Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Każda lufa bedzie pasować do tej komory (oprócz do PSG), tutaj jest tylko gumka niestandardowa.

 

Ja w swoim PJ43 wystrzeliłem już ok. 50 tys kulek i to czasem na długiej serii. Po rozebraniu GB zero, dosłownie zero śladów zurzycia. Wymeiniłem tylko smar oraz dokładnie spodkładkowałem zębatki. Przesmarowałem też uszczelki i po sprawdzeniu szczelności jest jak w strzykawce. Wymieniłem tylko sprężynę na Guardera M130 i w komorze zmieniłem tylko dystanser na grubszy, reszta to stock - tak jak przyszło od Krakmanów. Na chrono pokazało 470 fps. Także bebechy są naprawdę mocne, dodam że całośc chodzi ustawione na największym ROFie oraz baterii LiPo 11,1V 20C.

Link to post
Share on other sites

Więc kwestie lufy mamy za sobą teraz zostają bebechy zastanawiałem się nad systema turbo.

Tylko nie jestem pewien czy zębatki i tłok wytrzymają taki high speedowy silnik, a skoro jedziesz na 11.1V lipo to coś o rofie wiesz,

i jakie jest twoje zdanie?

Mam jeszcze jedno super głupie pytanie:

Czy można dojść do takiego rofu żeby magazynek nie nadążał z podawaniem kulek?

Link to post
Share on other sites

Ja mam baterie 9,6V 4500 mAh G&G i szczerze mówiąc w przyszłości chciałem zrobić bestie z m150 i przyzwoitym rofem.

Ale tuning gearboxa bez wcześniejszego wymienienia na preclufe nie ma sensu.Tym bardziej że replika nie stoi przez zime i spokojnie w niej wymieniam części tylko co weekend w akcji.I mam obawy że na m150 rofik będzie za niski.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...