Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

Auto to nie porażka tylko krzak-blaster, czyli, określamy, że ktoś siedzi w danym krzaku, przestawiamy dźwignie na auto, kierujemy giwerę w stronę krzaka i odpalamy auto jednocześnie zasłaniając twarz przed wyskakującym przyciskiem dosyłacza. Oczywiście żartuje z tym "autowaniem", 500+ fps na ślepo to już broń masowego rażenia przy takiej szybkostrzelności. Ale z dosyłaczem nie przesadziłem, miałem taki przypadek(tj dzieje się to cały czas w tej sytuacji) że chciałem sobie z ciekawości sypnąć auto. Przestawiam dźwignie, wciskam spust, na chwile cały świat wibruje i nagle z okolic zamka (jestem leworęczny więc udało mi się to zauważyć) wylatują z dość dużą prędkością 2 przedmioty. Po dokładniejszym zbadaniu stwierdziłem że brakuje przycisku dosyłacza i sprężyny która odpycha go po naciśnięciu, dobrze, że stałem na betonie, więc wszystko się znalazło, ale to trochę martwi zwłaszcza jak się wydało na karabin 1500zł. Uważajcie na swoje dosyłacze :D!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie się jeszcze nic z dosyłaczem nie działo, ale warto na przyszłość wiedzieć, u mnie hop up tak jak mówiłeś pierwsze 30m ok potem kulka śmiga na wszystkie strony strzelam z co2, może jak się przesiądę na 0.30 będzie lepiej, i mam do was pytanko, czy wam też czasem bolt catch nie zaskakuje, a może to po prostu wina tego że mi się tam jeden pin zgubił (od razu z zapytaniem czy nie wiecie gdzie mogę takowy dostać ^^?) I czy u was też daje wam śniegiem po ryju jak replika ma troszeczkę śniegu przy rączce przeładowania xD?

Link to post
Share on other sites

Co do bolt catcha to najwyraźniej winna jest płytka bolt chatcha w magazynku a nie replika. Czasami zaskakują a czasami nie. Można dokupić te z TSC za parę dolarów a piny to głównie z Airsoftbuddy lub z Tactical Quartermaster. Osobiście polecam jednak drobne części TSC z Airsoft123.

Edited by Steiner
Link to post
Share on other sites

Podobno pod koniec stycznia ma się coś ruszyć. Jednak dokładnie co i jak, tego już nie bardzo chcieli powiedzieć. Ja jestem bardziej ciekaw tego, skoro WE planuje zdominować rynek GBB, to kiedy zacznie oferować taki wybór części i akcesoriów jaki jest dostępny dla platformy Western Arms?

Link to post
Share on other sites

Czemu nie mogę wpiąć naładowanego na full kulkami maga? :D Blokuję się o dyszę, mogę załadować pierwszego maga tylko gdy odciągnę dźwignię, zablokuje bolt catchem zamek, a po włożeniu maga zwolnię. Czy tak powinno być?

 

Magazynek załadowany na full to 31 kulek. Z tą ilością można podpiąć magazynek tylko z zamkiem/dyszą w tylnym położeniu. Jeśli w magu jest 30 kulek, nie ma różnicy czy podpinasz na zwolnionym, czy napiętym zamku - wchodzą bez problemów.

O ile pamięć mnie nie myli, to widziałem gdzieś opis magazynków jako 30+1, ale głowy bym nie dał. Tak czy inaczej moje wszystkie magi tak właśnie mają.

Link to post
Share on other sites

Odkręcasz pierścień mocujący lufę zew. Albo specjalnym kluczem, albo kombinerkami duuuużymi do pierścieni siegera, albo francuzem lub czymś podobnym. Elektryki dało się rozkręcić okładzinami po uprzednim zdemontowaniu muszki - nie wiem jak tu.

Odkręcasz w lewo... ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...