Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 gas blowback WA


Recommended Posts

  • Replies 762
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uzywam w Ino ghk co2 i potwierdzam ze zaden nie cieknie, system uzupeniania wkaldow jest ok. Jeden wklad to w zasadzie 2 pelne magi. I tak po wystrzeleniu 6-12 magow schodzi sie na uzupelnienie ammo i przy okazji admin loada mozna wymienic wklady. Nie ma porownania z gg, magi na co2 wymiataja.

Link to post
Share on other sites

Pytanie, zagadka :)

 

Wczoraj na strzelaniu (temperatura ok 30-34 stopni) po około 3 godzinach bezproblemowego strzelania miałem problem z ładowaniem magów. Mianowicie magazynki: prowin, JG i KA podczas nabijania nie przyjmowały gazu. Gaz podczas nabijania uciekał przez zaworek do napełniania maga. Czy to wina temperatury? Dzisiaj takiego problemu juz nie zauważyłem. Czy ktoś miał podobny problem?

Link to post
Share on other sites

Ktoś może potwierdzić informację o większej średnicy komory Boltcarriera w upper receiverze od AGMu w stosunku do oryginału WA? Oraz mniejszegło okna prowadnicy magazynka w Lover receiverze?

Mam WA z body wymienionym z plastyku na aluminiowy AGM razem z suwadłem, teraz chciałbym wymienić suwadło na Stalowego Elemanta, ale po wstępnych przymiarkach u kumpla wychodzi, iż suwadło Elementa ma straszny luz w tym body, suwadło z AGMu natomiast ciasno wchodzi w plastyk body WA.

Z kolei magi Well oferowane przez Taiwangun, nie wchodzą w prowadnicę AGMu (są za grube o 0,4-0,6mm - zmierzone suwmiarką (w miejscach otarć od prowadnic), w drugą stronę nie ma roblemu magi WA, AGM włażą w Wella jak się patrzy.

 

Z tąd moje pytanie czy to jest normalne, czy może chińczycy sprzedali coś innego niż AGM metal body

Edited by Damiano13
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

G&H jest skłonne podjąć się wykonania metalowych szczęk do magazynków GHK.

 

Niestety jak mi napisali, potrzebują mieć na stanie replikę tego systemu co by sprawdzić czy to działa.

 

Ja mimo dużego zainteresowanie, niestety nie jestem skłonny wysyłać mojego Ino komukolwiek. Może ktoś ma bliżej do nich i więcej odwagi?

 

Chyba że metalowe szczęki GHK można już gdzieś dostać, a ja to przegapiłem?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Posiada ktoś zdjęcie lub link do filmik prezentującego budowę/rozbieranie magazynka na GG od GHK?!?

 

Zastanawiam się czy GHK wymyślilo coś innego niz WA, bo projekt WA raczej nie ma prawa działać poprawnie, te magazynki będą zawsze ciekły, nie widzę dobrej metody na ich uszczelnienie :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mi stockowe szczęki wytrzymują już ponad 2k kulek. Kapsuły tylko MOSA. Crossman/Umarex od biedy jak nie ma pod ręką MOSY. Ja szczęki i tak muszę piłować żeby kulki wchodziły, tylko ja mam dziwny problem że poda 3-4 kulki a reszta się blokuje i trzeba docisnąć czymś malutkim, żeby kulki wyskoczyły. Ktoś ma podobny problem?

Link to post
Share on other sites

Ja też ostatnio piłowałem, ale z innego powodu. Zauważyłem różnice w szczękach pomiędzy magami na GG a CO2. Szczęki w tych na GG mam nietknięte, a w CO2 co chwile się łamią.

 

Aktualnie jestem przed testem 3 wersji magów:

1) standardowy na CO2

2) mag na CO2 z piłowanymi szczekami

3) mag na CO2 w obudowie i szczękami z maga na GG

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Witam,

 

czy ktos moze sprawdzic ktora wersje prowadnicy kolby od ostrej bede w stanie zamontowac do body w systemie WA ? W sensie zmierzyc sufmiarka lub innym przyrzadem mierniczym kompatybilnosc zgodnie z obrazkiem zalaczonym ponizej ?

 

Zamowilem u MadOnionow body Prime MAGPUL w systemie WA i zastanawiam sie czy podejdzie do niego prowadnica mil spec czy raczej commercial. System WA wiec nie ma znaczenia czy ktos mi sprawdzi to na WA, WOC czy innej produkcji.

 

Bede bardzo wdzieczny !

 

Buffertube_Specs.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...