Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 gas blowback WA


Recommended Posts

Znaczy że jak, n te chwilę brać viper-tech pomijając inokatsu, i nie pchać sie w wa/we/Kjw????

Pytam sie, bo za jakiś rok może mniej bym sobie sprawił gaziaka.. a teraz czytam tematy,

Jesli bym chciał mieć nowke gaziaka, który nie koniecznie musi mieć kopa, fps-y. Kosmosu I elementy ze sta

Jaka firmę polecenie, I co do wymiany na poczatek....

Inokatsu wiem ze drogie, lecz jaką replika na drugim miejscu, powiedzmy że dzisiejszy budrzet to 3000pln

Pytam sie.z.ciekawości na razie....

 

Sory za literki, pisze z telefonu.

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites
  • Replies 762
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrozumiałem przekaz. Cena nie bardzo gra rolę. Popatrzę tego Vipera. Nie ukrywam że na tych konkretnych elementach mi zależało. Dzięki za sugestie i trafne uwagi. Poszukam wszystko pod Vipera i podpytam ponownie jeśli się nie obrazicie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Znaczy że jak, n te chwilę brać viper-tech pomijając inokatsu, i nie pchać sie w wa/we/Kjw????

Pytam sie, bo za jakiś rok może mniej bym sobie sprawił gaziaka.. a teraz czytam tematy,

Jesli bym chciał mieć nowke gaziaka, który nie koniecznie musi mieć kopa, fps-y. Kosmosu I elementy ze sta

Jaka firmę polecenie, I co do wymiany na poczatek....

Inokatsu wiem ze drogie, lecz jaką replika na drugim miejscu, powiedzmy że dzisiejszy budrzet to 3000pln

Pytam sie.z.ciekawości na razie....

 

Sory za literki, pisze z telefonu.

Za trzy tysie kupisz Vipera z jednym magazynkiem (a i chyba nawet nie to, bo dolar drogi a vat wysoki). Fajnie jak chcesz sobie w ogródku postrzelać do puszek, na strzelankę to jednak troszkę mało (dolicz około tysia na magazynki). Jeśli nie miałeś wcześniej nigdy gazówki to sobie lepiej kup Tanio Kobę/KJW, bo jest znacznie mniej problematyczna niż system magna. Pobawisz się, postrzelasz, nauczysz się obsługi, zobaczysz czy Ci to leży, potem będziesz sobie inwestował w magnę.

 

@Grey Fox, obadaj sobie SR'ki tegoroczne. No malinka :icon_smile:. A jak chcesz korpus MUR to sobie najwyżej zmienisz na Prime/Bomber, aczkolwiek jak raz dotkniesz korpusu vipera to już nigdy nie spojrzysz na nawet najbardziej wybajerzone body ze znalu.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Znaczy, że jak pierwyj kupić taniokoba, a z czasem jak podpasi to sprzedać i kupić vipertech, a nie lepiej od razu kupic, jak to mówią raz a porządnie???? Pomijając że nie miałem jeszcze karabinów gbb(oprócz bocznej hi-capy tm ) wiem że lagi należy dokupić....

Po prostu co byś doradził pomijając to że nie miałem gazowki , oczywiście od razu nie trzeba na strzelanki tego brać, poza tym jeśli np wladuje kSe na kjw tk, i zechce sprzedać to kasy nie odzyskał i będę stratny, wolę raz a dobrze, a jeśli coś do wymiany to po trochę , a konkretnie.....aeg mam ics, boczną od fm, także jak widać lipy nie trawie....

Mam nadzieję że to zmieni co nieco , i inaczej ,,pogadamy,,

 

Zainwestować w magne, tzn??? Bebechy z tego systemu przezucic do np jkjw/tk, czy zmiana repliki z tym systemem....

 

Jeśli dalej będziesz tak pisał Twoje posty będą leciały bez ostrzeżenia...

PJ

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Obecnie posiadam SCARa WE, więc jestem przygotowany na to że będą problemy do uporania się. Ale nauczyłem się już, że taniej by mi wyszło kupić replikę na części mając wiedzę, niż nabywać wiedzę doświadczeniem i sukcesywnie wymieniać.

 

Gdybym w swoim zestawieniu zmienił body na Prime, dodał zespół spustu, zmienił gumke na taką do WA, to istnieje jakaś konfiguracja elementów wew. żeby to hulało z dobrymi osiągami i było niezawodne?

 

Nie ukrywam, że zależałoby mi na zamku VLTORa i body VLTORa w DE.

Jak już wydawać kasę to trzeba spełniać marzenia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

W konkretnym miejscu cieknie czy losowo?

Zawór wymieniałeś na jakiś firmowy?

 

Po tych zabiegach dawał radę?

 

Test kompatybilności robiłeś z Ino z którego roku?

Ja mam pierwszą wersję z 2008 roku do której jak na razie wszystkie magi mi pasowały.

Link to post
Share on other sites

Każdy ciekł w innym, często w kilku miejscach, ale to mogły się rozszczelnić w transporcie. Łatałem po kilka razy bo czasem wcześniejsze łatki puszczały etc., ogólnie było walenia kota przy pomocy młota, ale się udało. Zawory miałem wyjęte z innych magazynków, nie pomnę teraz co to było. Test kompatybilności z Viperem 2010 (wersja jeszcze bez fabrycznego GFPA), na gasgunsie też ludzie mieli problemy z tymi magami w Ino, ale nie pomnę teraz która wersja. Viper też bierze i żre gaz ze wszystkiego-ghk, g&p, stockowy magazynek z zestawu, tylko na tym jednym robił fochy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Witam. Czy ma ktoś może te magazynki? http://shop.ehobbyasia.com/magazines/gbbr-magazine/king-arms-50rd-gas-blowback-magazine-for-m4-gbb.html#.UywOa6JhXyA . Cena jest przystępna, więc się zastanawiam.

 

Mam jeszcze problem ze strzelaniem na auto. Czasem działa, czasem nie, tzn. suwadło potrafi nie naciągnąć spustu i koniec serii, trzeba ręcznie przeładować. Nie wiem czy dobrze zamontowałem ten dinks ze sprężynką przed selektorem. Wypadł mi pin który go trzymał. Zamontowałem na nowo, ale jakoś nie rabotaje należycie.

Link to post
Share on other sites

Nie polecam. Miałem 3 sztuki i wszystkie były do uszczelnienia i poprawy po wyciągnięciu z opakowania.

 

Jedyne sensowne rozwiązanie to magi Pro-Win, JG (dają radę) i G&P

Magi JG. Są w miare niezłe, ale nie do dostania. We wszystkich sklepach "out of stock".

P.S. nie wiesz kto jest w stanie dorobić całą płytkę ze szczękami trzymającymi kulki w magach?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam. Po dłuuuugim czasie i tysiącach wyplutych kulek stockowy bolt carrier pękł. Staje teraz przed dylematem co w zamian? Czy suwadła aluminiowe to dobre rozwiązanie? Jak z ich trwałością? Pod uwagę biorę budżetowe rozwiązanie np G&P, Element lub Energy. Nie chcę ratecha bo to jest droższe niż cała replika. Który z tych w/w polecacie i używacie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...