Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Military.pl


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć, jestem z Sopotu, więc kupuję u nich w "realu" - ostatnio kałacha i osprzęt; sklepu w Sopocie nikt nie likwiduje, a przynajmniej nikt nic o tym nie wie; a bardzo bym się zdziwił gdyby likwidacja sklepu w B. pociągnęła też likwidację internetowego. Może po prostu ich zyski tam nie wyglądają aż tak różowo. Nawet 1000 blach nic nie da jeśli reszta kuleje,a koszty (choćby najmu lokali) ciągle rosną. Moje doświadczenia z Military są wyłącznie pozytywne i mogę tylko polecić, choć zdarzało się, że czegoś brakowało, gdy na stronie było. Wynika to z faktu, że strona prezentuje ogólny stan magazynowy i stany w sklepach więć coś co na niej wykazano może być choćby w Bydgoszczy, a w Sopocie akurat się skończyło i na odwrót. Na stronie i tak to wykażą bo jeśli ktoś kupi na necie to w końcu i tak nie będzie wiedział skąd przysłano. Dlatego jeśli sprawdzacie stronę, a chcecie coś "pomacać" przed kupnem osobiście - to lepiej najpierw upewnić się telefonicznie zamiast od razu jechać do sklepu. Towar może "zejść" w każdej chwili, zwłaszcza jeśli podana ilość to jedna lub dwie sztuki. Mnie się to też zdarzyło; teraz już zawsze dzwonię kontrolnie. Innym razem zamówiłem nóż Cold Steel, dałem zaliczkę i miał być po miesiącu. Nie był i się wycofałem; nawalił dostawca. Czasem warto brać pod uwagę niedoskonałość "czynnika ludzkiego" i to że nie zawsze sklep zawinił. A jeśli ktoś się obraża bo raz coś nie wyszło - ma prawo. Buble też się trafiają i sklepy mogłyby elastyczniej podchodzić do reklamacji; dlatego jeśli ktoś was olewa, to mam pocieszającą informację: w dobie konkurencji oraz internetu nikt nie musi trzymać się jednego sklepu. W końcu żaden sklep nie musi być wiecznie świetny ani wiecznie do bani. Pozdro.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

 

1. Zamowienie przez Internet 23.07

2. Potwierdzenie z automatu (upewnia, ze transakcja zostala dokonana)

3. 25.07 o godzinie 17.16 dostalem dwukrotnie potwierdzenie z Dzialu Handlowego, ze zamowienie zostalo wyslane. Podany byl nr zamowienia, koszt etc.

4. 27.07 ok. godziny 15.00 Kurier stawil sie z przesylka.

 

Nie mam powodow by szukac dziury w calym, choc GLS powinien byc szybszy i dojechac przed poludniem.

Link to post
Share on other sites

Ja również mieszkam w sopocie. Na stronie internetowej nie ma juz kontaktu do bydgoszy. szczerw wyrazy współczucia dla bydgoszczan. Po drugie military.pl nie może stracić juz zamówionego towaru. Z tego co powiedzano mi w sklepie transport ruszył z niemiec w połowie lipca. Do czasu napisania tego postu nie doszedł. Nie powiem że jestem trochę tą sytuacją zirytowany (na początku marca po raz pierwszy usłyszałem "niedługo będzie dostawa). Osobiścię uważam taką opieszałość za szczyt szczytów. Winić za to można tylko niemieckie przepisy, i totalne olewactwo oraz karygodną postawę dostawcy. Grrrrr

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To było już dość dawno :) Ale nie miałem kiedy napisać.

 

Dobre były opinie o pistolecie Sig P229. Sprawdziłem to :)

Kupiłem ten pistolet właśnie w tym sklepie (nie za wiele szukałem, ale zobaczyłem go tylko tu). No i był... no dobry był, ale nie o tym teraz. Był i w końcu przestał być - zareklamowałem (ponoć za mocno naciągnięta sprężyna... ale ja dość słaby jestem ;) ).

Już przez telefon pracownik poinformował, że nie mają już tych modeli, żeby go wymienić. Dadzą lepszy, ale chyba 14 złotych droższy.

Przychodzi listonosz, "bez dopłaty". :)

Tak więc, zamiast Siga P229 mam teraz SP 23 40. :) No i jest lepiej. Duuużo :)

Link to post
Share on other sites

Jak można dokonać zmiany położenia w czasie [inaczej ruchu ;] aby z dworca PKP Gdańsk Główny przemieścić się do sklepu :?:

W jaki autobus trzeba wsiąść, jadącego w jakim kierunku? i na jakim przystanku wysiąść? Pilne, bo jutro rano już jadę do gdańska :o

==============================

A jest jakieś połączenie bezpośrednie? I zależałoby mi na zlokalizowaniu sklepu- w pobliżu którego skrzyżowania na al.niepodległości sklep się znajduje? Bo z tego co widzę na www.trojmiasto.pl to niepodległości jest fragmentem trasy biegnącej przez całe trójmiasto...

Link to post
Share on other sites

Solidna firma. Gdy zamawialem swojego aega wszystko bulo pieknie ladnie, bralem caly zestaw tzn bateria, ladowarka. Otwierajac z domu paczke zobaczylem ze nie ma w niej ladowarki, raz jeszcze sprawdzilem zamowienie no i fakt zamawialem ja. Zadzwonilem do sklepu powiedzialem jaki jest problem i juz na drogi dzien byl u mnie kurier wiec polecam.

Link to post
Share on other sites

Polecam - kupowałem dwukrotnie i mam ochotę na jeszcze :wink: . Za każdym razem zamówienie złożyłem przed południem i na drugi dzień kurier z paczką był już u mnie. Do tego bezproblemowy kontakt telefoniczny. No i przy zakupie powyżej 99pln kurier kosztuje tylko dychę… Inna sprawa, że zawsze pytam czy na pewno mają na stanie to, co mnie interesuje i nie zamawiam nic, co może sie zepsuć :)

Link to post
Share on other sites

komunizm powrocil czy co ??

w tym sklepie 80% towarow nie ma,sa na zamowienie itp

 

kulek z 10 rodzajow sa tylko 2 dostepne

oczywiscie najdrozsze

chcialem tam przed chwila kupic sprezyne ale nie mam czym dopelnic paczki a nie chce mi sie placic za pszesylke na prozno

 

sorry musialem gdzies to z siebie wyrzucic :) (jesli kogos wnerwi skasujecie) :)

Link to post
Share on other sites
komunizm powrocil czy co ??

w tym sklepie 80% towarow nie ma,sa na zamowienie itp

Postaram się wyjaśnić to tak klarownie, jak to możliwe - towary związane z airsoftem tym różnią się od innych, że rynek ich zbytu (sprzedaży) jest nieco ograniczony. Powoduje to, iż sklepy nie trzymają po magazynach kilkuset replik, części w milionach itp. Po prostu ich na to nie stać. W związku z czym podejmują politykę sprowadzania na życzenie.

Akurat military jest bardzo przyjazne dla klienta. Są gotowi sprowadzać na życzenie byleby im pokazać jaki produkt.

 

 

 

Na wszelki wypadek dopisuje - nie jestem związany ze sklepem military. Od tak stwierdzam fakt.

 

Zaś co do komunizmu to chyba ci się nieco pomyliło.

Link to post
Share on other sites

Raz już pytałem, ale odpowiedź dostałem... no niezbyt wyrzerpującą. [wsiądź w SKM, wysiądź w sopocie, i szukaj sklepu po całej alei niepodległości :/]

 

To teraz inaczej. Koło jakiego skrzyżowania [Al. niepodległośc/ xxx] znajduje się sklep??

Błagam o szybką odpowiedź, bo jutro rano jadę do gdańska, i chciałbym tam jakoś trafię :/

Link to post
Share on other sites

Al niepodległości to główna ulica w Sopocie, wysiadasz w Centrum Sopotu, tj. tam gdzie byś wysiadał idąć na Monciak, jak wysiądziesz idziesz do Al. Niepodl. Pod wiaduktem i po łuku do góry, idz prawa stroną jak dojdziesz do Al. Niepodl. to na skrzyrzowaniu po drugiej stronie lekko w prawo widać military. wejdz sobie na trojmiasto.pl i zobacz plan miasta jak to trzeba isc (military jest nie zaznaczone). Teraz jasne ?

 

edit: masz tu mape 8)

14eb.th.jpg

Link to post
Share on other sites

na strone www.trojmiasto.pl dotarłem daaawno temu, jeszcze zanim zapytałem tydzień temu.

 

Czyli będąc na rogu skrzyżowania Al.niepodległości/Boh. Monte Cassino zobaczę gdzieć witrynę na sklepie military.pl?? Jeśli tak to dziękuję bardzo, starczy mi :) Grunt to rzetelna i pełna informacja.

 

PS: nie mogłeś użyć normalnej nazwy?? Gdyby nie to że spędziłem trochę czasu w trójmieście to pewnie szukałbym jak głupi "monciaku" na mapie :wink:

 

edit: niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku :D

...

...

...

...

A tak pod dwa tuziny :twisted:

Link to post
Share on other sites
na strone www.trojmiasto.pl dotarłem daaawno temu, jeszcze zanim zapytałem tydzień temu.

 

Czyli będąc na rogu skrzyżowania Al.niepodległości/Boh. Monte Cassino zobaczę gdzieć witrynę na sklepie military.pl?? Jeśli tak to dziękuję bardzo, starczy mi :) Grunt to rzetelna i pełna informacja.

 

PS: nie mogłeś użyć normalnej nazwy?? Gdyby nie to że spędziłem trochę czasu w trójmieście to pewnie szukałbym jak głupi "monciaku" na mapie  :wink:

 

edit: niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku  :D

...

...

...

...

A tak pod dwa tuziny :twisted:

Nic nie pisałem o skrzyzowaniu Alei i Monciaka, nawet zaznaczyłem jak masz iść, jest nawet napisane "podjazd" na tej ulicy którą masz iść.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...