Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[PRODUCENT] MIWO MILITARY Lubliniec


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Witam. Chciałem na tym forum wyrazic swoją bardzo pozytywną opinnię dla sklepu internetowego. Obsługa bardzo miła i szybka realizacja mojego zamówienia mimo że tłok tam straszny. Zamówiłem dla syna kamizelkę + ładownice/zamówienie nr 2058.0409/ i naprawdę jestem mile zaskoczony . Gorąco POLECAM ten sklep . TYTUS62

Edited by TYTUS62
Link to post
Share on other sites

TRAGEDIA!!! Obsługa może i miła ale olewają człowieka do granic możliwości. Zamówiłem mundur w panterze leśnej, podany termin na stronie był 60 dni czekałem ponad 3 miesiące. Gdyby nie moje telefony (w sumie z 6) to munduru do dzisiaj bym nie zobaczył. Jak zrobiłem awanturę to uszyli w jeden dzień. Widocznie można jak się chce. Krótko mówiąc lecą z człowiekiem w kulki!!!!!!! Jak już MIWO to wybierajcie z Praszki!

Link to post
Share on other sites

Duży PLUS

Dziś przyszło w sumie moje trzecie zamówienie z MIWO Lublińca i po raz trzeci jestem bardzo zadowolony z dostarczonego mi wyposażenia.

Zastanawiam się kiedy Panie z działu obsługi klienta zaczną mnie przeklinać za ciągłe prośby o uszycie czegoś z oferty z "lekkimi modyfikacjami" bo jak dotąd dzielnie znoszą moje fanaberie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jestem ogólnie zadowolony z moich kontaktów. Zanim złożyłem zmówienie dostałem pocztą próbki materiałów. A zaskoczeniem było to że ostatecznie uszyto mi pas i szelki w fińskim camo (na moją odpowiedzialnośc) w cenie podstawowej.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jestem zadowolony z obsługi :) zamówiłem 25go czerwca, a dzisiaj kurier przyniósł paczkę (a wczoraj wysłano).

Czyli elegancko :) szczerze, to zaskoczony jestem że tak szybko zrealizowano zamówienie, byłem przygotowany na co najmniej 3 tygodnie oczekiwania :P

W zamówieniu była kamizelka i kilka osobnych gratów.

 

Jedna uwaga. Nie żałujcie taśmy klejącej, jeśli chodzi o pakowanie przesyłki, na sortowniach te wszystkie kartony fruwają, co za tym idzie - rozwalają się. Z mojej paczki (mocno pogniecionej i ogólnie sponiewieranej), na szczęście nic nie wypadło, ALE ALE, wiadomo...

 

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sprzęt zamówiony w piątek, we wtorek poprosiłem o dołożenie kabury. Po 6 dniach obie rzeczy były wysłane ;) Bardzo dobry kontakt i duże zaangażowanie Pani Renaty w moje zamówienie (a kamizelka wymagała wielu ustaleń, ze względy na moje rozmiary) ;) Miło, sprawnie i szybko - sprzęt na wysokim poziomie - POLECAM :)

 

p.s.

Zgadzam się opinią poprzednika - więcej taśmy :D

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites

Witam,

Ja już 5 razy zamawiałem różne rzeczy z MM Lubliniec i w 4 na 5 przypadkach wywiązali się w terminie. Ten 5 to był po tygodniu. Co do obsługi klienta to jest bardzo w porządku. Ogólnie polecam.

Pozdrawiam. :wink:

Edited by Martini3g
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ostatnie zamówienie, w sierpniu, dość drobne -> ładownice do AK-74, uniwersalne cargo, worek na zrzut etc. Mimo to zostałem potraktowany bardzo dobrze, firma wywiązała się z terminu który podawała na stronie (że przybliżony czas wykonania zamówienia to pięć dni), ani dnia opóźnienia. Ogólnie - plus.

Link to post
Share on other sites

Osobiscie po przejsciach w Praszce (kolosalnie dlugie terminy oczekiwania) koszystam z uslug Lublinca. Jako druzyna wszyscy zamowilismy u nich kamizelki i duperele, oczywiscie nie na raz. I za kazdym razem bylismy zadowoleni z zakupow.

 

Raz zdazylo nam sie ze kamizelki KP8 brakowalo malej pierdoly, naprawde nieznaczacej. Po poinformowaniu Miwo o mini bledzie produkcyjnym , dostalismy male siatki maskujace - WSZYSCY!!!

 

Terminy produkcyjne pod koniec sierpnia wynosily 3 dni z dostawa!!!! TAKZE SUPER :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Dostałem dzisiaj paczkę z Lublińca, towar pierwsza klasa, wykonanie super.

 

Bardzo dobry kontakt "elektroniczny" z Panią Renatą oraz telefoniczny z Panią Dorotą.

Od zmiany statusu zamówienia na w realizacji (co nastąpiło w ciągu niecałych 24h) towar był u mnie w 7 dni roboczych.

 

Następne zamówienie już wkrótce. Szczerze POLECAM!

Link to post
Share on other sites

Ja niedawno zamawiałem parę gratów w panterze i było napisane, że aktualnie nie mają materiału i czekają na dostawę i podano mi termin kiedy mają ten materiał dostać. Czas płynął, doszło do tego terminu, materiału nie mieli, ale przynajmniej wysłali mi maila z wiadomością, że jeszcze nie mają i kolejną datą w jaką mieli go dostać. Przyszło do tego terminu i kolejny mail, że jeszcze nie mają, podali mi następny termin, ale w tym terminie już mi uszyli to chciałem.

 

Fakt, może i trochę czekałem, ale przynajmniej mnie o tym na bieżąco informowali, że będę musiał jeszcze trochę poczekać.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Witam.

 

Ogólnie jedynym minusem jest długie oczekiwanie na zamówienie, ale rozumiem w pełni strategie Miwo.

 

Kontakt super, dzwoniłem parę razy w celu uzgodnienia dostarczenia przesyłki, bo miałem popapraną sytułację z wyjazdam i uzgodniłem wszystko bardzo fajnie :) Mało tego rzeczy bardzo dobre, flecktarn bardzo ładny, kolor taś świetny.

 

Po prostu ludzie którzy to robią, znają się na swojej pracy.

 

Pozdrawiam i zachęcam do zakupów.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...