Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Mam ten pistolecik 4 dni i wszystko się zgadza to co mówią przedmówcy

-ładnie spasowany

-zamek przy ręcznym przeładowaniu nie wraca do końca

-BB ok

tylko martwi mnie jedna rzecz.hop siup jakiś taki niemrawy,po mimo rozebrania go na części pierwsze,umycia z syfu chińskiego i nasmarowaniu silikonem kulki 0.20 lub 0.25 latają jak chcą ???? tzw po ok.15-20m spadają jak kamień .

Co prawda wystrzeliłem ok 10 magazynków i regulowałem hopka na wszystkie sposoby to nic specjalnie nie daje :wink:

Owszem zdarzają się dobre strzały ale sporadycznie :wink:

Pozdrawiam

Grzechu

Link to post
Share on other sites
Guest british

... w postaci plamki na muszce i dwóch plamek na szczerbince. W meisterze owe plamki świecą dopiero od 2 generacji.

Poza tym Glock Meister różni się zewnętrznie od Glocka Army- nie tylko brakiem oznaczeń, więc to nie ten sam model w różnych pudełkach i z różnymi oznaczeniami (ale oba są kopią TM).

Edited by british
Link to post
Share on other sites

Hmm, u mnie hopek działa jak marzenie. z odległości 30 metrów trafiam 6-7 na 10 sztrzałów w tarczę sylwetkową TS-9, więc jest ok. Zasięg max. to jakieś 35-40 metrów a hop-up mam ustawiony na minimum (chociaż w lufie widać duży garbik).

Celownik to kropa na muszce i coś w rodzaju litery U na szczerbinie. Niestety nie świecą w ciemności, nawet po naświetleniu.

Gazożerność się poprawiła. Na jednym nabiciu można stabilnie wystrzelić ok. 45 kulek. Blowback jest tak mocny, że choćby nie wiem jakbym nie dokręcił lasera, on i tak leci do przodu po szynie.

Na razie jest fajnie :)

Pozdrówki.

Link to post
Share on other sites
Mnie celownik odpowiada, poza tym zamontowałem laser na szynie pod lufą, najtańszy, za 30 pln. Działa, da się regulować, pomaga przy strzelaniu.
Blowback jest tak mocny, że choćby nie wiem jakbym nie dokręcił lasera, on i tak leci do przodu po szynie.
Edited by Robnok
Link to post
Share on other sites

Pod lufą jest szyna 22mm (tak jakby picatinny) ale nie jest równo wysoka na całej długości, więc montaż jest troszkę po kątem w górę.

Laser tylko lekko się zsuwa pod wpływem blow-backu. Trzyma dosyć mocno, ale ten pistolet naprawdę rzuca. Nie za mocno, ale miło.

 

Wyniki strzelania na 15 metrów z jednej ręki. Pełen magazynek.

6 dubletów i 12 szybkich strzałów. Całkiem przyzwoicie.

 

imgp2292ef8.th.jpg

Edited by Lewarek
Link to post
Share on other sites

jeśli o latarke idzie to m3 lub m6 pasują idealnie do glocków http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1634

 

 

Czy mógłbyś się podzielić doświadczeniem na temat tej ww przedmiotu? Czy to bazarowa zabawka czy faktycznie da się tego z powodzeniem używać podczas strzelanek? Z tego co widziałem na military.pl jest za ~120zł.

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Link to post
Share on other sites

nie wiem jak latarka - może być diodówka może być ksenon ( to kopia latarki Stara a nie wiem jaki żarnik tam był) :P napewno laser bedzie ok - do budynków styka , jeśli chodzi o naprawde dobrą latarkę która będzie pasić do glocka i da konkretne światło to moge polecić

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2044

świeci dalej niż moja beretta ksc strzela a strzela daleko ;) (masz tam ksenonowy żarnik - naprawde daje dobre światło i na glocku wygląda poprostu zaje*iście :) )

ale na twoim miejscu napisałbym maila do sklepu w którym mają to cudo z laserem najtaniej i zapytał jaka to latarka w tym siedzi - jak ksenon to tylko brać

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki za odpowiedź, z opisu na military.pl wynika że jest ksenonowa :mrgreen:

Kosztuje dokładnie 129zł. (http://www.military.pl/swiss-arms_167m/swiss-arms-modul-latarka-laser-picantinny-rail_6853t.html)

 

Glock po 2 dniach użytkowania sprawuje się świetnie, na jednym nabiciu maga można wystrzelić 3 magazynki (69 kulek), jednak ostatnie 5 strzałów jest wyraźnie słabsze. Nawet przy szybkim strzelaniu nie syfonuje. Wykonanie jest bardzo dobre (byłem użytkownikiem G19 od KWA), jak za tą cenę po prostu rewelacja. Skuteczny zasięg to jakieś 30m, maksymalny kilka metrów dalej. Blow-Back znacznie mocniejszy niż w KSC-KWA. Póki co jestem zachwycony :wink:

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Edited by Wojciech_G
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...