Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Military.pl


Recommended Posts

Mam mieszane uczucia co do tego sklepu :|

 

Z jednej strony plusy jeśli chodzi o naszywki/i inną drobnicę. Zawsze dochodziło błyskawicznie, było wszystko w stanie idealnym i wogóle cacy

 

PLUS

 

Natomiast jeśli chodzi o repliki i kabure:

 

Repliki dochodziły bez kulek w pudełkach, porysowane, obite. Kabura czymś ubrudzona.

 

MINUS

Link to post
Share on other sites
  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm, na drugiej stronie Pikace mowil, że wspolczuje człowiekowi czytającemu wszystkie wasze posty. I miał cholera racje. Przeczytalem 13 stron tematu i w sumie nadal niewiele wiem. Jeden mówi PLUS, drugi mówi MINUS...

Link to post
Share on other sites

Chociaż do końca nie złożyłem zamówienia powiem że obsługa bardzo dobra złożyłem zamówienie i po rozmowie z kolegą okazało się że on jest mi w stanie zaproponować mundur bo kupił właśnie z military za duży. Zadzwoniłem i powiedziaiałem o co chodzi i Pani bardzo kulturalnie powiedziałą że nie ma problemu. Jeden telefon wszystko załatwione :D

 

Obsługa odemnie +

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wysłałem do nich sprężynowego Colta XM CG w 15.06. Mój gun nie mógł trafić w tablicę 40x40cm z odległości 21m (mierzone). Więc wysłałem go na gwarancję paczką priorytetową.

 

Karabin doszedł dzisiaj (ponad miesiąc po moim wysłaniu go tam), na kartce napisane jest, że został przez nich przeczyszczony, nasmarowany i przestrzelany, nie stwierdzono żadnych wad. Więc zadowolony wyjmuje go, ładuje kulki, sprawdzam i...

nie mogę trafić dalej w tą nieszczęsną tablicę :( kulki oczywiście 0.2g. Znowu widać brak podkręcania kulki przez hop-up (co również zgłaszałem), oraz fakt, że kulka leci czasami prosto, czasami 1,5 obok obiektu w który celowałem (i tą uwagę również zamieściłem na kartce którą wysłałem razem z karabinem do reklamacji). Może to wina tego, że lufa może być obluzowana.

 

Już mój Colt Delta Elite HPA strzela ładniej i celniej :?

 

Jestem nie zadowolony, wyślę go jeszcze raz do reklamacji, jeśli znowu go odeślą w takim stanie, to pomyślę nad tymi "prawami konsumenta" czy jak to się tam zwie...

 

Obsługa jest miła i porządna, jednak serwisant już nie :( Omijać z daleka

 

Wielki minus -

Link to post
Share on other sites

Zamowilem SOCOMa MK23 TM. Nie dopsc ze towar w promocji, to jeszcze darmowa wysylka kurierem wliczona w cene. W paczce dodatkowo jako gratis mial byc kompas - nie bylo. Napisalem majla, ze moga doslac przy nastepnym zamowieniu, bo to rzecz o malej wartosci a poza tym mi sie nie spieszy. Dzien pozniej kurier przyjechal... z kompasem! Wielki plus za dbalosc o klienta!

Link to post
Share on other sites

Już kilka replik kupiłem u nich i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z szybkości reakcji. Zawsze wszystko było zgodne z zamówieniem. Jeśli chodzi o opakowanie to faktycznie jest pancerne ;) Pamiętam jak otrzymałem wymarzonego AK-47 z CG i odwijałem kolejne metry folii - sądzę że też dzięki temu przyszedł bez najmniejszych uszkodzeń "transportowych".

Moja opinia: duży plus

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja jestem zadowolony co do przesyłki i innych,ale.....zamówiłem w Cybergun Polska(to jest część Military.pl i to się też tyczy tej firmy)magazynek aktualnie niedostępny i co?"Dostawa przyjdzie za 5 tygodni"Zapewne w tej do stawie będzie reszta sprzętu niedostępnego na military.pl

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przesyłka przyszła szybko, dobrze zapakowana. M6 okazał się jednak wadliwy (strzelał może na 20m). Odesłałem na reklamację, i po 2 miesiącach się dowiaduję, że do listopada nie ma szans na naprawę/ wymianę. Serwisanta powinno się powiesić za jaja.

 

Sklep poznaje się po serwisie, nie po sprzedaży.

 

MINUS PRZEWIELKI

Link to post
Share on other sites

Ja mieszkam na przeciwko tego sklepu. Sklep jak sklep, ale serwis...szkoda gadać. Ten ich cały złota rączka, dziad borowy jeden, wciskał przy mnie klientowi, że zepsuła sie część, której tak wogóle nie ma w tym gunie!!!! mimo to jednak trzeba było ją wymienić...

Po za tym serwis jest beznadziejnie wyposazony w części zamienne, ale to bez znaczenia, bo dziad borowy na ogół stwierdza, że nie może uznać reklamacji ponieważ wyczuł WD40! A on ma nosa na WD40!! Oj ma!

Ja osobiście reklamowalem gaziaka ze trzy razy w ciągu pół roku. Potrafili przetrzymywać go po 2 miesiące w serwisie, twierdząc że część trzeba sprowadzić. Jak zaproponowałem im na pismie spotkanie w sądzie konsumenckim, część znalazla się jeszcze tego samego dnia. I jeszcze dostałem zapasową. Sklep ok, ale serwis....

Link to post
Share on other sites

Poki co neutralnie...

 

Magazynek wyslany na reklamacje, serwis sam skontaktowal sie ze mna (telefonicznie, a nie majlowo!). Plus obietnica ze w maksimum tydzien magazynek bedzie u mnie w domu. Tyle plusow. Z minusow dowiedzialem sie, ze byc moze magazynek przyjdize do mnie... niesprawny! Poniewaz usterka ktora wystapila (rzoszczelnienie) nie ma prawa wystapic w tym magazynku (to na pewno wina pi314 - on wszystkie przedmioty psuje obecnoscia ;-) ;-) ;-))! Wynika to z faktu ze magazynek polaczony jest pinami, a nie srubkami (moge sie mylic, ale chyba wszystkie TM'y sa tak laczone) co wiaze sie z niemozliwoscia jego rozlzoenia... Coz, czekam dalej i nadal mam nadzieje na pozytywne zalatwienie sprawy. Chce jednak zasiegnac Waszej opinii (jako nieobeznany z tematem) - czy naprawde magazynki laczone "pinami" sa w istocie nierozbieralne co ma zapobiegac ich rozszczelnianiu? Jezeli tak - w jaki sposob dostapilem owej usterki? Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...