Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

Guest Mati13k

Inna rzecz, widział ktoś airsoftowe wersje granatnika do HK416? Wiem, że ostra 416-ka korzysta z granatnika AG36 montowanego do G36, ale czy w ersoftowej wersji jest tak samo?

 

 

Gdzie wyczytałeś o AG36 do HK416? Jak chciałbyś to zamontować? 1.PSK posiada granatniki HK ELM montowane na szynach RIS. :)

 

Repliki niestety nie ma.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Pytanie mniej typowe.

Ktoś jest w stanie określić jakich (firma i (najlepiej)model) lunet używają snajperzy specpułku (choć wg. nowej nazwy to JW Komandosów bodajże)?

Na fotkach widziałem (tak mi się wydaje) leupoldy i S&B PM II, ale nie mam pojęcia skąd byli ci żołnierze.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rzadko zaglądam na to forum, ale jak już jestem to udzielę Ci odpowiedzi odnośnie lunet. A więc żołnierze ze JW 4101 używają optyk marki Schmidt-Bender np. PM II, do tego dochodzą przystawki noktowizyjne i termowizyjne marek takich jak np. Insight.

Link to post
Share on other sites

W kwestii dlaczego operator, i że przede wszystkim używane na zachodzie, to proponuję kolegom HellMaker666 i LittleBird oraz wszystkim, którzy pragneli by się czegoś więcej dowiedzieć na temat OPERATORÓW jednostek specjalnych, przeczytanie

"Delta Force" Erica Haney

Tam jest wszystko dokładnie wytłumaczone

 

Wiem, wiem że dawno koledzy o tym pisali, ale to tak dla przyszłości

Gdyby ktoś chciał użyć poprawnego określenia "operator" a bałby się :biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Plate Carrier SIOUX QR dla Lublińca, info od Curahee:

Dobrze znany Plate Carrier SIOUX QR w wersji zmodyfikowanej pod wymagania 1 PSK . Cieszymy się ze nasze produkty są obdarzone takim zaufaniem, tym bardziej że Żołnierze kupili je za własne pieniądze. Trzymamy kciuki i spokojnej roboty w "piaskownicy"

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...