Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pierwsze 2 sa jeszcze ciekawe ale trzeci (zdjecie z tarcza) jest a fuj, widzialem to na zywo przechodzac tydzien temu sie po jakims centrum handlowym. pierwsze wrazenie bylo zdecydowanie a fuj. a dzisiaj mijala moj autobus ciezarowka wojskowa w ktorej siedzialo 2 panow tez w tym kamuflazu i tez nie wygladali ciekawie ;) no ale w sumie to nie ma ladnie wygladac tylko dobrze dzialac (chociaz trzeba przyznac ze ten pan na 3cim zdjeciu nawet dobrze sie wkomponowal w tlo, wiec chyba skuteczne jest)

 

ciekawe czy za tego 'nieprofesjonalnego' posta tez mi sie dostanie : >, jak za pare moich poprzednich

Link to post
Share on other sites

Cyfrak made in Finland wygląda całkiem ciekawie, moze jest nawet lepszy od CADPAT'a w warunkach europejskich (a raczej na pewno...)

 

Ten poprzedni wzór maskujący używany przez Finów był nietylko niezbyt efektywny, ale też mało efektowny.

 

jako ciekawostke podam, że tarcza balistyczna na jednym ze zdjęć ma pokrowiec z kanadyjskiego CADPATa...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

jakby ktos byl zainteresowany, to akutalnie przebywam w finlandii i bede tutaj do 1 maja. zestaw w postaci spodnie + bluza (zreszta mozna kupowac oddzielnie) w finskim kamuflarzu widzialem w sklepie, wiec jakby ktos byl zainteresowany to moge mu kupic i bym mu wyslal poczta po powrocie do polski (platne przy odbiorze badz przedplata, jak kto woli). niestety narazie nie wiem jaka jest cena czegos takiego, ale jesli kogokolwiek to zainteresuje moge sprawdzic (codziennie przechodze obok sklepu gdzie to maja wiec problem to nie bedzie). oczywiscie nie moge zagwarantowac ze to jest ORYGINAL i dokladnie to samo co nosza wojacy (bo chyba takich rzeczy nie sprzedaje sie na rynku cywilnym)*.

 

(jak ktos bedzie zainteresowany, to oczywiscie przydalyby mi sie tez info jaki rozmiar chce)

 

* - ale wzor jest napewno ten sam :P

 

edycja: zle sprecyzowalem posta i przez to wyszlo ze widzialem FINPAT w sklepie. otoz nie, widzialem ten ich bardziej fuj kamuflarz: o ten. ale zobacze moze gdzies FINPATy tez znajde.

Link to post
Share on other sites

przed chwila wrocilem z pracy i przy okazji sprawdzilem cene tych strojow. niestety ceny sa abstrakcyjne:

spodnie - 67 euro -> 320zl

bluza - 117 euro -> ok 560zl

 

poszukam jeszcze innych sklepow, moze tam bedzie taniej. jednak na duza roznice cenowa bym nie liczyl. ogolnie osobiscie bym sobie nie kupil czegos takiego szczegolnie ze bluza+spodnie to praktycznie pol AEGa.

 

a oba te cusie sa z dosyc cieplego materialu, wiec latem raczej biegac i sie w tym by nie dalo (a na zime ma zbyt jaskrawe kolory (mowa o tym starym kamuflarzu finskim a nie FINPATcie))

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Jeśli można to odświeżę temat. Zastanawiam się nad kupnem munduru z MIWO właśnie w cyfrowym camo fińskim ale nie mogę nigdzie znaleźć więcej jakichś fotek tego kamuflażu. Może sam Catch22 posiada jakieś (tzn więcej niż zdjęcie spodni na starej stronie MIWO)???

Link to post
Share on other sites

Dzięki :mrgreen: A czy ktoś spotyka czasami jakiś "szpej" w tym camo na allegro? Bo ja jakoś nie trafiłem jeszcze ale może coś przeoczyłem. Jeśli można to mam jeszcze dwa pytania:

 

1 - Jak sprawuje się ten kamuflaż w naszym klimacie i o różnych porach roku?

 

2 - Czy można gdzieś dostać nakrycia głowy w tym kamuflażu lub cover na "fryca"?

Link to post
Share on other sites

O ja pierdziele :strach: Jak ona się wtapia w tło :mrgreen: Cool :mrgreen: Nie no jestem pod wrażeniem. Te zdjęcia pokazują ze pantera vs finskie camo wymięka :mrgreen:

 

Więc kolejnym problemem będzie wypytanie się w MIWO czy by jakiś kapilinder lub pokrowiec na frycka mogli uszyć bądź czy by materiału troszkę nie odsprzedali :mrgreen:

 

A może Ty Javelin masz jakieś patałaszki niepotrzebne w tym camo?

 

A oczywiście dzięki za pomoc Panowie ;-)

Link to post
Share on other sites

Dzięki przeglądnąłem :mrgreen:

Camo fajne ale muszę się Catch'a wypytać jaki to materiał dokładnie jest. No i o inny szpej w tym camo.

Jeśli jest to materiał tak mocny i o podobnych właściwościach jak rip stop 50/50 w maskowaniu pantera to jestem gotów wziąć taki uniform :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Ja do tego dostepu nie mam, koledzy z innego olsztyńskiego teamu trochę tego mieli i poszyli sobie bluzy "kangurki". Może jeszcze coś mają. Brali to podobno z jakiegoś sklepu w Warszawie. Materiał ma fakturę rip-stopu, ale nie wiem jaki jest skłąd surowcowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...