Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OPERACJA BORNEO 2009 - Majowka z ASG


Recommended Posts

Witam

Mam przyjemność przedstawienia Wam w prezencie Świątecznym oficjalnego trailera IV edycji Majówki z ASG.

Nerun i Saria stoczyły zaciętą walkę....jak dalej potoczą się ich losy??? Zobaczcie !!

http://pl.youtube.com/watch?v=zPiSYwW5-gs

Już pierwsze dane na www.republika.pl/zlotborne pytania na e mail zlotborne@op.pl

Z życzeniami zdrowych replik i kulek, które się nie kończą

Świateczno - Noworoczne pozdrowienia

Ruda

 

Już pierwsze dane na www.republika.pl/zlotborne pytania na e mail zlotborne@op.pl

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma opcji zeby mnie tam nie było. Takiej imprezy sie nie odpuszcza.

No jakimś cudem sporo osób jak słyszy 200-300-400-600-1 000 000 uczestników to ich wyborem jest wyjście do kina na film akcji z Arniem, czy Sly'em. Dokładnie te same wrażenie ;)

Link to post
Share on other sites

No jakimś cudem sporo osób jak słyszy 200-300-400-600-1 000 000 ...

 

Byłem na "Majówce..." w 2006 i w 2007 roku...

W zeszłym jakoś mi się nie udało/chciało dotrzeć.

 

Z relacji uczestników tegorocznej imprezy, uświadomiłem sobie że najlepsze "Majówka..." ma za sobą.

 

Niestety, obawiam się że pomimo ciężkiego trudu organizatorów, na pewno nie będę uczestniczył w przyszłorocznej edycji, podpisując się pod słowami poprzednika.

 

Z klimatycznej imprezy robi się masowa jebanka, która połączona z dużą ilością osób (często z ograniczoną wyobraźnią), nie brzmi zachęcająco.

 

Mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego.

Edited by doktorre
Link to post
Share on other sites

Klimat robią ludzie, wiem, że sporo osób jedzie żeby się dobrze postrzelać przez 3 dni, w niezłym klimacie i doborowym towarzystwie.

Wiadomo, że im więcej ludzi, tym łatwiej wpaść na jakiegoś blaszaka albo napalonego hicapowca z wiaderkiem zamiast magazynka. Ale to nie umniejsza przyjemności z zabawy wśród 800 innych maniaków. Jeśli będzie choć trochę zgrania i dowodzenia, to wrażenia będą niezapomnianie pozytywne.

Link to post
Share on other sites

Popieram w 100% //doktorre// bylem na Borneo 2006 , 2007 , 2008 i w tym roku już sobie odpuszcze to nawet nie była ostatnio jebanka a wojna secesyjna .

A co do rady poprzednika jak jest w Tomaszowie to najlepiej pojechać i ocenić samemu.

Była ostatnio okazja na Kugelblitzu mi sie podobało.

Pochwale również Pancerfaust II chlopaki przygotowali i poprowadzili go rewelacyjnie.

Wiadomo że wiele zależy od organizatorow ale głównie od nas samych.

Jeśli nie ma selekcji to taka wychodzi impreza , naturalna kolej .

Link to post
Share on other sites

Teren i zaradność organizatorów umożliwiają organizację dużej imprezy.

Jak już ktoś pisał na dużej imprezie prawdopodobieństwo spotkania ściemniaczy jest większe, ale coś za coś.

 

Mnie osobiście cieszy, że oferta imprez AS składa się nie tylko z małych. Można wybierać, a duża impreza ma także zalety, np.:

- można się zapoznać z typowym dla większości konfliktów zbrojnych zamieszaniem,

- w grę wchodzi bardziej globalna taktyka,

- służy to pewnej, bardziej masowej integracji środowiska AS-owego,

- w większym stopniu liczy się współpraca, często z wcześniej nie znanymi sobie osobami (co też ma miejsce w przypadku niektórych prawdziwych konfliktów zbrojnych).

 

Oczywiście, że sympatyczniej mieć swój zgrany team i nie musieć polegać na innych, obcych osobach, ale w prawdziwym świecie (także na wojnie) bywa różnie.

 

Szczególny sposób organizacji przyjęty w 2008 roku przez organizatorów Majówki w Bornym wg mnie się sprawdził.

Ktoś kto chciał dać z siebie więcej, znajdował się na polu walki ok. 2,5 doby (istniała i była wykorzystywana możliwość atakowania miejsc noclegowych tych osób).

Można było przeprowadzać nocne akcje, w których praktycznie nie uczestniczyli tacy od siania kulkami, odsypiający właśnie dzień i browara wypitego przy ognisku.

Czyli była na dużym zlocie także oferta dla bardziej ambitnych, co się chwali.

 

Jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził... i jeden będzie narzekał, że było za dużo czegoś tam, inny, że było tego za mało. Natomiast prawda jest taka, że duże zloty mają swoje zalety i wady. Tak samo jak małe.

Mnie natomiast (i mam nadzieję, że nie tylko mnie) cieszy, że mogę/możemy wybierać.

 

p.s.

Czytając zaraz po zlocie relacje uczestników mam wrażenie, że zdecydowana większość z nich wróciła zadowolona.

Edited by mAcieK 47
Link to post
Share on other sites

No witam... Foka ja nie wiem do kogo ta "skromność", bo sama jestem zdziwiona tym artykułem... (inna sprawa, że miło mi, że Majówka się podoba) Jak wyjdzie Majówka 2009 zobaczymy .. Mogę powiedzieć tylko, że bardzo się staramy aby scenariusz i akcje były dopracowane (uczymy się na błędach i wszelkie prace nad tym już ruszyły). Oczywiście nie będzie to typowy milsim tylko połączenie imprezy integracyjnej z SF.

Pozdrawiam

Ruda

Link to post
Share on other sites

Byłem na Bornym w 2007 i w 2008, w tym roku też się wybieram.Sposób prowadzenia zeszłorocznego zlotu o wiele bardziej przypadł mi do gustu niż poprzedni zlot.W zeszłym roku kto chciał mógł strzelać się w dzień, a kto lubił w nocy,mógł sobie iść o 4 nad ranem pobiegać po obozie wroga i zostawić mu małe co nieco w toy toyu.

Link to post
Share on other sites

Skromnie zapytam czy była już impreza w polsce gdzie było powyzej 600 uczesników?? Bo jeśli nie to chyba jednak największa, czy taką zostanie zależy tylko od was;) osobiście Bardzo polecam!:)

Edited by gryzzly
Link to post
Share on other sites

Od razu mówię, że o jakości się nie wypowiadam.

 

gryzzly, nie interesuje mnie co było w zeszłym roku. Artykuł był o tegorocznej imprezie, która będzie za pięć miesięcy, a ktoś w artykule już ją określił jako największą.

"Już w dniach 29 Kwiecień - 3 Maj 2009 roku odbędzie się największa impreza Airsoftu w Polsce". SKąd oni to kurde wiedzą? Kryształowa kula czy jak?

Link to post
Share on other sites

Myślę, że to raczej nawiązanie do przeszłości i tego jak bardzo ta impreza jest znana.

Brawo :-)

 

Foka niestety tego nie zrozumie :-)

 

Nie pisałem że impreza jest najlepsza a że największa. Była największa w poprzednim roku i na tym się wzorowałem pisząc artykuł (zresztą wiele wskazuje na to że w tym roku także będzie cieszyć się największa popularnością).

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że jeżeli już gdybyś napisał, że: "prawdopodobnie będzie to (np. nadal) największa impreza", nikt by złego słowa nie powiedział. A tak...

Myślę, że wyraźniej nie można napisać, czego np. Foka się czepił.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...