Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Military.pl


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kupiłem u nich sigme na co2 już na pierwszej strzelance odpadł mi kawałek zamka. Ale nic spoko. Zadzwoniłem do nich i już po tygodniu dostałem zreperowany sprzęt tera znowu sie coś wali bo sie ciągle zacina i cóż treba znowu wysłać :cry:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamawiałem od nich już parę rzeczy, na razie mogę powiedzieć same pozytywne rzeczy na ich temat. Nie wiem jak wygląda serwis i mam nadzieje, że zbyt szybko się nie dowiem ;).

A faktem jest zamówienie złożone w piątek około północy, w poniedziałek w południe odebrane. Dobra obsługa.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zamierzam kupić u nich kaburę na udo : http://www.military.pl/?prod=1649&cat=92

, chciałbym zapytać czy ktoś takową posiada i mógłby wrazić opinie na jej temat. Interesuje mnie również jak wygląda w praktyce ewentualny serwis/wymiana kabur. Są podobne jaja jak z karabinami? Proszę kogoś obeznanego o szybką odpowiedź.

 

Jeśli post nie pasuje do wątku bądź gdzieś na forum jest już podobny temat to z góry przepraszam za robienie syfu, ale nie znalazłem lepszego miejsca na umieszczenie postu.

Link to post
Share on other sites

Zamierzam kupić u nich kaburę na udo : http://www.military.pl/?prod=1649&cat=92

, chciałbym zapytać czy ktoś takową posiada i mógłby wrazić opinie na jej temat. Interesuje mnie również jak wygląda w praktyce ewentualny serwis/wymiana kabur. Są podobne jaja jak z karabinami? Proszę kogoś obeznanego o szybką odpowiedź.

 

Jeśli post nie pasuje do wątku bądź gdzieś na forum jest już podobny temat to z góry przepraszam za robienie syfu, ale nie znalazłem lepszego miejsca na umieszczenie postu.

Tak mam to też od nich, napisz na prv, do jakiego guna do chcesz i co chcesz o niej wiedzieć, zrobię Ci foty i wyśle. Naprawdę pod względem zakupów polecam ich, przynajmniej nie piszą banialuk na stronie i opinie też czasem mało pozytywne zamieszczają ;).

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Byłem dziś rano osobiście w sklepie military.pl w Sopocie. Wchodzę, oglądam towar wystawiony w gablotach. Sprzedawca pyta czy może w czymś pomóc, mówię że chciałbym kupić kaburę, wyciąga pudełko, podaje mi do obejrzenia. Na pytanie czy zmieści się beretta 92 odpowiada że tak, ale jeśli chce być pewny możemy zmierzyć. Bardzo duży plus dla obsługi, wszystko załatwione szybko, miło i bezproblemowo. :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja jestem bardzo zadowolony z tego sklepu i uważam go za 100% pewniaka jeżeli chodzi o zakupy czegokolwiek. Praktycznie cały nasz team kupuje repliki, kulki i inne rzeczy z tej strony i jeszcze ani razu nie przysłano szmelca. Kumpel ma nawet kilkuletniego Glicka 17 który strzela do dzisiaj (bez awaryjny). Wszystko przychodzi w max 2 dni po zatwierdzeniu zakupu.

Moją replikę zamówiłem w poniedziałek rano, a już we wtorek rano była.

 

Więc jak najbardziej POLECAM ! I WIELE ++++++ ODE MNIE ! Szkoda, że mają teraz dużo mniejszy wybór niż wcześniej no i te wysokie ceny ... ale za jakość się płaci.

Link to post
Share on other sites
Guest Reses

Zamówiłem u nich Walthera P990 CG/KWC.

Wysłali mi jakąś godzinę po złożeniu zamówienia.

Paczka doszła kurierem GLS za dwa dni. Kontakt ze sklepem był prosty i rzeczowy.

Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kupiłem u nich Famasa i byłem mile zaskoczonym tym że paczka przyszła do mnie jeszcze przed wigilią ,ale po intensywnym strzelaniu karabinek sie sypnął :strach: .I teraz moje pytanko w jakim czasie muszę do nich wysłać uszkodzony sprzęt???Mam z tym problem ponieważ wyjeżdżam jutro na święta, ślub i sylwestra z domu. i będę gdzieś w domu za ok 8 dni.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

> Nie posiadamy już w sprzedaży Maxpedition Maxpedition torba na pas Monkey khaki MX9811K.

> Jest natomiast dostępna w kolorze zielonym i czarnym.

> Prosze o informacje odnośnie zamówienia.

>

 

Zamówiłem to samo godzinę przed kumplem. Kumplowi paczkę już wysłali a dla mnie nie starczyło.Pomijam fakt ze od chwili zamówienia do odpowiedzi ze strony tego pseudo-sklepu minął tydzień. żadnej informacji na stronie czy w mailu o opóźnieniach itd. ZERO ZERO ZERO.

Minus jak skur... SYN Prostytutki!!!NIE POLECAM

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kupowałem kiedyś (lato 2006 )Desert Eagla TM z tego sklepu, zakup jak zakup, przyszło szybko.

 

Pistolet był na gwarancji, zepsuła się w środku blokada spustu (pistolet sie zablokował i przestał strzelać) pistolet został odesłany.

 

Dostałem wiadomość ze sklepu, że nie naprawią tego i kropka.

 

Pistoletu dawno już nie ma, ale postanowiłem skorzystać z możliwości wyrażenia swojej opinii o sklepie.

 

Nigdy więcej nie kupiłem nic w tym sklepie i każdemu odradzałem.

 

Podsumowując:

 

Woda już dawno spuszczona, ale smród pozostał.

Edited by Bajkos
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kupiłem u nich pare rzeczy. Zapakowali i wysłali szybko i sparwnie to fakt. Z części byłem zadowolny, a z części nie... no bywa, ale nie o tym. Denerwuje mnie to, że mają na stronie możliwość wstawiania opinii o produkcie, którą ostro cenzurują. Nie napisałem nic obrażliwego, wulgarnego, sprośnego, czy nawet głupiego, po prostu opinię. I te, które im się nie spodobały nie zostały wstawione. Albo robi się system opini, albo nie! Pomijając już fakt, że teksty w stylu:"super replika, już się nie mogę doczekać jak do mnie przyjdzie" jakoś się pojawiają... :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...