Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 Boyi


Recommended Posts

Szkoda, że ma metalową kolbę i plastikowe RIS'y, Fajnie czytać wasze gusty i guściki dotyczące wyglądu, ale bardziej powinna nas interesować mechanika, min. co plastikowe, a co metalowe w GB.

Edited by muffasaSF
Link to post
Share on other sites
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkoda, że ma metalową kolbę i plastikowe RIS'y

 

:strach: Mój świat legł w gruzach.

 

Oglądałem zdjęcia rasII cqb BOYi na ebaybanned i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem. HK416 na zdjęciach co prawda nie robi takiego wrażenia, ale jeżeli to ta sama seria to wypas.

Link to post
Share on other sites
HK416 na zdjęciach co prawda nie robi takiego wrażenia

Bo te zdjęcia na gunnerze, to chyba jakiś retard robi. Sam robię 100x lepsze zdjęcia replikom, choć na fotografii znam się jak świnia na gwiazdach.

Z drugiej strony, to szare body wygląda jak z cementu... :P

 

Fajnie czytać wasze gusty i guściki dotyczące wyglądu, ale bardziej powinna nas interesować mechanika, min. co plastikowe, a co metalowe w GB.

Zapewne to samo co w każdym chińskim GB. Dlatego najważniejszy dla ludzi jest wygląd zewnętrzny.

Link to post
Share on other sites

Śmiejecie Się, Arafat kiedyś pomalował chyba jakieś swoje AK i w pewnej fazie malowania wygląda właśnie ( przynajmniej moim zdaniem i po zdjęciach ) jak z betonu i wyglądało świetnie ! :P

 

No, ale offtop robi się.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Podobno na forum występuję od czasu do czasu zjawisko uprzejmości, ale ze mnie jest kawał chama.

 

Jeżeli zaś chodzi o premierę - Taiwangun ma mieć w połowie czerwca sporo nowości, więc jest szansa że nowe repliki BOYi tam się pojawią, i to pewnie jako P&J/BOYi z jakimiś tam mocniejszymi głowicami itp.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie to body takie, jakby... z betonu. Jakoś mi nie pasuję to do reszty, body zmatowiałe, a reszta się świeci jak psu te no wiecie... Ciekaw jestem czy to się kupy trzyma, bo kolega odebrał wczoraj HK z tym że JG i tak to sobie jest dopasowane, i nie wiem może to moje głupie wrażenie, ale praktycznie każdego kogo znam kto posiada BOYI narzeka.. Nie wiem, ale chyba bym się nie zdecydował na ten model.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Jeżeli zaś chodzi o premierę - Taiwangun ma mieć w połowie czerwca sporo nowości, więc jest szansa że nowe repliki BOYi tam się pojawią, i to pewnie jako P&J/BOYi z jakimiś tam mocniejszymi głowicami itp.

 

Niech mi tylko spróbują spaprać to piękne body do HK swoim pejotowskim gównoznaczkiem. :killer:

 

Mam nadzieje, że inne sklepy też się skuszą na tą serie Boyi. Samo body pewnie będzie dostępne później niż repliki bo w końcu muszą zarobić i na tym i na tym. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

No właśnie, jak to w końcu rozumieć? Wiemy, że plasticzne body od HK JG jest "wyższe" od każdego body przystosowanego do emek, tzn górne szyny ris się nie zgrywają ze sobą. Czy mam rozumieć, że metalowe HK od Boyi ma jeszcze wyższe body od HK JG? O co tu kaman? Ktoś to ogarnia w 100%? :-F

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...