Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

90 metrów zasięgu przy 550 fpsach


Recommended Posts

Według mnie nie przekreślałbym chłopaka od samego początku, każda ze stron może mieć swoją rację, problem w tym, że naskoczyliście na chłopaka zanim on zdążył się wytłumaczyć. Mgiełka, daj jakiś dowód, nakręć film, cokolwiek, bo jednak ta odległość jak na warunki AS jest astronomiczna, choć skrajnie możliwa, lecz praktycznie i teoretycznie nieosiągalna.

 

Thor, Mgiełka ma trochę racji, cokolwiek napiszesz, musi być prawdziwe i dusisz w innych, że tylko ta opcja jest właściwa, jednak opcji są miliony, twoje posty są prowokacyjne.

 

Mgiełka, zdecydowanie nie popieram twojego zachowania, rozumiem, że sytuacja Cię zmusiła, piszę tak bo po ostatnim moim wybryku postanowiłem się poprawić ;) Rozumiem, że 5% postów tutaj coś wnosi 70% Cię zjeżdża bezpodstawnie, 25% stara się wyjaśnić sytuację.

 

Hustler, podziwiam twoją wypowiedź ;)

 

Pozdrawiam

Edited by penio151
Link to post
Share on other sites
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Abstrahując od tego, że owy Mgiełka jest mega twardzielem brakuje mu kultury. Jak ma 90m w swoim gunie, fajnie też się ciesze ale ciśnięcia po innych, styl wypowiedzi i 'straszenie' swoim super ego ludzi na forum i PW to po prostu żal poniżej jakiejkolwiek krytyki.

 

Masz 90m zasięgu na 550fps spoko- możliwe jest wszystko.

Ale jeśli myślisz, że jesteś męski cisnąc po wszystkich...

 

Pozdrawiam Wojdatuz

 

p.s. proszę nie pisać więcej do mnie na PW - ja go używam żeby niektórym pomagać, albo żeby uzyskać pomoc.

Link to post
Share on other sites
Thor, Mgiełka ma trochę racji, cokolwiek napiszesz, musi być prawdziwe i dusisz w innych, że tylko ta opcja jest właściwa, jednak opcji są miliony, twoje posty są prowokacyjne

 

Taak

 

To poprosze przykład repliki 550 fpsów z zasięgiem skutecznym 90 metrów udoklmentowanym, potwierdzonym, zmierzonym. Moja opcja w tym przypadku wcale nie musi być właściwa. Ale jak ktoś mi wciska że kamień rzucony przez średniej postury faceta pionowo do góry nie spadnie na ziemię bo osiągnie 3 prędkość kosmiczną i opuści układ planetrany zwany układem słonecznym to wybacz ale "moja" opcja bardziej do mnie przemwaia...

 

Moje posty sa prowokacyjne? Ok od dziś zgadzam sięz każda głupotą i przejawem kompeltnej niewiedzy na tym forum. Bedzie Ci pewnie Penio lepiej nie? Bo o ile kojarzę tez kiedys coś próbowałeś udowodnić... jakoś średnio Ci to szło...

 

Skoro Mgiełka tak twierdzi to ok - Niech tak twierdzi

Czemu wszyscy dalej drążą temat - Jest on tak samo nierozwiązywalny jak próba pogodzenia zwolenników PiSu ze zwolennikami PO i Palestyńczyków z Żydami

 

Nie widzę kompletnie związku. Ale jak wyżej napisałem od dziś mam gdzies co kto w działach technicznych pisze, poprosze kilka-kilkanaście osób które mają wiedz eżeby tez tak zrobiły na jakiś czas. Zobaczymy jak bardzo się te działy i piszący w nich ludzie rozwiną.. pewnie wróci era replik za 300 PLNów które mają skuteczny zasięg 80-100 metrów i przebijają 3 puszki na raz...

 

Czy niektórzy naprawdę nie mają za grosz obiektywizmu?? Może przeszukajcie to forum, przeczytajcie recenzje, opisy tuningu robione prze ludzi którzy się na tym znają i porównajcie to z farmazonami jakie wypisuje imć wielmożny pan Mgiełka. na całym świecie, tak ŚWIECIE repliki snajperskie mające po 600-650 fpsów mają zasiegi w okolicach 70-80 metrów ale nie wpada tu oświecony który ma 550 i 90 metrów zasięgu... Nie sądziłem, że polska ziemia wyda ersoftowego mesjasza...

 

Mgiełka ma trochę racji, cokolwiek napiszesz, musi być prawdziwe

 

Ale co ja za to mogę że w 90% przypadków piszę o prawdziwych rzeczach? Mam pisać jak niektórzy, że czarne jest białe?? Penio weź się zastanów co piszesz... nie kazdy musi sobie podbudoywać ego wymyśłaniem bajek. Niektórym wystarcza to co widzieli w swoim życiu.

Link to post
Share on other sites

Wiem co pisze:

każda ze stron może mieć swoją rację, problem w tym, że naskoczyliście na chłopaka zanim on zdążył się wytłumaczyć.
Czy niektórzy naprawdę nie mają za grosz obiektywizmu?? Może przeszukajcie to forum,
Moje posty sa prowokacyjne?
i porównajcie to z farmazonami jakie wypisuje imć wielmożny pan Mgiełka
tak ŚWIECIE repliki snajperskie mające po 600-650 fpsów mają zasiegi w okolicach 70-80 metrów ale nie wpada tu oświecony który ma 550 i 90 metrów zasięgu...
a i nie 550fps na 0,2 tylko 720-730 na 0,2 nieczytałeś dokładnie.

Pozdrawiam i odnoszę do tekstu

cokolwiek napiszesz, musi być prawdziwe i dusisz w innych, że tylko ta opcja jest właściwa,

 

Kochany Thorze, przestałem z Tobą dyskutować bo to nie ma sensu, będę wklejał tylko twoje cytaty.

 

Mam tylko nadzieję, że będziesz to potrafił robić z jakimś sensem a nie jak tu bez żadnego logicznego składu... Bo poskładać z czyichś cytatów mający logiczny ciąg i sens tekst wbrew pozorom jest bardzo trudno, więc dobrze się zastanów. Ja nie omieszkam wyszydzić Twoich zabaw moimi tekstami jeżeli bedą nieudolne.

thor_

Edited by thor_
Link to post
Share on other sites

Abstrahując od tego, że owy Mgiełka jest mega twardzielem brakuje mu kultury. Jak ma 90m w swoim gunie, fajnie też się ciesze ale ciśnięcia po innych, styl wypowiedzi i 'straszenie' swoim super ego ludzi na forum i PW to po prostu żal poniżej jakiejkolwiek krytyki.

 

Masz 90m zasięgu na 550fps spoko- możliwe jest wszystko.

Ale jeśli myślisz, że jesteś męski cisnąc po wszystkich...

 

Pozdrawiam Wojdatuz

 

p.s. proszę nie pisać więcej do mnie na PW - ja go używam żeby niektórym pomagać, albo żeby uzyskać pomoc.

 

 

Nie zrozumiałeś chyba co się do ciebie piszę, obraziłeś mnie jako pierwszy więc nie licz na to, że nadstawię drugi policzek, a na priva ci piszę bo nie chcę ci na otwartym forum jechać od ... i ...

Nazywasz ludzi w ten sposób to nie pozostaną ci dłużni a teraz jeszcze lament siejesz.

Link to post
Share on other sites

Panowie prędkość wylotową podaje się mierzoną na kulkach 0,2. Oczywiście powyżej 600 paru nie da się zmierzyć na 0,2, ale 550 tak. Więc jeszcze raz podaję informację, że 550 fps jest na 0,2 a strzelam z repliki kulkami 0,33-0,35

Tyle w kwestii wyjaśnienia.

Link to post
Share on other sites

Można już uciąć tą dyskusję? Przestańcie karmić "Mgielke" i ciągle się nakręcać.

 

Ma swoje fantazje - ok, niech mu replika strzela na 90m przy 550fps, robi kanapki,loda i służy jako lampka nocna. Widzicie że na nic tu fizyka, doświadczenie i własne testy - więc po co dalej toczyć tą dyskusję?

Link to post
Share on other sites

Można już uciąć tą dyskusję? Przestańcie karmić "Mgielke" i ciągle się nakręcać.

 

Ma swoje fantazje - ok, niech mu replika strzela na 90m przy 550fps, robi kanapki,loda i służy jako lampka nocna. Widzicie że na nic tu fizyka, doświadczenie i własne testy - więc po co dalej toczyć tą dyskusję?

 

 

A co ty testowałeś loda? Bo nie do końca rozumiem o co chodzi w twoich groszach w dyskusji?

Link to post
Share on other sites
penio Mgiełka ma 550fps na 0,2g dostałem taką informacje na PW od niego samego. Więc bez potwierdzonych info nie poprawiaj innych.

 

Chyba, że tak to zwracam honor, wierzę w to co czytam, czytam w co wierzę... więc dlaczego nieprawidłowa informacja znalazła się tutaj na forum?

a i nie 550fps na 0,2 tylko 720-730 na 0,2 nieczytałeś dokładnie.

 

W takim wypadku to jest kompletnie niemożliwe, moim zdaniem, by osiągnąć 90m

Edited by penio151
Link to post
Share on other sites

I tą metodą całą stronę tego forum poświęciliśmy na psychoanalizę czyjegoś chamskiego zachowania. Niektórzy użalają się, że on pokrzywdzony przez los jest. A tymczasem on po prostu potwierdza najgorsze i najbardziej krzywdzące opinie na temat mieszkańców stolicy :-F

 

Hustler - w tym miejscu pragnę Cię zapewnić, że jesteśmy przekonani, że ogólnie mieszkańcy Warszawy są w porządku. Wierzymy głęboko, że to po prostu 'błąd matrixa'.

Mgielka pomyliłeś się chyba z powołaniem - to forum zdecydowanie przerasta cię mentalnie. Tanie numerki typu bluzganie wszystkim adwersarzom (trudne słowo - polecam http://www.slownik-online.pl/kopalinski ) na priva tutaj długiej bytności ci też nie zapewnią.

Miło, że wyjaśniłeś watpliwości co do fps - TAK 550 fps na 170 sp guardera jest jak najbardziej możliwe. 90 m. zasięgu przy tej mocy również - ale akurat to tylko na replice z www.taniemilitaria.pl. W innym przypadku pozostaje jedynie opcja 'cudowności' fpsów od TM.

Myślę, że czas zamykać ten wątek.

Link to post
Share on other sites

Do mamuni też pobiegłeś z płaczem,....

 

Nie chciałem ci wciskać na ogólnym , to ci posłałem priva, jak miałeś kolego chęć się skonfrontować to miej jaj pociągnąć to do końca, pisałem ci podawaj argumenty a nie [***] peany na temat wszystkiego co napisze tu ekspert Thor.

 

Do mnie na PW nie pisałeś, więc chłopcze - cytuj dokładnie. Piszesz jak 13 latek, a poziom kultury zerowy, nie dziw się, że ludzie reaguja na Ciebie tak jak reagują.

 

Według mnie nie przekreślałbym chłopaka od samego początku,

 

A kto tu kogoś skreśla? Chyba on sam siebie, jadąc w taki sposób od początku bytności na forum.

Jak ktoś zaczyna w nowym miejscu z gówniarskim zacięciem typu: "co wy tam wiecie - ja tu jestem masta blasta mega spec" - to no comments.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...