Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbrojownia.com.pl


Recommended Posts

Fajnie się patrzy na ten sklep. Pamiętam jeszcze jak siedzieli w małej klitce w budynku, którego właściciel zawsze mnie o coś opier...ał. A teraz fajny lokal dużo fajnych replik.

 

 

No, a poza tym Lukasowi udzielił się świąteczny nastrój i dał mi dużą zniżkę :D tak więc sklep mogę polecić każdemu.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny rozwijający się sklep, który cały czas wychodzi naprzeciw zachciankom klientów

.. duży..i coraz większy asortyment

serwis ,dzięki któremu działa praktycznie wszystko co tylko może miotać kulki i dobre podejście do klienta.. POLECAM

 

Ps. pomagają także w nietypowych replikach ( jestem posiadaczem jednego "mutanta" :) ) ale w tej sprawie wiadomo ważny jest kontakt ze sklepem

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja jestem bardzo zadowolony ze wspólpracy z nimi (szczególnie z działalności serwisu - słynny bell 707 vel beretta m190). Bardzo elastyczni ludzie, a z tym w innych sklepach może być problem. Bezproblemowy kontakt i zgadzają sie na rózne modyfikacje zamówień (jak masz coś w reklamacji przyjmą w rozliczeniu jak kupujesz coś innego - jak dla mnie bomba) Gorąco wszystkim polecam !

Link to post
Share on other sites

2 minusy:

-serwis 2 tygodnie

-nie potrafią zapakować paczki.

 

Zatem jeżeli ktoś ma czas i nie przeszkadza mu wydłubywanie rozsypanych kulek z repliki to "śmiało mogę polecić zbrojownie". Reszta zbytnio nie odbiega od jakości usług świadczonych przez inne sklepy.

Edited by boundrose
Link to post
Share on other sites
-serwis 2 tygodnie

Nie jesteś naszym jedynym klientem, który zechciał skorzystać z naszego serwisu. Inni czekają tyle samo na zrobienie repliki i niestety nic na to nie poradzimy... jesteśmy tylko ludźmi, nie maszynami.

nie potrafią zapakować paczki.

{...}

wydłubywanie rozsypanych kulek

Wysłaliśmy naprawdę sporą ilość paczek kulek G&G i jak na razie jesteś pierwszym, któremu uszkodzeniu uległo opakowanie podczas transportu.

 

Dziękujemy za komentarz, na pewno wpłynie on pozytywnie na poprawę jakości naszych usług.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kupiłem w Zbrojowni G3 SG1, niby wszystko było w porządku, ale im dłużej z niego strzelałem tym był słabszy, baterię sformatowałem, zawsze ładowałem tak jak napisali na ulotce i rozładowywałem za pomocą żarówki i woltomierza. Pomimo to w pewnym momencie na naładowanej baterii mogłem wystrzelić tylko pół magazynka. Kiedy do nich napisałem, co i jak, odpowiedzieli żeby sprawdził ładowarkę, bo może mi złą wysłali. I faktycznie do baterii 8,4 V dostałem ładowarkę do 7,2 V. Wysłałem do nich około 5 emaili, gdzie było napisane że wysłali mi złą ładowarkę, na żadnego nie odpowiedzieli. Na GG też nie odpisywali jeśli od razu napisałem o co chodzi. W końcu udało mi się jakoś z nimi zgadać na GG i powiedzieli, że to nie podlega gwarancji, kiedy zacząłem wyjaśniać wszystko jeszcze raz, mówiąc że to nie moja wina, że dali mi nie tę ładowarkę i przez to zniszczyła się bateria, ucichli i więcej nie odpisali. Sklepu NIE POLECAM

Link to post
Share on other sites

Moja opinia jest inna od większości tu cytowanych. Jest negatywna. Rozczarowałem i zawiodłem się zbrojownią. Zamówiłem replikę z tiuningiem. Dostarczono mi ją i podczas pierwszej strzelanki broń zacieła się. Poszedłem do warsztatu (konkurencji) i serwisant odkrył (na moich oczach), że przy wciskaniu gear boxa przetarto kabel co spowodowało zwarcie. Ponad to nie dołączono orginalnych śróbek wykręconych podczas montowania prec lufy (niedbalstwo?). Najbardziej jednak rozwaliło mnie to, iż razem z repliką nie przyszły wymienione podczas tiuningu elementy. Czytając regulamin nie zaóważyłem by było napisane tam, iż elementy broni zakupinej w ich sklepie a wymieniane podczas tiunungu były zatrzymywane przez sklep. Taką informację dostałem dopiero razem z gwarancją po odebraniu repliki a punkt regulaminu dotyczący tiuningu dotyczy przysyłanych do nich replik a nie zakupionych w ich sklepie. Tak więc nie przysłano mi bateri oraz innych orginalnych elementów dostarczonych przez producenta (prócz orginalnej lufy). W związku z tym cała operacja kupowania tiuningowanego sprzętu w tej firmie staje się bezsensowna. Wyjmuja Ci Twoje orginalne części, przywłaszczają je i pobierają (wcale nie małą) opłatę za robociznę. Moim zdaniem jest to przestępstwo opisane w KK jako "przywłaszczenie". Nie zostałem przed zakupem jasno poinformowany o tym, że orginalne części zostaną zatrzymane przez sklep. Wysłałem do nich prośbę o przysłanie mi fabrycznych części i batki a oto odpowiedz jaką otrzymałem:

 

"Witam

 

Model, który kupiłeś jest sprzedawany jako gotowy.

 

To trochę tak jak byś kupował samochód z lepszym silnikiem i żądał od dealera dołączenia słabszego...

 

Pozdrawiamy"

 

Ręce mi opadły.

 

Takie jest moje zdanie o tym sklepie. Nie wiem co by sie musiało wydarzyć bym je zmienił. Od razu zaznaczam, że nie zamierzam dyskutować na 4um. Poprostu chcę przedstawić swoją opinię.

Link to post
Share on other sites

Ja akurat jestem w pełni zadowolony. 2-tygodniowy serwis wynika (jak już Olo wspomniał) z nawału pracy, a jest jej tyle, bo mają świetny serwis. Ja akurat miałem naprawę od ręki, ale UWAGA!! Umówiłem się na konkretny termin telefonicznie, stawiłem się o czasie, i odczekałem ze 2h i wróciłem z naprawioną repliką.

 

Jak dla mnie big +

Link to post
Share on other sites

Sklep gorąco polecam ,doskonała i pomocna obsługa. W razie problemów zawsze można liczyć na wyrozumiałe podejście do sprawy. Serwis w 6-cio stopniowej skali móglbym ocenić na 6+ ( właśnie tam tuningowałem replikę ). Bogaty asortyment ,który wciąż się powiększa. Ujmę to poprostu jednym słowem... POLECAM.

Link to post
Share on other sites

Sklep godny zaufania,zarówno pod względem jakości towaru jaki i serwisu. Fachowcy. Ja jestem zadowolony gdyż sa otwarci na sugestie klientów-np. kiedyś wspomniałem ze chętnie bym u nich widział coś ze sprzętu taktycznego oraz akcesoriów do broni i bingo! Pojawiły sie latarki. repliki eotechow kilka kamizelek. Wiele razy serwisowałem u nich karabinek ktory zakupilem w innym sklepie. Gun zawsze byl dobrze zrobiony i cena z usługę tez normalna. POLECAM

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry sklep, robienie w nim zakupów to sama przyjemność . Duży wybór asortymentów wszystko po ludzkich cenach , znakomita i fachowa obsługa . Serwis pierwsza klasa , Olo dokonuje cudów , każda replika śmiga jak należy. Polecam wszystkim ,zróbcie w zbrojowni zakupy a nie będziecie żałować ! 8)

Link to post
Share on other sites

Tak wszyscy chwalą tą Zbrojownię, nie wiem za co?

Jak tam poszedłem, to zobaczyłem kilka wielkich pudeł i całą ścianę pełną replik, obejrzałem sobie kilka, popytałem co i jak, wybrałem jedną, kupiłem, i jeszcze zniżkę dostałem!

Tak powinno być w każdym sklepie ;-D.

 

Dokładnie. I jeszcze nie pozwolili mi nakupować niepotrzebnych części, Olo doradził co warto wziąć i ile warte. Sklep ma ludzkie podejście do klienta i tak trzeba z nimi rozmawiać - jak z ludźmi ;-). Pozdrawiam, i obym długo nie musiał z Waszego świetnego serwisu korzystać, bo ponoć kałachy się nie psują :lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...