Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za post pod postem, ale starego nie mogłem edytować :(

 

Znalazłem właśnie zasilacz http://www.4hobby.pl/product_info.php?info...--adowarek.html no i ładowarkę w tym samym sklepie http://www.4hobby.pl/product_info.php?info...-4V-11-1V-.html . Chyba powinno pasować, prawda? A i jeszcze jedno pytanko, kupuję to tego batkę Li-po i coś trzeba przerabiać, jakieś wtyki ?

Link to post
Share on other sites

Zwierzu, ale chodzi mi jakie będą najlepsze Mid-Capy albo Low... Bo mam dosyć hi capów, ale chciałbym, żeby były dobre, a nie coś ciąć w nich itd.

 

Dokładniej... To jakiej firmy mogą być? I czy takie drewno wejdzie na moje AK 74 http://allegro.pl/item985191834_okladka_do...7_oryginal.html ?

 

 

Z góry za wszystko dziękuję ;) Przepraszam, że mam tyle pytań, ale nie mam kogo o to zapytać, a chyba mogę pytać o to na forum? :)

Edited by skejtowy
Link to post
Share on other sites

Ja używam mid-capów cymy - dają radę, nie tną się - poezja. Low capów nigdy nie miałem. Te mid-capy w replikach cymy podają idealnie (mam cm.048m i cm.040d - w obu podają do ostatniej kuleczki)

 

Drewna powinny pasowac, ale to sa drewna do AKMa. Nie wiem jakie roznice sa miedzy drewnami od AKMa i AK74.

Edited by zwierzu93
Link to post
Share on other sites

Snipernr1

 

 

Przy batce 11,1v 1800 TURNIGY takie naładowanie starcza na jakieś 5-8 spotkań sprężyna m110. Spotkania po jakieś 800-1500 kulek. Energia na aku przy ładowaniu 10,2v.

 

Przy batce 11,1v 2200 Zippy takie naładowanie starcza na: 2-3 spotkania 1000-1500 kulek i na baterii jest 11,0v więc śmiało można jechać dalej. Dalej nie testowałem tylko naładowałem sobie aku ;)

Edited by Brzuski
Link to post
Share on other sites

@skejtowy

 

Możesz śmiało brać MAGi, prawda, na początku telepią się w gnieździe, ale wystarczy użyć kawałka taśmy, i wszystko ok, a podają bardzo dobrze.

Możesz w również brać low-capy od AK47. Sam biegam w takiej konfiguracji i wygląda to w porządku, poza tym zawsze możesz powiedzieć, że to AK-103 ;-) .

Link to post
Share on other sites

Hmm mam jeszcze jedno pytanie...

 

Wczoraj na strzelance, kumpel miał niedawno zakupiony CM.028, a ja miałem swojego CM.040 z wymienią gumką HU na Systemy Energy(niedawno wymieniłem) i strzelając kulkami P&J 0.25g , zarówno ja jak i kolega... I co mnie zdziwiło? Zasięg prawie taki sam jak moje CM.040... A i jeśli to ma znaczenie to on na stockowej batce, a ja FireFox 9.6 2000MaH stick...

 

Czy to nie dziwne? Czy to wina źle założonej gumki HU? Skoro kulki nie spadają w dół to raczej nie... No i skupienie też jest lepsze niż na stocku... A może kulki są badziewne i czy warto się przesiąść na Guarder'y 0.28g, bo tylko takie mają na Taiwanie...

 

EDIT: A i kolega ma replikę Full Stock!

Edited by skejtowy
Link to post
Share on other sites

0.28 to najlepsza waga do tej repliki , fakt trochę dziwne, ja jak porównywałem z moją 028 to jak niebo i ziemia, coś musisz mieć nie tak, sprawdź czy gdzieś nie masz jakiejś nieszczelności, najlepiej wrzuć na chrono.

Zmień kulki i porównaj.

Link to post
Share on other sites

Czy to możliwe, że coś jest nieszczelne skoro wszystko było dopchane na cacy, czyli tak jak w stocku... Nie porównywaliśmy replik niestety przed wymianą gumki i teraz nie wiem... Może teflonfix pomoże? I to wykonuje się tylko w miejscu łączenia komory Hop-Siup z lufą tak?

 

Z góry dziękuję...

 

Wtedy chyba leciało dalej nawet... sporo dalej...

Edited by skejtowy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...