Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest na wcisk jak w prawie każdym tłoku. I w prawie każdym tłoku z dużą, metalową szczęką może się zdażyć, że szczęka będzie się ruszać. Dlatego się ją w kleja i po sprawie. Tylko nie kropelką tylko jakimś epoksydowym klejem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

1.Zamierzam wstawić do świnki m140 guardera. Wymieniona jedynie dysza na podwójnie doszczelnioną. Jak myślicie jest jakaś szansa, że gearbox może pęknąć?

2.Czy muszę dokupić inną prowadnicę sprężyny niż stockowa? Jeśli tak, to jaka będzie pasować? Dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Odkręcić stopkę kolby i wyjąć tam wszystko, odkręcić wszystkie śrubki które trzymają gear box, wyjąć gear box, najpierw trochę w tył, potem w górę.

Można najpierw wyjąć lufę, ale nie jest to niezbędne.

 

Poruszanie atrapą zamka pomaga we wkładaniu gb.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

nadmieniam, że nie mam fabrycznego tylko złączkę

 

Nie wiem o chodzi w ten części postu.

 

Kostka jest taka sama jak w m249.

 

Z okablowaniem w M60 jest trochę więcej zabawy.

W stocku masz magazynek i gb zasilany z jednej baterii, potencjometr w bloku gazowym i podobno mosfet. U siebie nigdy okablowania nie ruszyłem więc nie wiem czy faktycznie mosfet jest. Dodatkowo wyjmując gb, zupełnie nie ruszasz okablowania, jest tam to bardzo fajnie zrobione na zasadzie "gniazdka", choć to pewnie utrudnia zabawę z elektryką, żeby się do niej dobrać trzeba jeszcze bardziej rozebrać replikę.

 

Jak chcesz wsadzić tam mosfet gate, to chyba najprościej będzie wyjęcie wszystkich kabli, sprawdzenie jak to jest tam porobione i najpewniej zrobienie całego okablowania od początku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanie - czytałem już ten temat, lecz konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Zamówiłem komorę morrisa i mam preckę systemy, wydaje mi się że po kilku próbach ustawiłem gumkę tak jak powinno być. Jednak kulki na maksymalnym dystansie ściąga w lewo, i teraz, i na stockowej lufie ze stockową komorą. Ktoś wie, jak sprawić by jednak kulki leciały prosto? Wyjąć gearboxa, jakoś inaczej wsadzać komorę?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...