Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malowanie naszej repliki


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedno "ale" po co malujecie chwyt pistoletowy? poza noszeniem repliki na zawieszeniu 90% czasu w trakcie imprez trzymasz tam rękę i zasłaniasz go wiec po co go malować? Tym bardziej że jakimi farbami byś nie pomalował chwytu to i tak po jakimś czasie wytrze się to to.

 

Tylko pls nie wklejajcie mi tu zdjęć amerykańskich marines czy innych ktorzy mają pomalowany tylko chwyt i kolbę np...

Link to post
Share on other sites

No właśnie z tym ścieraniem się to się nie zgodzę, bo od jakiegoś czasu mam pomalowanego tak kałaszka i już dwa razy trzeba było poprawiać farbę np. w miejscach o które ociera się regulator od pasa nośnego a chwytu ani razu jeszcze. Poza tym, ja swoją replikę podczas marszu przez 90% czasu trzymam za magazynek, z kciukiem na bezpieczniku, a nie za chwyt pistoletowy, więc magazynków też mam nie malować ;) ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam.

 

Pytanko w sprawie NFM Sand khaki - Beżowy KLIK .

 

Jaki to jest kolor naprawdę? Taki dark earth czy w jaki deseń? Ma ktoś jakąś fotkę tego jak wygląda? Nie chcę aby był za ciemny, a na specu nie ma jakoś tak bardziej samego odcienia pokazanego a "na oko to w szpitalu zginął" patrząc po fotce.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Rozważam malowanie karabinu i mam pytanko.

Myślę aby pomalować replikę humbrolami i tu jest pytanie, po tym jak już replika natryśnięta jest podkładem to pomalować ja jakimś kolorem z puchy czy od razu jechać pędzelkiem docelowy kamuflaż? Bo obawiam się ze pędzelkiem wszędzie mogę nie dotrzeć i zostaną białe miejsca a jak pociągnę z puszki to już nie będzie kuło białym podkładem tylko jakimś maskującym kolorem (khaki czy coś w tym stylu).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...