Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Witam,

 

Pytanko bardziej pod M60 VN:

 

Jak jest z wytrzymałością tego KM'a na łączeniu body z lufą bo na którymś filmiku słyszałem że jesn naprawdę tandetne (u góry z resztą Belfer o tm też wspomniał)

 

A tak na poważnie, da się coś z tym zrobić aby nie martwić się o prosiaczka na każdej akcji??

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Jeśli o mnie chodzi, dłużej stoi w domu niż strzela. Średnio co 300 strzałów silnik albo się zacina i przestaje strzelać, albo się poluźnia i rzęzi o zębatki, klej do gwintów nie pomaga. Nie mam zaufania do niej, i tym samym na dłuższe patrole jej nie biorę :/ O fatalnym rozwiązaniu łączenia elementów już wspomniałem wcześniej. Ogólnie- nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Jak chińczyk, każdy egzemplarz inny.czy ktoś miał kłopoty z luzem w przyrządach celowniczych.?

Pozdrawiam forza

 

Jak chińczyk, każdy egzemplarz inny.czy ktoś miał kłopoty z luzem (prawo-lewo i góra-dół) w przyrządach celowniczych.?

Pozdrawiam forza

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

zastanawia mnie po prostu jak wygląda sprawa pewnego chwytu i swobodnego oddawania strzałów u osób leworęcznych, mianowicie ta blaszka na której się mocuje magazynek.. czy nie przeszkadza we włożeniu dłoni, jak z mobilnością itd.. z zawieszeniem.

Link to post
Share on other sites

Blacha do której mocujesz magazynek w niczym nie wadzi w przypadku trzymania giwery w lewej dłoni. Gdy trzymasz w prawej - jest gorzej, łokieć musisz mocniej odchylić a przez to chwyt jest gorszy, męczący i mniej pewny. Ja trzymam w lewej dłoni.

Co masz na myśli pisząc o mobilności?

Zawieszenie lepiej jakieś z szerokim pasem, były kiedyś takie na allegro, po torbach medycznych US Army.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Czy ktoś z szanownych użytkowników wymieniał sprężynę stockową, niby m130 na jakąś firmową? Replika wystrzeliła już ok 30 tys kulek i zastanawiam się nad wymiana springa na m130 Guardera. Nie mam możliwości przechronowania repliki, dlatego pytam czy stockowa straciła już swoje właściowości i ubiła się.

Link to post
Share on other sites

Ja wymieniłem stockową na m150 G&G ale na razie wystrzeliłem może z 1000 kulek.

Zastanawiam się jak długo replika pociągnie na stockowych częściach

Co do samej sprężyna to po każdym strzelaniu wyjmuję ją z gearboxa żeby właśnie jak najmniej się ubijała-ugniatała w środku .

Sam jestem ciekaw ile fps powinna mieć teraz moja sześćdziesiątka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mam pytanie odnośnie wymiany gumki hop up bo nic o tym nie piszecie a wiadomo ze prędzej czy później trzeba ją wymienić, a z wiadomości ze sklepu wiem ze m60 ma gumke bez kołnierza. (jak w minimi z tym ze w minimi mozna wymienić komore na CA i wstawić gumke standardową , w m60 z tego co wiem nie ma innych komór) do użytkowników: gumka się wam wyjedzie.. co robicie?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Dziś na strzelance replika strzelała bardzo dobrze, przyjechałem do domu i chciałem wyjąc sprężynę i co się okazało sprężyna pękła :icon_confused:

Pękł kawałek o długości około 2-3 cm od strony prowadnicy sprężyny.

Po pęknięciu ten ułamany kawałek ścisnął się i wcisnął w resztę sprężyny ale replika strzelała.

Mam do was pytanie co mogło być powodem tego pęknięcia?

Sprężyna to m150 G&G do tego batka li-po 11.1v 2800mah 30c reszta w środku stock.

Wystrzeliłem na niej z 3500-4000tyś kulek

Czy może trafił mi się trefny egzemplarz sprężyny a może coś jest z prowadnicą(łożyskowanie jej chodzi bardzo ładnie)

A może puszczałem za długie serie sam nie wiem :icon_razz2:

Myślałem że g&g będzie spoko.

Została mi sprężyna stockowa i mad onion m140 tylko teraz nie wiem która jest która :icon_biggrin:

Może orientujecie się która z tych dwóch ma ściśnięte zwoje na środku i płaskie jakby ścięte końce

Teraz pytanie jakiej firmy polecacie nową sprężynę?

Link to post
Share on other sites

Też właśnie postanowiłem że będzie to guarder m160 lub m170 :icon_razz2:

Tylko dziwne że ta g&g pękła nie znalazłem na forum żandnego tematu żeby komuś pękła sprężyna i to po takim niskim przebiegu.

Spodziewam się że od mocniejszego springa wcześniej czy później padnie tłok ew zębatki ale nie spodziewałem się że strzeli sprężyna.

Chyba naprawdę trafił mi się felerny egzemplarz.

Edited by HermanL
Link to post
Share on other sites

Mam do was pytanie który tłok będzie lepszy do sprężyny guarder m140-m150.

Zastanawiam się nad którymś z tych dwóch:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_140&products_id=2612&name=JBU_-_Tlok_ALU_z_Metalowymi_Zebami_-_Full_Teeth

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_140&products_id=5333&name=JBU_-_Tlok_POM_z_Metalowymi_Zebami_-_Full_Teeth

Ewentualnie ten

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_140&products_id=4329&name=Deep_Fire_-_Tlok_Titanium_-_Full_Teeth

Jak to jest z tymi aluminiowymi tłokami są mocniejsze-lżejsze o tych z tworzywa, gearbox na auto nie dostaje bardziej w kość na nich w porówaniu do tych z tworzywa?.

Gumkę hop up wybrałem zieloną g&g( mam nadzieję że przy tej mocy będzie ok), chcę po prostu kupić wszystko w jednym sklepie nie bawiąc się trochę tu trochę tam..

Pytając się o najlepszą gumkę w taiwangun powiedzieli mi że stockowa jest trochę inna i nowa może stwarzać problemy(zaproponowali mi swoją pj za 15zł :icon_biggrin:

Nie wiem czy mówili prawdę to się okaże.

Sorry za tyle głupich pytań, miałem tylko wymienić springa ale po tym jak poprzedni pękł chcę żeby to miało ręce i nogi i żeby nie posypało się za szybko :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Dzięki kolego za pomoc naprawdę.

Mam jeszcze jedno pytanie czy nie orientujecie się która głowica tłoka będzie pasować do stockowego cylindra i głowicy cylindra?

Głowica cylindra wydaje się być w porządku.

Nie chce kupić złej i mieć wtopę a kasy na bore up mi nie styknie niestety.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...