tragedii nie ma. Na wiele produktów jest jeszcze wiesza marża.

Link to post
Share on other sites

Apropos Ratech, mam to stalowe suwadło i muszę przyznać, że jakość wykonania bez zarzutu.

 

Tak jak standardowe suwadło od razu mi się "odarło" o wnętrze body (efekt złego spasowania), tak Ratechowe chodzi jak igła i nie widać praktycznie na nim śladów użytkowania.

Link to post
Share on other sites
AGM WA GBB M4 Metal 50 rds Magazine

[AGMMAG] 18.00USD

AGM notice reseller the GBB metal Magazine is 50 rounds. We will get them before 10 June. The price is 2/3 of GHK version :) We are on hoilday until 31 May, i will make more photo about the 061 , 062 and magazine when i be office ~~~ regards Paul ebairsoft.com

 

 

http://ebaybanned.com/product_info.php?pro...3928919f2870618

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites

Sarco,

 

Widziałem Cię na liście na Combat Alert, jesteśmy chyba nawet po tej samej stronie.

Będziesz mógł obadać na miejscu :-P

 

 

Spoko ja nie biorę swojego WOCa a minima , kumpel jedzie z WOCiem więc też się ucieszy że można coś na żywca porównać anie na monitorze.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No ale przecież chyba i w ostrym i w WA i w AEGach (a a na pewno w WA i w AEGach) jest taki sam buffer tube, jeśli chodzi o jego szerokość i kształt, tylko do body sie go inaczej wkręca, ale to nie ma znaczenia raczej, jeśli tutaj masz samą kolbę bez tuby.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...