Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Którego SWD byście polecali ?


Recommended Posts

Witam zastanawiam się nad zakupem snajperki SWD Dragunov'a na gwiazdek albo na Nowy Rok, tylko ,że mam problem czy brać sprężyne czy elektryka. Sprężyne to oczywiście ATOZ'a ,a elektryk to ten nowy SWD od RS. Co byście polecali ? O Atoz'ie troche przeczytałem i dużo jest napisane o problmach z naciąganiem sprężyny -trza mieć troche siły. Stąd mam dylemat , na jakiego lepiej zbierać kasiorke. ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z racji ze SWD Atoz Arnament kosztuje teraz tyle co Real Sword..nie ma nawet chwili zastanowienia.

Sam odpowiedz sobnie na pytanie:"Wole miec sprezyne za 2000zł czy AEG za taką samą cene i taką samą moc?"

 

Jak dla mnie Atozy przestanąbyc juz zupełnie kupowane...poniewaz cena pomiedzy RS i KM jest w tej chwili praktycznie taka sama.

Link to post
Share on other sites

Jakis link na dowod ze RS w chwili wyjscia bedzie mial te 540-600 fps

 

Będzie dostępne wg upodobań klienta w stocku z M90 lub M120, czyli odpowiednio z 280 fpsami i 420. Wiadomość bezpośrednio od Real Sworda, wystarczy wysłać im pytanie i z automatu dostaje się odpowiedz zwrotną z takimi danymi. Jeśli ktoś nie wierzy i nie chce mu się pisać to wystarczy to zgooglować, na niemal każdym forum o AS ktoś już takiego maila wysłał i zamieścił kopie. 500-600 fps w stoku jest dostępne tylko w gaziakach. I zawsze tak będzie. Bo nikt poza systemą nie jest w stanie stworzyć AEGa o tej sile i zapewnić mu w miarę bezawaryjną prace. A późniejsze reklamacje mogą przynieść więcej strat niż zysku. Patrz -> Xbox 360 Microsoftu.

Edited by Legileg
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ale ich poprzednie repliki jak Type i AK, chociaż miały słabą moc, wytrzymywały sprężyny na okolo 390 fps.

Jednak były to repliki szturmowe.

Może panowie z RS zrobią nam niespodziewane i przewidzą ze to karabin snajperski i dadzą cześci wytrzymujące chociaż to M150;]..chociaż sam w to nie wierze :D :-F :-F

 

Również z tego co wyczytałem na WM...w zestawie z karabinem mają byc jakieś części wewnętrzne GB na zapas...moze to świadczy o jego awaryjności..a możne o mocy ?:>

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ale do rzeczy panowie. Czy są jakiekolwiek szczegółowe informacje na temat SWD RS? Jaki GB, jakie są w nim wzmacniane części, jaka żywotność karabinu itp. Bo narazie jest same dyskusje czy strzelec wyborowy jest zbędny w AirSoft czy nie. Takie tematy są uwzględniane w innym dziale i temacie.

Link to post
Share on other sites

Ale do rzeczy panowie. Czy są jakiekolwiek szczegółowe informacje na temat SWD RS?

Tak, miejsce jest tylko na baterię stick 8,4v*, przy ewentualnym tuningu jest spory problem;p

*Wnioskowane na podstawie zdjęć z capri, i długości oryginału;)

 

Pakiet LiPo i po sprawie ;)

 

posprzątane ;)

thor_

Link to post
Share on other sites

Jak bedziesz miał replikę w rękach to się nagle okaże, że miejsca jest znacznie więcej, chcesz sie złożyć?

Poczekaj z kombinowaniem na replikę bo jak narazie to co robisz to jest szukanie czegoś co nie ma konkretnych wymiarów. Jakoś W M14 nie da się normalnie wepchnąć pakietu na dużych ogniwach 9,6V a mi się udało bez większych problemów. Nie ma sensu gadać o czymś czego nie można dotknąć w takiej sytuacji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...