Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP5 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przy n-tym otwieraniu kolby aż mi się ukruszyła. Widać było że jakaś wada materiałowa jest. Krakman przyjął na reklamacje.

 

przy pierwszym "tarzaniu się" z replią po lesie moja kolba poszła na spacer...ZnAl kruchy...na znanym serwisie aukcyjnym szukaj, albo na komisie, ja mam stałą kolbę z JG, kolega założył wysuwaną z JG (stalowa nie ZnAl).

 

PS: stock, 415fps na chrono było po wyjęciu z pudła, do tej pory zero awarii. Ponad rok.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe... miałem mp5 wella bardzo długo i kolba nie miała najmniejszego uszkodzenia przez dłuuuugi czas - Aż do zajechania gearboxa. Kolba nadal była w świetnym stanie. Mimo że się z nią nie cackałem (CQB)

 

A z tej repliki nie zdążyłem strzelić.

 

Jeśli to znal to faktycznie przez to że była w kształcie banana - łatwo się ukruszyła. Gdyby była prosta to by o nic nie haczyła i mieściła się w prowadnicach.

 

A więc wada.

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś rozbierał GB z tej repliki? i wie może ile podkładek na której zębatce ma być? rozleciał mi się GB przy rozkręcaniu i nie wiem jak to ma być;/

 

Masz szczęście bo akurat to notowałem, na tłokowej masz 1 gora 2 dól na środkowej 2 góra 1 dol na silnikowej 1 góra 1 dól. Tak było na stocku

Link to post
Share on other sites

Witam,

na wczorajszej strzelance złapał mnie dośc mocny deszcz. Do samochodu miałem spory kawałek więc replika dosyć mocno zmokła. Po powrocie do domu postanowiłem sprawdzić czy wszystko w porządku z moja cymką. Po kilku strzałach replika przestała wydawać jakiekolwiek oznaki życia.

 

Podłączałem już inne baterie, omijałem bezpiecznik, suszyłem itp. Replika nadal nie działa. Co mogło się uszkodzić i w jaki sposób mogę to naprawić.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dobra już wydobyłem GB.

 

@Nerpa

Dzieki za linka :)

 

Mam jeszcze jedno głupie pytanie. Z tego co wiem to czerwony kabel jest dodatni. Więc podłączając silnik podłączyłem czerwony kabelek jako dodatni "+". Chyba dobrze co? W chińskich replikach sie chyba nic nie zmieniło? Pytanie głupie ale wole sie upewnić bo kompletnie sie na tym nie znam.

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...