Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Realizm w grach - Poszukiwanie ideału


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

RedOrchestra :

 

Grałem w wiele gier, ale co jak co bardziej realistycznej nie widziałem. Wymiana gorącej lufy w MG42/34, pociski smugowe, nakładanie bagnetu, konieczność przeładowania zamka kolejnym kliknięciem w klawisz myszki po każdym strzale z Kar98k i Mosina, ,,Shell schock,,, artyleria, ogrom pojazdów. W każdym pojeździe możesz pełnić inna funkcję do wyboru, dowódca, strzelec KM, kierowca. Możesz wychylać się z czołgu, patrzeć przez wizjery, oglądać czołg od środka po prostu miodzio. No i klimat, siedzisz w okopie, masz Panzerfausta 60, Kar98 a na przeciw Ciebie T34 i pełno czerwonoarmistów...mmm zaraza idę pograć :P

Link to post
Share on other sites

RedOrchestra :

 

Grałem w wiele gier, ale co jak co bardziej realistycznej nie widziałem. Wymiana gorącej lufy w MG42/34, pociski smugowe, nakładanie bagnetu, konieczność przeładowania zamka kolejnym kliknięciem w klawisz myszki po każdym strzale z Kar98k i Mosina, ,,Shell schock,,, artyleria, ogrom pojazdów. W każdym pojeździe możesz pełnić inna funkcję do wyboru, dowódca, strzelec KM, kierowca. Możesz wychylać się z czołgu, patrzeć przez wizjery, oglądać czołg od środka po prostu miodzio. No i klimat, siedzisz w okopie, masz Panzerfausta 60, Kar98 a na przeciw Ciebie T34 i pełno czerwonoarmistów...mmm zaraza idę pograć :P

 

Ale mi smaku narobiłeś chyba to kupie/ściągnę, bo akurat nie mam w co grać.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Możecie polecić coś w co da się drac w okienku, na słabym sprzęcie? Na ciężkie spotkania w robocie się przyda :)

 

Operation Flashpoint - 1 celna kula - 1 śmierć :twisted: Gra pójdzie na każdym PC.

 

P.S. W tym roku wychodzi (latem) ArmA 2 (dobrze napisałem?) i OPF 2 Dragon Rising :D

Edited by Daldek
Link to post
Share on other sites

Ja ostanio odswiezyłem Silen Storm - pomijając Pancerkliny, to gra ma bardzo fajną fizykę. Pociski rykoszetują, przechodząc przez np deski zmieniają trajektorię, czasem zadrza się że pocisk przechodzi przez ciało czysto, a potem lecąc wolniej trafia obok stojącą osobę za wiecej "damageu" ;-)

Link to post
Share on other sites

Arma z modami ACE lub xam 1.6.

Kto widział ten wie. Kto nie widział powinien zobaczyć.

Nie ma drugiej gry z takim realizmem.

Smaczki typu mylenie pocisków przez flary, zachowanie śmigłowca po uszkodzeniu tylnego wirnika, zadyszka postaci po sprincie z za dużym obciążeniem [az do utraty przytomności], wykrwawianie, realistyczna balistyka pocisków i MASA innych...

 

http://www.youtube.com/watch?v=Lbsf1rSz8RQ

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja od siebie polecam Full Spectrum Warrior. Zainwestowałem 20 zł w ciemno w empiku. Jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że to coś w stylu fpp rts. Gra się super. Długie wymiany ognia, flankowanie...Brak osłony przed ostrzałem = pewna śmierć. Ale jak cudownie, kiedy można posłać kogoś, by rannego odciągnął, oczywiście przyciskając wroga długaśną serią z MG. No i to w końcu jedna z gier, gdzie przed snajperem można poczuć prawdziwy respekt ;)

 

Multi jakoś nie udało mi się zagrać. Jednak gamespy i inne wynalazki to zło :( Po sieci natomiast. Szczególnie coop: alpha i bravo z kumplem na stancji. Miód malina. Realia - klimaty wschodnie - bardzo na czasie.

 

Szczerze polecam.

 

 

EDIT: dorzucam

Edited by krissnt
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...