Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

O, tego to nie wiedziałem. Myślałem, że wszystkie bukłaki są miękkie :???:

Rozumiem, że ten gerber wygląda mniej więcej tak: http://www.knifecenter.com/knifecenter/ger...ages/GB1001.jpg

 

No to zapewne zostane przy tym source, ciekawie w nim rozwiązali otwór - nie trzeba będzie inwestować w zestaw do czyszczenia.

Aczkolwiek najchętniej, choćby i tymczasowo kupiłbym tego używanego camela, wolałbym się tylko upewnić, czy mi z niego coś nie wyjdzie i mnie nie połknie ;-)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Ta promocja na RWS CETUS

http://www.sklep.rwscetus.com/p,pl,83,came...ermobak+3l.html

To nie jest nic podejrzanego? Bo bym rzekł, że bardzo to tanie? Jak też rozumuję kolor desert, to nie jest to na zdjęciach?

I drugie pytanie brzmi: Czy w camelbakach jest jakaś skomplikowana budowa, uniemożliwiająca używanie używanego wkładu? (Chodzi mi tu o samą higienę, czy wszystko można bez problemu ewentualnie wymyć, wyczyścić i odkazić? Demobil ogólnie fajna sprawa, ale to mnie zastanawia zanim uzbieram kasę na coś lepszejszego). Np. http://spust.istore.pl/pl,product,401724,c...wklad,2,5l.html ? Bo bym sobie tymczasowo chętnie do plecaka trzasnął a potem też bym coś wymyślił żeby się nie marnowało, a to są grosze jeśli da się ładnie wyczyścić wszystko.

Trzecie i ostatnie, czy ewentualnie części http://www.specshop.pl/index.php?cPath=56_...e=1&sort=3a Gerbera by tu pasowały jako zamienniki oryginalnych, ale używanych?

Link to post
Share on other sites

Desert czyli 3c to wlasnie to co jest na zdjeciach. Cena jest jaka jest bo ten model i kamuflaz wychodzi z uzycia i jest wyprzedawany.

 

Nie rozumiem drugiego pytania... Jeśli pęcherz jest tego samego wzoru to będzie pasował. A jak odkazić pęcherz bylo juz opisywane. Dla mnie pęcherz z demobilu to niefajna sprawa bo nie wiadomo kto z tego pił.

 

Pytanie o czesciach jest troche akademickie albowiem są niedostępne.

Link to post
Share on other sites
Dla mnie pęcherz z demobilu to niefajna sprawa bo nie wiadomo kto z tego pił.

 

Pewnie jakiś murzyn, hihihi. To by było dopiero. Ja bym się prędzej obawiał, co tam było lane do środka.

 

Bierz tego thermobaka za stówkę. Fajna zabawka za tą cenę ;)

Link to post
Share on other sites

No mam taki zamiar właśnie. Tylko pytałem czy jest taka 100% możliwość wyczyszczenia, ale jak to jednak jest niepewne, to nie mam zamiaru się w to bawić, thx.

 

PS. Co do wirusów, to raczej wszystko tam było chemicznie już czyszczone, więc raczej bakterii nie ma ani wirusów. Chodziło mi o aspekt psychologiczny bardziej, no i jakiegoś chemicznego czegoś nie chciałem się nałykać.^^ Nie ważne już, zamawiam tego Thermobaka czy jak to tam za 99.99.

Edited by Komen
Link to post
Share on other sites

W opisie pisze że się zagryza ustnik tylko nie rozumiem dlaczego po zagryzieniu ustnika ma leciec woda?

 

W ustniku jest nacięcie zazwyczaj i jak zgryzasz to one się otwiera. A w np Gerberze jest w środku taka kuleczka i jak zgryzasz to przeskakuje ona wyżej i otwiera dopływ wody.

Link to post
Share on other sites

To niebieskie chińskie coś? Miałem. Były problemy ze szczelnością - korek trzeba było bardzo mocno dokręcać, co przy przełozeniu go przez otwór w pokrowcu średnio wychodziło.

 

Wymieniłem na Source'a. Zapomniałem o takich głupotach :)

Krótko - jeśli masz do wyboru kupić camel za 30zł albo nie kupić wcale, to jak to z chinską produkcją - może będzie warty tych pieniędzy. Jeśli to wybór "chińszczyzna za 30zł vs. Source za 80zł", nie kombinuj i bierz porządny sprzęt :)

Link to post
Share on other sites

A mi np. Source cieknie :( I jest mi smutno, bo 90 zł zapłaciłem za sam bukłak a tu taka niespodzianka. I paragon zgubiłem :(

Z tego co wiem to bardzo wyjątkowy przypadek, ale jak widać zdarza się. Poza tym bukłak jest świetny jeśli chodzi o rozwiązania techniczne i wytrzymałość.

Link to post
Share on other sites

No w sumie masz racje, teraz nie wydasz więcej niż 50zł.. Za miesiąc też nie wydasz więcej niż 50zł za kolejny wkład, a za dwa miesiące tez nie wydasz więcej niż 50zł...

 

Takim sposobem przez 3 miesiące nie wydasz więcej niż 150zł. Więc może lepiej dać więcej niż te 50zł i mieć coś na dłużej niż miesiąc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...