Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Natrafiłem jeszcze na alternatywny sposób montowania lufy polegający na włożeniu preclufy od przodu przez lufę zewnętrzną i składaniu hopka wewnątrz repliki. Oj coś mi się wydaje że ktoś kto potrafi tego dokonać zasługuje co najmniej na nobla albo odznakę Adama Słodowego 8)

Link to post
Share on other sites

szczupe - odkładaj kasę dla mnie na nagrodę. Ja tak zrobiłem. :)

 

No to zazdroszczę zręczności :uśmiech:

Jak znam siebie i swoje zdolności manualne to prędzej sobie palce połamie niż tego dokonam :-F

 

 

Fotki muszę zrobić w mniejszej rozdzielczości bo nie chcą przejść przez ImageShack...

 

 

DrZeRT: A lufę wstawiałeś o stockowej długości czy dłuższą??Myślisz że 363mm by weszła w ten sposób??

Link to post
Share on other sites

Obiecane fotki :wink:

Model CYMA045A AKS-74UN

Zmienione części: przemalowany chwyt pistoletowy i magazynek na ciemno śliwkowy poliamid. Skorygowany kształt i nowa powłoka lakiernicza przedniego chwytu oraz nakładki rury gazowej po sugestiach na forum tak samo jak skrócona rączka napinania suwadła. Wypełnione farbą modelarską oznaczenia trybu strzału oraz nastawy szczerbinki. Wyszlifowane wnętrze trąbki urządzenia wylotowego.

 

aks74uncyma2.th.jpg aks74uncyma.th.jpg aks74uncyma5.th.jpg

 

aks74uncyma8.th.jpg aks74uncyma7.th.jpg aks74uncyma9.th.jpg

 

aks74uncyma12.th.jpg aks74uncyma13.th.jpg aks74uncyma10.th.jpg

 

aks74uncyma11.th.jpg aks74uncyma15.th.jpg aks74uncyma16.th.jpg

 

aks74uncyma17.th.jpg aks74uncyma14.th.jpg aks74uncyma19.th.jpg

 

aks74uncyma20.th.jpg aks74uncyma4.th.jpg aks74uncyma3.th.jpg

 

Więcej zdjęć na życzenie.

Link to post
Share on other sites

No to fotek już nie wstawiam bo u mnie jest wszystko (poza przednim chwytem) identyczne a i tak moje zdjęcia się chowają przy prezentacji jaką nam zaserwował BateaU. Swoja drogą niezłą robotę odwaliłeś z tym malowaniem, elegancko to się prezentuje. Ja u siebie też przemaluje chwyt pistoletowy, magazynek i przedni chwyt bo coś ten fiolet im nie wyszedł :mrgreen:

 

A co do czytania forum to ten temat mam przestudiowany dokładnie ;-) tylko wpadłem wczoraj na neta ledwie na minute i fakt - nie miałem czasu/nie chciało mi się sprawdzać :-F

 

Ale jeśli w długiej wersji się udało to może i u mnie przejdzie... A jeśli nie to skończę u Wyborowca internetowy kurs rozkładania AK i przystąpię do walenia w kołki :lol:

 

Na koniec życzę wszystkim Wesołych Świat!

Link to post
Share on other sites

No ja niestety żadnych pomiarów nie robiłem więc konkretów nie podam... Dla mnie jest wystarczający chociaż nie preferuję kosiarek i wolę jak ROF jest umiarkowany.

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie tych kołków : Wybijać je trzeba z konkretnej strony czy to wszystko jedno??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...