Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

Czekam na odpowiedź od sprzedawcy, czy to zakontraktowany sprzęt. Dzięki za potwierdzenie barwy Orlika - zastanawiałem się, czy to olive, czy Nato Olive. Najwyżej będzie trzeba zainwestować w Orlika :)

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie gdzie można kupić beret używany przez PSK ?

 

Nie lepiej zasłużyć?

 

"Zgubiłem rękawiczki, więc kupie sobie czapkę..."

 

Więc uprzedzając kolejnych podobnych do @LittleBird:

 

- Ja go nosić nie będę. Gdybym miał syndrom niedowartościowania już dawno śmigałbym z naszywką GROMu na ramieniu i chwalił się Nią znajomym mojej dziewczyny, jej teściom i kotu.

 

Grzeczne zapytanie posłał do mnie kolega z Austrii który zajmuje się rekonstrukcją PSK. A w temacie PSK jestem zielony...

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Tak, wiem. Ale jest to jedyna fotka z tymże PC jaką widziałem. W związku z tym wolałbym wiedzieć czy to pojedynczy zakup, czy jak w przypadku Orlików dużo częstszy. A może ta kamizelka jest nawet zakontraktowana. Wysłałem wiadomość do sprzedawcy.

Link to post
Share on other sites

Jest też jedna ciekawa rzecz.

Mianowicie, headsety używane przez żołnierzy to nie tylko sprzęt Radmoru, na piątkowym pokazie widziałem najzwyklejszego bowmana, z dużym PTT, podpiętego do radyjka motoroli (podobno sprzęt w cywilnym obrocie nie dostępny).

Link to post
Share on other sites

Wystawa JWK była bardzo skromna. Kilka kamizelek, 4 wersje HK, 2 hełmy, 2 pistolety, 2 karabiny wyborowe, jakieś pomniejsze rzeczy, na które nie zwracałem uwagi, a także termowizor i inne przyrządy optyczne. Trochę Nam mina zrzedła, ale bardzo ciekawe wykłady zrekompensowały. Po wykładach pomacaliśmy jeszcze HK i pojechaliśmy do domu. Generalnie opłacało się jechać 3 godziny :)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Hej.

 

Przepraszam wszystkich za opóźnienia, nie miałem czasu wcześniej. Ze względu na ogromną ilość PW wklejam tutaj.

 

http://imageshack.us/g/838/dsc05062g.jpg/

http://imageshack.us/g/163/dsc05139c.jpg/

 

Zdjęcia z sali - tak jak mówiłem, kiepskie. Za to sprzęt nieźle wyszedł. Jedno zdjęcie z HK416 przedstawia Kleja - to wszystko zgrywałem żeby jemu wysłać - linki dodane za jego zgodą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...