Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 gas blowback WA


Recommended Posts

Magazynek ma mocniejszą sprężynę w zaworze, jeden z oringów też będę musiał zmienić, bo jest za mały.

 

Pełne ciśnienie. Magazynek zmroziło, jak otworzyłem zawór, gdy już CO2 nie miał siły do ruszenia suwadłem, to było gdy wystrzeliwałem z rzędu już 4 raz cały magazynek :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 762
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spokojnie, jeszcze nie dopracowałem wszystkiego :)

Muszę dopasować oring w zaworach, ponieważ jeden lubi puścić cały gaz podczas strzału...

 

I wolę jednak nie dostosowywać nikomu magazynków (magazynki nie mają robionych hydrotestów pod CO2), podam tylko dokładnie co zrobiłem, i sklepy internetowe, gdzie zamawiałem części :)

 

Co do magów. GHK są zrobione inaczej, co czyni je wytrzymalszymi od konstrukcji WA. Są w nich praktycznie same połączenia gwintowane, a w środku cała komora gazowa nie ma żadnych płaskich powierzchni, same o okrągłym przekroju.

 

Gazożerność jest dość pokaźna :)

1 butla 20oz to jakieś max 15-20 magazynków, ale są po 90zł w necie, a napełnienie jednej kosztuje mnie 5 zł. Uważam, że to lepsze rozwiązanie niż kapsuły, kapsuły gazem nie doładujesz, a tu i owszem :)

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Spokojnie, jeszcze nie dopracowałem wszystkiego :)

Muszę dopasować oring w zaworach, ponieważ jeden lubi puścić cały gaz podczas strzału...

 

I wolę jednak nie dostosowywać nikomu magazynków (magazynki nie mają robionych hydrotestów pod CO2), podam tylko dokładnie co zrobiłem, i sklepy internetowe, gdzie zamawiałem części :)

 

Pozdrawiam :)

 

W takim razie czekamy na info :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wiadomo może coś o magazynkach do WA/G&P ?

 

Wcześniej chodziły słuchy o magazynkach robionych przez Ra-techa, teraz natomiast jest cisza. Może ktoś coś wie na w/w temat bo moja replika leży i się kurzy od ponad pół roku.

 

Chodziło ci o magi od Prime.a te co ładowali je Co2 z adaptera Mb?

Nadal nie ma wieści na ich temat...

:/

Link to post
Share on other sites

Chodziło ci o magi od Prime.a te co ładowali je Co2 z adaptera Mb?

Nadal nie ma wieści na ich temat...

:/

 

 

Jakiekolwiek, bo z magów WA nie idzie strzelać ciekną niemiłosiernie i stosowałem już chyba rożne środki. GHK też nie są zbyt rewelacyjne. Pozostaje tylko czekać, tylko pytanie na co ? ;)

Link to post
Share on other sites

Niestety wiem i dlatego GBB jest moją drugą repliką,a jak widać na fotce obok, moją primary weapon jest minim.

 

Proponował bym ci poświęcić 52$ na MP5PDW z Galaxy-miałem i to jest zajefajna replika jak za taką kasę,niektórzy z mojej ekipy używają jej właśnie jak się za zimno robi na GBB.

Link to post
Share on other sites

Napewno się da, myślałem o tym, i realizm byłby zachowany.

 

Ale jest trudniej, butlę byś musiał mieć jakąś naprawdę specjalistyczną...

 

Tak jest prościej i szybciej, a nie chciałem się z tym bawić niewiadomo jak długo...

Swój magazynek zrobiłem w ok. 7 godzin :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...