Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wgcshop, jeśli jeszcze ktoś ma zniżkę (np 14%) to wyjdzie ci ze przesyłka w praktyce jest za free...

 

Za 250$ dobre do przeróbki i unikatowe zarazem :D

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/produc...owback%20Rifles

 

Zauważyłem że ogólnie reszta jest Out of stock także nie masz wyboru za bardzo :P

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Czegoś tu nie kumam ta wersja jest za 250$ później mamy jeszcze M4AFC v.3 340$ a Taiwan ver. i custom ver. 342$ i czemu pomiędzy T92 a M4 AFC jest 90$ różnicy ? Różnica w budowie i użytych częściach czy jak? Poza tym mi zależy na wersji CO2 aby syfony w zimę były jak najmniejsze... No i czym się różni Taiwan ver. od Custom ver. i M4AFC V.3 ?

 

I ile średno kosztuje expresowa przesyłka, i czy cła są duże ?

Edited by arekasg
Link to post
Share on other sites

Czegoś tu nie kumam ta wersja jest za 250$ później mamy jeszcze M4AFC v.3 340$ a Taiwan ver. i custom ver. 342$ i czemu pomiędzy T92 a M4 AFC jest 90$ różnicy ? Różnica w budowie i użytych częściach czy jak? Poza tym mi zależy na wersji CO2 aby syfony w zimę były jak najmniejsze... No i czym się różni Taiwan ver. od Custom ver. i M4AFC V.3 ?

 

I ile średno kosztuje expresowa przesyłka, i czy cła są duże ?

ta wersja co pokazałem to t91 (chińska emka).

Wersje AFC i custom nie są produkowane już.

Zostaje tylko wersja 3. I jest OOS.

Różnica zapewne jest ze względu na to że ma chińskie oznaczenia i jest "inna".

Części wewnętrzne te same co w innych modelach wersji 3.

 

"CO2 Ready, Compatible with OPTIONAL CO2 Magazines

Engraved Receiver Markings."

 

Także luz kupuj i nie będziesz zawiedziony... Wersja 3 jest naprawdę ok nie ma jakiś większych wad.

przesyłka w zależności od wagi i rodzaju Express mail idzie ok 2 tyg kosztuje ok 60$ cło jest małe ok 3% + vat 22% od ceny zadeklarowanej. (ale może się zdażyć że paczka nie będzie oclona o ile masz szczęście)

Link to post
Share on other sites

Innymi słowy przy odbiorze paczki mieć na wszelki wypadek kasę na cło... Ok, wielkie dzięki!

I ostatnie pytanie, czy te T91 jest kompatybilne z częściami do M4 chodzi mi głównie o front grip oraz zestaw do konwersji na CO2, no i czemu ma tylko 400fps na CO2 ? Poza tym z prowizją pobraną od banku za przelew wyjdzie dość sporo....

Edited by arekasg
Link to post
Share on other sites

Taa... A wracając do pytania, wie ktoś za co część o którą pytałem odpowiada?

 

Dysza rozerwana miała przebieg max 400-450 strzałów i nie była w/g sklepu i producenta przystosowana do Co2. Teraz założyłem wzmocnioną i zobaczymy ile pożyje, choć na moje niewprawne oko, to niczym się ta nowa od starej nie różni.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam przejrzałem temat któryś raz z rzędu i nie mogę znaleźć odpowiedzi czy dało by radę przemontować lufę od M4 A1 AEG (jakiejkolwiek firmy, byle była metal ^^) do M4 WE CQB ? Na GG też szukałem i znaleźć nie mogę...

Właśnie ktoś opracowuje modyfikację hop upa w taki sposób aby można było montować lufy od AEG. Link do wątku na GasGuns: KLIK. Poczekamy na efekt. Standardowo lufy od AEG się nie nadają do WE.

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie do szczęśliwych posiadaczy m4 WE. Dzisiaj przyszła do mnie paczka (konwersja CO2 v.2 ze specshopu) załadowałem kapsułę, full kulek do maga (0.3 blaster) i gaz skończył się 2 kulki przed końcem maga. Na ile wam wystarcza jedna kapsuła (tj na ile kulek) Oraz, gdzie tu się reguluje HU bo nie mogę dojść do tego :D. Jeszcze taka sprawa, jaki kształt powinna mieć gumka jeśli zajrzymy do lufy? Taki jak w AEG czy inny?

Link to post
Share on other sites

Wprawdzie nie posiadam wersji na CO2 ale z tego co mi wiadomo jedna kapsuła powinna starczyć w temperzturze pokojowej na 2-3 magi. Pokrętło hop upa znajdziesz w "komorze nabojowej" po otwarciu klapki w miejscu gdzie bolt carrier dochodzi do końca. Można kręcić przez otwór albo przez komorę magazynka jak ktoś ma dłuższe palce. Gumka hop up wygląda zależnie od wersji różnie, w V2 powinna wygladać tak: KLIK lub tak: KLIK.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję Steiner :). Mam chyba tę czarną, o ile to możliwe, równie dobrze w lufie może być po prostu za ciemno :D Głownie chodziło mi o to czy podkręcający "cycek" ma mieć kształt aegowego czy inny. Na szczęście wszystko chyba jest jak trzeba.

 

Jak wstawiasz nabój CO to trzeba to zrobić szybko bo ucieka gaz

 

Tj, mam szybko kręcić tę śrubę w podstawie maga?

Edited by MARINE GRUNT
Link to post
Share on other sites

Tak, jak się uda to jednym szybkim ruchem przykręcić. W pewnym momencie zaskoczy i trzeba tylko dokręcić na maksa.

 

Dzięki bardzo, zaraz to wypróbuję, mam nadzieję, że to jest przyczyna tej niskiej wydajności.

 

Tym czarnym plastikowym ząbkowanym kręciłem z otwarta giwerą, patrzyłem w lufę i powiem jedno, wg mnie, gumka się ani nie chowała ani bardziej nie wychylała, czyżbym miał uszkodzoną regulację?

Edited by MARINE GRUNT
Link to post
Share on other sites

Dzięki bardzo, zaraz to wypróbuję, mam nadzieję, że to jest przyczyna tej niskiej wydajności.

 

Tym czarnym plastikowym ząbkowanym kręciłem z otwarta giwerą, patrzyłem w lufę i powiem jedno, wg mnie, gumka się ani nie chowała ani bardziej nie wychylała, czyżbym miał uszkodzoną regulację?

 

Nie działa edycja..

Teraz kręciłem tak szybko jak się dało, przy aplikowaniu kapsuły, było lekkie syknięcie na początku, strzelając jeden strzał za drugim bez kulek (z wyłączonym bolt catchem) co sekundę wystrzeliłem 23 strzały po czym nastąpił około 1.5 sekundowy syfon a kapsuła po wyjęciu była oszroniona i bardzo zimna, to normalne? Bo jeśli na jednej kapsule nie da się wystrzelać maga to chyba zwrócę to do sklepu.

Edited by MARINE GRUNT
Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno, jak z waszymi hopkami?

Udało się to wyregulować?

Jak jest z celnością na co2 w porównaniu do gg?

Z tego co wiem do gg zawiera silikon i hop wariuje..

 

Ja muszę się pochwalić, że części spustowe się zwaliły.

Poszło zawieszenie spustu- pękły uszka.

Wytarły się krawędzie zaczepów na hammerze i spuście -karabin na safe po naciśnięciu lekko spustu pyka, a po przeżuceniu na semi samoczynnie strzela.

Coś jest z selektorem bo przy zrzuconym kurku daje rade przestawić na safe.

Po rozkręceniu raz spustu trzeba zaopatrzyć się w antirotation pins bo wypadają.

 

Co do wyglądu to polecam zmatowić całe body papierem 2000/g. Po tym zabiegu faktura jest jak z g&p bądź systemy. Matowa i nie błyszcząca, troche szarawa :P

 

Trzeba by pomalować stocktuba i muszke po mają strasznie kiepską farbę.

 

A i czy na preckach/stockach chromowanych i gumkach od specshopa dołączanych do lufy są zauważalne poprawy w skupieniu?

Bo powiem szczerze ,u mnie na stocku sieje na prawo i lewo. Mimo że zasięg max jest 100 metrów przy 540fps to jednak skuteczny oscyluje w granicach 30 :/

 

Jak narazie rączka przeładowania żyje i ma sie nadzwyczaj dobrze po moim ciągłym ciąganiu w domu :P

 

Natomiast dysza idzie do wymiany bo tnie każdą kulke (madbull 0.28) na stalową wraz z konwersją na co2.

 

Uszczelka pomiędzy dyszą a komorą hop się podarła :/ Trzeba dorobić.

 

Troche tych mankamentów jest ale kasa czyni cuda :D

 

Ma ktoś jakieś dojścia do części WE? Z chęcią zaopatrzył bym się w stalowe elementy spustu. Wiem że na taiwanie mają ale brak spustu i nie raczą odpowiedzieć na maila w sprawie ew. sprowadzenia i dostawy bierzących części.

Edited by eso
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...