Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wkurzyłem się na tego hopka! Robiłem go 3 godziny w różnych konfiguracjach, po zmniejszeniu fpsów, nawet zmianie gumki na aegową i tak kręcił w kosmos. W akcie desperacji wyjąłem gumke i kawałkiem gumy zasłoniłem otwór po niej. Ku mojemu zdziwieniu kulki lecą jak po sznurku i są ładnie podkręcane przez ... nie wiem co :D

Pozostał jeden problem a mianowicie uszczelka główna w magu jest wypaczona i puszcza gaz, w pozostałych dwóch magach wszystko gra. Czy olej silikonowy wystarczy do zatkania? Czy może lepszy będzie silikon (gdzie go mam dokładnie nałożyć i czy stockową uszczelke mam zostawić i na nią lać klej czy ją wywalić i sam klej?)

Link to post
Share on other sites

Na zime zakupie magazynki na co2 i przetestuje je na stockowych częściach czyli bez żadnych zestawów konwersyjnych itp. Myślę ,że przy niskiej temparaturze co2 osiągnie podobne ciśnienie jak propan w lato. Powinno działać. Co do kulek nabijanych na dysze.. zdarza mi się to na każdej akcji :?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na zime zakupie magazynki na co2 i przetestuje je na stockowych częściach czyli bez żadnych zestawów konwersyjnych itp. Myślę ,że przy niskiej temparaturze co2 osiągnie podobne ciśnienie jak propan w lato. Powinno działać. Co do kulek nabijanych na dysze.. zdarza mi się to na każdej akcji :?

O :strach:

Jak to ? Nabija Ci kulki na zawór ? Na propanie ?

 

Ja używam Madbull 0.3 - latają jak kopnięte. Przedtem używałem Madbull 0.4 i było bardzo dobrze.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

tzn, na dysze, nabije taką kulke i załaduje następną ta się rozpadnie po czym znowu załaduje i znowu się rozpadnie zaczopowując lufe. Zdarza się to żadko.

Tak na green gazie.

Może to przez kulki bo te blastery to coś za miękkie są.

Hmm czyli czym cięższe kule tym lepiej.

Edited by eso
Link to post
Share on other sites

Obiecałem Patrickowi pokazać moją steraną emkę. Po szybkiej podmiance szczerbinki i szyny R.A.S. od TM M4 SOPMOD.

 

a4c486c7546d7e14m.jpg

 

2d3051f3a6f9531fm.jpg

Tak przy okazji, kto wie jaki rozmiar ma śruba #36 ?

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

Dobrze wygląda. Nawet obdrapany w tych samych miejscach co mój:) BTW, 4 magi ci wystarczają?

Tak. Spokojnie. Ja nie strzelam dużo, ale jeśli już to ze 100% gwarancją KIA. Będę niedługo dokupował magów na CO2.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Właśnie przymierzam się do sprowadzenia magów z AB i tak myślałem, że przy moim strzelaniu 4 w zupełności wystarczą. Widać, że nie jestem w tym myśleniu osamotniony:) Jeszcze raz dowodzi to jedynie, że z GBB trzeba strzelać z głową a nie w głowę. Pozdr.

P.S. Jak dojdzie tłumik KAC QD dam nowe foty. Na razie zaniechałem przeróbki na N4 i przysposabiam swoją do modelu Mk18 Mod0.

Link to post
Share on other sites

@ Nazgool. Masz linka do IBICO, bo jakoś nie mogę znaleźć?

Dla zainteresowanych zmianą nakładki na swoją końcówkę:) Chińskie tłumiki płomienia wydają się pasować jak ulał. Na moim Mk18 na takim trzyma się tłumik dźwięku typu KAC QD. Wszystko gra a całość wygląda mniej więcej tak:

dscf5953.th.jpg

 

Dla zainteresowanych więcej zdjęć tytaj: KLIK

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...