Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

90 metrów zasięgu przy 550 fpsach


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

550 fpsów i zasieg skuteczny 90 metrów... Ciekawe jak? Albo ciekawe na ile gumowa była miara...

 

1.Jak na moderatora tego forum to walisz niezłego OT w temacie o kulkach.

2. Podałem tu informacje dotyczące osiągów repliki na opisywanych tu kulkach.

3. To czy wierzysz w to czy nie to twój problem i nie zamierzam z tym dyskutować, a nawet mam to w dupie.

4. Stosowanie wykładni moderatora " zjawiska o których nie mam pojęcia nie istnieją " budzi tylko współczucie dla użytkowników tego forum.

Link to post
Share on other sites

NO WŁAŚNIE Thor - przeproś i obiecaj, że się poprawisz :wink: A nie mówiłem, że zazdrość przez Ciebie przemawia? :D

 

Do kolegi Mgiełka - właśnie prostowanie takich opowieści z baśni tysiąca i jednej nocy jest ważne w tym temacie - bo (nie daj Boże) jakiś noob jest gotów w nie uwierzyć...

Link to post
Share on other sites

NO WŁAŚNIE Thor - przeproś i obiecaj, że się poprawisz :wink: A nie mówiłem, że zazdrość przez Ciebie przemawia? :D

 

Do kolegi Mgiełka - właśnie prostowanie takich opowieści z baśni tysiąca i jednej nocy jest ważne w tym temacie - bo (nie daj Boże) jakiś noob jest gotów w nie uwierzyć...

 

Nie wiem dlaczego rzecz w sumie oczywista rozbudza tu takie emocje. Jeżeli zasięg z TM przy 550 fps na takich czy innych kulkach to stwierdzenie rodem z bajki, to faktycznie mogę stwierdzić jedno:

 

Na pewno nie jesteśmy z tej samej bajki.

 

Proponuję zakończyć tę dyskusję. NIe piszę tu o replice, którą ma mój kolega czy ktoś inny, tylko o replice, której sam używam. Zamiast pieprzyć kocopoły może zadaj pytanie w innym topiku albo na priva jak to zrobić. Chętnie podzielę się tą wiedzą. Poza tym to nie jest to sprawa zupełnie odosobniona bo wśród moich znajomych jest kilka takich replik i nikt nie robi z tego wielkiej tajemnicy.

Jak masz kolego argumenty to je napisz, bo zupełnie nie rozumiem czym się kierujesz negując moje informacje.

Tyle ode mnie nie mam zamiaru tu śmiecić.

Link to post
Share on other sites

Pokaż mi TMa który ma 550 fpsów? Na ORYGINALNYCH TMowskich podzespołach?? Naprawdę w jednym masz rację jesteśmy z innych bajek. Ja wychowany na fizyce i tym co istnieje i działa a Ty na bajakch z 100 i 1 nocy...

 

Jeżeli masz to w dupie to Twój problem ale ja tak samo mam tam Twoje wielce "prawdziwe" parametry które podałeś.. na kulakch o wadze 0,33-0,35g przy 550 fpsach to na pewno masz 90 metrów zasięgu..

 

Zaraz znów się dowiem pewnie, że fizyka sobie a życie we mgle bajek pana Mgiełki to zupełnie inna bajka.

 

Jak wyżej napisał Grisza, jak masz pisać brednie jako "sprawdzone" parametry to nie pisz, zaoszczędzisz mi roboty i nie będę musiał tego prostować czy wywalać postów które ewidentnie przez Twój "profesjonalizm" w ocenie parametrów kulek i repliki wprowadzają w błąd mniej doświadczonych ludzi na tym forum.

 

Parafrazując Ciebie: Mam w dupie co o tym myślisz i w jakiej bajkowej krainie żyjesz, może nawet tam latają kulki na 1000 metrów przy 350 fpsach. Tak długo jak sobie tam żyjesz i nikomu nie robisz tym "krzywdy" Twoja sprawa, ale jak ktoś wyda kasę i będzie zawiedziony przez Twoje brednie to już jest problem mój i reszty administracji tego forum.

 

Pozdrawiam z głębi Twoich doskonale zwymiarowanych czterech liter...

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie; o czym jest ten temat? ,

Jak Mgielka ma taki zasięg to fajnie, ale co nam do tego?

I jak to jest temat o kulkach to ja tego nie zauważyłem...

Krzyżyk na drogę i powodzenia, parafrazując polskiego obieżyświata:

'Z głupkami nie ma sensu dyskutować'

 

Pozdrawiam Wojdatuz

Link to post
Share on other sites

Hmmm, nowa osoba zaczyna swoją przygodę na forum od zakładania tematu, w którym chwali się osiągami swojej repliki i obraża moderatora...Jakieś kompleksy, czy to tylko żart? Po co zakładać temat, w którym podaję się tylko efekt swoich prac, bez dania wskazówek jak to osiągnąć, ktoś chciał wiedzieć, ktoś pytał?

O ile jestem w stanie uwierzyć nawet w ten zasięg, to jakoś nie w AK47 TM!!!! Przy upgradzie polegającym na wymianie lufy, gumki i żadnych więcej podzespołów(no chyba jakaś sprężyna by się przydała...) nie chce mi się wierzyć aby TM w ogóle chciało działać...

Edited by Borax
Link to post
Share on other sites

Wow, ale się tu gęsto zrobiło. Z góry dziękuję moderatorowi za wystawienie tematu w moim imieniu. Strasznie wam się dziewczyny jajca zagotowały. Co do zasięgu może podam receptę:

AK 47 TM

Zestaw FTK Prometeus MAXT. (spręzyna 170)

Lufa precyzyjna Prometeus długość standardowa-kałachowa, bez żadnych pierdoletów w tłumiku

Gumka czerwona Prometeus

No tam silnik magnumka itd ale to nie ma żadnego wpływu.

 

Polecam! Proszę tylko o wypowiedzi przetestowałem te graty , próbowałem to zrobić, a nie że wasze dziewczęta robią loda najlepiej bo nie robiła wam go żadna inna albo nigdy wam nikt loda nie robił.

 

To, że wasz wszechwiedzący modziu ma milion fps żeby osiągnąć jakiś tam zasięg nie oznacza, że jako jedyny ma tu rację. Czasami trzeba nie siłą tylko głową. I tak niestety jest, że w tego typu układach nie liczy się tylko jebutna sprężyna, która ma walić jak młot. Troszkę to założenia chińskich producentów, sprężyna m135 i aż 400 fps, tylko pytanie czy aż czy dopiero...

 

Acha do modzia - nigdzie nie pisałem, że to jest tuning na stockowych gratach Tm, ponieważ te trzeba wymienić nawet przy podciąganiu Kałacha z 280 fps które ma na starcie do 350. Jak byś oczywiście nie widział.

 

Pozostawiam wam temat do rozszarpania.

Edited by Mgielka
Link to post
Share on other sites

Ja wietrze prowokacje... Nikt nie jest tak zuchwaly, a jednoczesnie tak naiwny...

 

No to nam dało dużo do dyskusji , brawo Pan PiS się odezwał szuka wyimaginowanego wroga, kto następny.

 

 

Dobra wszystko jasne! Spojrzałem na avatara Mgiełki. Teraz wszystko jasne, on prowadzi program na Discovery. OTO DOWÓD! Wielki szacun, jestem twoim fanem!

 

 

Spojrzałem na twój Avatar i wiesz co............. hmmm gówno widać.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...