Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[AEG] A&K Mk43


Recommended Posts

Dostalem dzisiaj takiego majla :

 

Hi All,

 

A&K confirm MK43 will be released on 27 Feb 2009, like the M249, the quantity will be shortage firstly. We are very lucky have to got first 50 pcs from A&K.

Becoz the terms from A&K , we can not list this on the ebairsoft, but u can have a look the link:

 

http://www.brotherprice.com/ebphoto/mk43preoredr.jpg

 

People who have interest can send us USD20 for Pre Order. Our Paypal account is fathertactical@gmail.com . Please remark at payment '' MK43 PreOrder '' . Retail price is approx USD280 ( not included shipping cost)

 

We will list it on ebairsoft as regular selling when this is really release.

Any Question, please ask Paul at ebayhihi@gmail.com for more.

 

P.S EB AK Krinkov PDW is released, Dboy body with our RIS

 

regards

 

Paul

ebairsoft.com

 

Przyznaje ze na zdjeciach wyglada zachecajaco...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Niedawno chciałem kupić miałem kasę odłożoną, napisałem do Ebaybanned z zapytaniem czy można jakiś preorder albo kiedy będzie dostałem odpowiedź:

i am afraid we can't get this item

 

 

cordially,

 

 

 

Jesse^_^

Link to post
Share on other sites

Będzie! byłem dziś u krakmanów i mieli go na wystawie gadałem z serwisantem i dostali 2sztuki na testy, jeszcze nie ma go w ofercie, ale jak przyjdzie dostawa to będzie :D

 

Wg. mnie jest prze-prze-prze-piękny!!!

 

O i cena będzie oscylowała w granicach 1000-1200pln (tak jak m249 na początku).

 

Pozdrawiam Wojdatuz

Link to post
Share on other sites

Holender, nie będę już trendy i cool :/

Żądam podniesienia ceny do minimum 2k zł !!! xD

 

A na serio, będę miał nareszcie dostęp do części zamiennych. Byleby jakością nie odbiegało od genialnego VFC.

Link to post
Share on other sites

Wg. mnie nie odbiega :D nie mam porównania z VFC (pomacania), ale jedyna rzecz ( a zawiesiłem na nim oko na chwilkę) były to oznaczenia jest to albo grawerka pomalowana na biało albo tylko biały nadruk.

 

Tyle, całość wygląda mega-pancernie, kolor, faktura, nie przypominają chińczyka, wg. mnie to może być chiński kamień milowy, taki jak m249 :D

 

Pozdrawiam Wojdatuz

Link to post
Share on other sites

Jaki tam jest GB?

 

Filipińczycy na swoim forum spekulowali czy to nie jest jednak kopia Ares-a/Star-a, a nie VFC, i że GB to kopia tego przeźroczystego tylko z metalu. Miałeś mozliwość zajrzeć/popytać?

 

 

Snuli też domysły, że Ebaybanned nie będzie miało w preorderze, bo najazd na fabryki i konfiskaty jaki zrobiła chińska policja jakiś czas temu dotknął m.in. Mk43 od A&K oraz planowanej M60 w wersji "wietnamskiej".

Edited by lup
Link to post
Share on other sites

No mi coś mówili o bebechach od M249, ale się zapomniałem dopytać byłem zbyt pod wrażeniem tej 'armaty'. Nie pytałem też o macanie bo straszmy tłok był.

Zawitam tam jeszcze może w nadchodzącym tygodniu i się dopytam o szczegóły, może pozwolą zdjęcia zrobić, postrzelać :)

 

Pozdrawiam Wojdatuz

Link to post
Share on other sites

Byłem w sobote u Krakmanów i widziałem to cudo w gablocie... Robi wrażenie. Wykonanie zewnętrzne - piękne. Mam jedną fote wykonaną telefonem, ale refleksy z szyby powodują, że niewiele widać... Przykro mi. ;)

 

W każdym razie jeśli ktoś ma blisko do Krakmanów - warto zaglądnąć i rzucić okiem. Osobiście nie planuje zakupu, ale jak ktoś się za KM'em rozgląda (lub chce być tak fajny jak Ukesu ;) ) to naprawde warto się przyglądnąć tej replice, tym bardziej jeśli faktycznie cena będzie wynosić ~1000pln.

Link to post
Share on other sites

O? Przyznam, ze spodziewałem się góra 1,2 tys. i tak trochę żal mnie łapał, że za swoje M60 dałem prawie dwa.

 

Zobaczymy jak GB jeszcze, ale nie obawiał bym się tak jak ktos tu wspomniał kolejnego wysypu broni wsparcia.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...