Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaeger - racja, trochę bez sensu z tym wyróżnionymi kolorami.

 

maciejs- zgadza się, to znaczy że ceny poliestru podniesiono do cordury?

 

 

A ja mam taką propozycję, czy dało by się przy wyborze koloru wraz z ceną wywołać malutki kwadracik/prostokącik w kolorze wybranego koloru/kamuflaża. W tym wypadku człowiek wiedział by zawsze co kupuje.

Link to post
Share on other sites

Raczej Cordury obniżono do ceny Poliestru. Lepiej pytać się i być głupim przez 5 minut niż nie pytać i być głupim do końca życia. Zresztą moje pytanie jest ogólnikowe i być może są takie produkty w ofercie. Czytaj ze zrozumieniem.

Edited by maciejs
Link to post
Share on other sites

Skoro sklep zmienia sam cene w zaleznosci od tkaniny to nie lepiej było dodac do standardowych produktow MC i CB?

 

:-P Taki jest plan. Dzisiaj zacznę to robić.

 

http://www.miwomilitary.pl/?p=8.1311.PASOS...1.MIWO-MILITARY << Przy tym produkcie nie zależnie od zmiany materiału cena pozostaje ta sama. Błąd na stronie czy rzeczywiście część produktów nie zależnie od materiału posiadają tą samą cenę?

 

Dziękuję za cenna informację. Nasz błąd :cry: . Tak się mogło zdarzyć, gdyż aż 4 osoby w jednym czasie pracowały nad zmianami w systemie aby jak najszybciej skończyć i nie denerwować klientów. Błąd naprawiony.

 

A ja mam taką propozycję, czy dało by się przy wyborze koloru wraz z ceną wywołać malutki kwadracik/prostokącik w kolorze wybranego koloru/kamuflaża. W tym wypadku człowiek wiedział by zawsze co kupuje.

 

Bardzo słusznie. Mamy coś podobnego w planach. Nim jednak to zrobimy musimy "wrzucić" do systemu kilkaset zdjęć produktów i nowych fotek z Afganistanu.

 

Przy kamizelce Scarab różnica między poliestrem, a cordurą to 10-50zł. Może w podanym przez Ciebie produkcie różnica cenowa jest tak niewielka, że się nie opłacało ustalanie osobnej ceny?

 

Już poprawiłam. Źle wpisałam cenę SCARABA z poliestru w panterze leśnej i pustynnej.

 

nie ma wyboru cordura wz.93 ? kiedys chyba było ( albo juz ze zmeczenia nie widze...)

 

Mamy cordurę w kamuflażu pantera leśna wz. 93 produkcji belgijskiej, ale z powodu jej wysokiej ceny koszty gotowych produktów są bardzo wysokie. Można zamawiać produkty z niej wykonane mailem lub telefonicznie.

Jak dotrze do nas cordura z USA to zrobimy zmianę w systemie.

Link to post
Share on other sites
Bardzo słusznie. Mamy coś podobnego w planach. Nim jednak to zrobimy musimy "wrzucić" do systemu kilkaset zdjęć produktów i nowych fotek z Afganistanu.

 

Tak wiem, ideałem by było żeby była fota każdego produktu w każdym kolorze :) Tylko, że daje to masakryczną ilość kombinacji.

Dlatego zaproponowałem coś prostszego, czyli kwadracik w każdym maskującym kolorze.

 

Cieszy mnie jednak, że sklep idzie w stronę bardziej przejrzystego systemu zamawiania produktów :)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Witam. Mam pytanie do użytkowników pokrowca na hełm w Panterce z Miwo. Pokrowiec jest dedykowany do wz.2005, dlatego pytam czy wejdzie na MICHa 2000?

 

EDIT: Jeszcze jedno pytanie: czy jest możliwość uszycia uchwytu na rękawiczki, tak aby rękawice znajdowały się pionowo, nie poziomo jak na zdjęciu?

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Tak wiem, ideałem by było żeby była fota każdego produktu w każdym kolorze :) Tylko, że daje to masakryczną ilość kombinacji.

Dlatego zaproponowałem coś prostszego, czyli kwadracik w każdym maskującym kolorze.

 

Cieszy mnie jednak, że sklep idzie w stronę bardziej przejrzystego systemu zamawiania produktów :)

 

Tymczasowo- nim wprowadzimy "kwadraciki" przy produktach jest (lub będzie, bo właśnie to robimy) czerwony napis: "Kolory i kamuflaże do obejrzenia w naszej galerii". Po naciśnięciu na napis wchodzi się do galerii, w której można sobie przypomnieć jak kolorek lub kamuflaż wygląda.

 

Bren, poprawianie systemu to "mały pikuś" przy tym jakie maszyny zakupiliśmy do produkcji.

 

 

Witam. Mam pytanie do użytkowników pokrowca na hełm w Panterce z Miwo. Pokrowiec jest dedykowany do wz.2005, dlatego pytam czy wejdzie na MICHa 2000?

 

EDIT: Jeszcze jedno pytanie: czy jest możliwość uszycia uchwytu na rękawiczki, tak aby rękawice znajdowały się pionowo, nie poziomo jak na zdjęciu?

 

Pokrowiec na hełm wz. 2005 nie pasuje na hełm MICH. W przyszłym tygodniu w ofercie znajdzie się odpowiedni pokrowiec. Mamy już zrobiony wzór, ale chłopaki dzisiaj dopiero kończą instalację potężnej dziurkarki pneumatycznej do obszywania i wycinania dziurek o długości powyżej 2,5 cm.

Link to post
Share on other sites

Chciałbym rozbudować możliwości mojego PT-2 (a niestety pasy posiadają skończoną długość i ilość wolnych komórek). Chciałbym więc przypiąć do niego organizer dowódcy mały

http://www.miwo-military.pl/?p=8.85.DOWODC...7.MIWO-MILITARY

a dopiero na niego noszone dotychczas w tym miejscu 2 kieszenie na granaty. Rzeczy przenoszone w tych kieszeniach sa lżejsze od granatów.

Czy takie rozwiązanie ma sens? Czy ciężar zewnętrzny kieszenie nie utrudni korzystania z organizera? Boję się, że zamek będzie rozrywany przez ciężar zewnętrznych kieszeni lub przy zbyt mocnym otwarciu organizera obciążenie zewnętrznych kieszeni pociągnie go w dół otwierając do końca i wysypując zawarte w nim przedmioty.

Link to post
Share on other sites

"Klapa" panelu dowódcy jest połączona taśmami z częścią przymocowaną do pasa/kamizelki. Jeżeli chodzi o uginanie się, to się nie martw. W tej małej wersji takie zjawisko nie występuje. Posiadam takowy i ze względu na wygodę korzystania noszę po lewej stronie (przeciwnej niż broń), czyli tam gdzie magazynki. Bez problemu wytrzymuje 2 ładownice z 5 magazynkami. Cięższe kieszenie też montowałem i nic specjalnego się nie działo.

Link to post
Share on other sites

Jest Pani w błędzie, zapytany użytkownik mi napisał:

 

Sam to sobie zrobiłem. Łoże kupiłem na allegro od AK74, a szyny i uchwyt na latarkę zrobiłem sam u kumpla w warsztacie na frezarce, a później złożyłem sam całość. Chwyt przedni kupiłem w mactronicu
Edited by ORKAN_Hubert
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

To będzie ten pokrowiec na michałka, czy go nie będzie? Czekam i czekam, chcę już zamawiać parę drobiazgów u Was, ale tylko pokrowca na hełm mi brakuje. Pamiętajcie, czas to piniądz ( $ ). :-F

 

 

;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...