Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Military.pl


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A ja oddawalem do servisu RUGER MK1 Carbine. Pękła gumka HOP-UP, stało sie to w piatek przed LaBianą. Pojechalem do sklepu, servisanta akurat nie było. Sprzedawca naprawił wadę tymczasowo i w niedziele dal sie strzelac (słąbo bo słabo bo -10C było).

 

Potem oddalem replike do servisu. Serwisant opisal mi usterkę, parwdopodobny powod uszkodzenia (tam hopup tak sknstruowany juz jest ze czasem pęka i tyle :)) i powiedzial, ze wymieni gumke hopup.

 

Dzisiaj, jakies 10 min temu otrzymuje telefon: Ruger Mk1 Carbine juz naprawiony. Można odebrać 10-18 u nas w sklepie. ;) termin mieli do 24 ;) Wiec na serwis narazie nie narzekam. Jak odbioresprzęt to opisze jak działa

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

czlowieku, a czy ty czytasz maile, ktore pisza do ciebie ? a wogole ile ty masz lat?? zastanow sie co piszesz dzieciaku . To powazna firma, i jezeli juz to tylko w tobie jest nieodpowiedzialnosc lenia, ktory na Poczte nie chce sie wybrac, by sprawdzic czy paczka jest.THE END

Link to post
Share on other sites

A jesteś pewien, że zamówiłeś to co mają na stanie, a nie to czego chwilowo brak? :lol:

P.S. Panowie. Przejrzałem posty tego pana i coś mi się widzi, że jeszcze nie bardzo dorósł do forum. Wybaczcie mu.

A sklep Military chcę przeprosić za bzdety tego młodocianego osobnika.Pozdrawiam.

Fiedotow :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
Po pierwsze primo na forum nie jest napisane że trzeba mieć ukończone  18 lat aby muc  uczestniczyć w rozmowach  

Po drugie primo jak tu się nie denerwować jak na przesyłkę czekam 5 dni

 

BŁAGAM! NIECH GO KTOŚ WYŁĄCZY!

 

Dlaczego mam sie wyłączyć ja nikogo nie kłame taka jest prawda!!

 

[ Dodano: 04 Mar 2006 15:36 ]

Po pierwsze primo na forum nie jest napisane że trzeba mieć ukończone  18 lat aby muc  uczestniczyć w rozmowach  

Po drugie primo jak tu się nie denerwować jak na przesyłkę czekam 5 dni

 

BŁAGAM! NIECH GO KTOŚ WYŁĄCZY!

 

Dlaczego mam sie wyłączyć ja nikogo nie kłame taka jest prawda

 

[ Dodano: 04 Mar 2006 15:41 ]

No to zadzwoń, chyba przeszedłeś już mutacje co ?  :twisted:

 

Nie bój się mutacje przeszedłem ale niewiem poco mam do nich dzwonić według was paczki przychodzą na drugi dzień ale niewiem dlaczego ja czekam 5 dni

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Heh chyba sobie zapisze ten post

Po pierwsze primo na forum nie jest napisane że trzeba mieć ukończone 18 lat aby muc uczestniczyć w rozmowach  

Po drugie primo jak tu się nie denerwować jak na przesyłkę czekam 5 dni

To mi przypomina film poranek kojota i tego kucharza :)

 

A co do tematu dzisiaj wyslalem rugera do rkelamacji bo mam nieszczlny zawor w magu, ciekawe jak się spisza... Kumpel czekal 1 miech ale u niego cos innego sie zesulo, a w odpowiedzi na mail napisali mi ze naprawia szybko bo maja te zawory...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

OK, pisze z duzym opuznieniem ale dopiero zabieram sie za forum.. Zaczynam od kupna Ak-47 yber Gun we wrzesni roku 2005. Otoz kiedy moja paczka przyszla bylo wsio ok. Zaczynalem czytac info, łądowac kulki itd. Po 1 dniu nie mam pojecia co sie stalo ale mysle ze wada fabryczna czyli zamek nie chcial wrocic do poprzedniego polazenia. Ok, nie dzwonilem do military bo to chyba bylo oczywiste ze karabin 2 dzien i idzie na gwarancje. Wg rzecznika praw konsumenta uslugodawca czy jak to sie tam mowi ma 14 dni na uznanie gwarancji. jezeli do tego czasu nie da zadnej odpowiedzi to znaczy ze gwarancja jest uznana itp. Moj karabin doszedl wlasnie 13 dnia.. Powod? Serwisant ma urlop. OK, zdenerwowalem sie bo ominely mnie lokale strzelanki.

 

Kiedy indziej kupowalem kulki 5K-50zł od CG. Paczka przyszła, wszystko ok, paczka wrecz pancerna :)

 

Wiec ogolnie rzecz biorac nie polecam sklepu. Nie miala obsluga, serwis do kitu, no i lubia sie sprzeczac :/

 

Czyli jeden wielki MINUS -

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To i moje walki z serwerem military.pl. Wysyłałem juz dwukrotnie karabin w którym uszkodzony jest silnik. Silnik wygląda jakby był zjechany, ponieważ po kilkunastu strzałach zacina się.

Za pierwszy razem, gdy karabin do mnie wrócił z serwisu na karcie reklamacyjnej znalazłem:

"przekładnie brudne, zle wyregulowany docisk silnika, przegląd mechanizmów, czyszczenie. Początki zuzycia przekładnie silnika. Karabin sprawny"

Postrzelałem chwile i znowu to samo, więc szybko za telefon, zadzwonilem i powiedzialem ze nic konkretnego nei zrobili i znowu nie działa. Poprosili mnie zeby wysłac karabin jeszcze raz z papierami i ze zgłoszeniem reklamacyjnym które dostałem. Tym razem napisałem także kartke z opisem co jest nie tak w replice. Po tygodniu dostałem telefon od serwisanta, z którym chwilke pogadałem i poprosiłem żeby wymienił silnik lub chociaż dokładnie go przejrzał. Zaproponowałem tez zeby zobaczyc różnice jak kręci sam silnik bez obciążenia z tego karabinu a z innej działającej repliki. W podziękowaniu za rade usłyszałem jedynie krzyk w słuchace "Po co mam to rozbierac i sprawdzać skoro wszystko działa i karabin strzela!" 8O Po kilku kolejnych dniach z karabinem w domu (nie naprawionym zreszta) dostałem kolejne złoszenie reklamacyjne z odpowiedzia serwisanta:

 

"Nie stwierdzono uszkodzień. Przestrzelono. Przy dobrze naładowanej bateri replika strzela poprawnie. Widać zurzucie ...[ciach]... Jest to normalne przy intensywnym eksplatowaniu repliki [jezeli karabin który wystrzelił niecałe 10 tys kulek przez 8 miesięcy jest intensywnie eksploatowany to...ehh]. "

i najlepszy fragment:

"Można wymienić koła, dzwignię. Koszt rzędu 300 zł" :/ 8O

 

 

Radze omijac serwis military z daleka.WIELKI - dla serwisu. Reszta sklepu w mare ok, paczki dochodza szynko i solidnie zapakowane. Może i ten serwis jest ok, ale jak nie muszą sie napracowac i ponosic zadnych kosztów związanych z naprawą...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hmmm... xm i m16a1 CG kosztują na ,,nowym" military.pl dwa razy więcej niż na ,,starym". Mam zamiar kupić którąś z tych replik i nie chciałbym, żeby ceny podniosły się też na cybergun.pl, należacym również do military. Spadła za to cena Kity Kata DPMS.

 

Edit: Jak dla mnie military znowu na czele (ceny obu modeli spadły do 199 i 165zł). Spadły także ceny pozostałych rodzajów asortymentu, wprowadzono punkty lojalnościowe, karte stałego klienta, ulepszono stronę (nie ładuje się tak długo jak kiedyś). Przesyłka jak zawsze błyskawiczna. Dla sklepu wielki PLUS

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówiłlem 2xM6, przed wysłaniem dzwoniłem jeszcze by mi dołożyli arafatke. Wszystko przyszło zgodnie z terminem poza gratisem napisałem maila że niema gratisu. Chłopaki z military dzwonili i mówili że to ja niezaznaczyłem że chce gratis ale powiedzieli że i tak wyślą więc się niespierałem. W sumie pozytyw bo bardzo przyjemnie i szybko załątwiona sprawa.

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś wie co się dzieje z military? Stronka coś nie uaktualniana od dłuższego czasu, chciałem zamówić magazynki do beretty ale nie ma ich i nie ma. Wysłałem już dwa mejle z zapytaniem kiedy będą ale nie odpowiadają od ponad tygodnia, co jest raczej dziwne, gdyż z własnego doświadczenia wiem że kontakt z nimi jest dobry :/

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W niedzielę o 19 zamówiłem Hardballera II (z kolbą), pas taktyczny, mag do USP Compact (STTi), kaburę i portfel :) we wtorek rano Bardzo Miły Pan ze sklepu zadzwonił do mnie potwierdzając zamówienie i zapewniając że niedługo paczka zostanie wysłana. Po 30 minutach na mail dostałem potwierdzenie że zamówienie zrealizowane i paczka wysłana. A dzisiaj ok. 14:40 kurier zawitał z paczuszką :D więc dla sklepu military.pl nalezy się

 

Wielki +

 

xD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...