Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A przepraszam Kolegę, jaka jest różnica między A&K a PJ? Tym, że Krakmani piszą, że czymś się różni? Jeszcze nie bardzo spotkałem się z tym, że faktycznie, fizycznie czymś się różnią. Może w tym modelu faktycznie tak jest. Zobaczymy. Choć ja tam wątpie.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Kiedyś było porównanie M249 PJ i M249 A&K niby "ta sama firma", ale bebechy inne A&K plastikowe łożyska, a PJ kulowe ósemeczki... . Więc i może, to samo tyczy się tych karabinów z rywalizujących ze sobą sklepów... .

Edited by muffasaSF
Link to post
Share on other sites

Kiedyś było porównanie M249 PJ i M249 A&K niby "ta sama firma", ale bebechy inne A&K plastikowe łożyska, a PJ kulowe ósemeczki... . Więc i może, to samo tyczy się tych karabinów z rywalizujących ze sobą sklepów... .

tylko pierwsza seria tak miała, kolejne miały już metalowe łożyska i wzmocnione silniki.

Link to post
Share on other sites

Mam wersje od krakmanów, niestety jak się obawiałem jest plomba na dźwigni zwalniającej prowadnice, zrozumiałe, ale o tyle denerwujące, że nie ma się możliwości zwolnienia sprężyny... chyba, że chce się stracić gwarancje.

 

Co do wyglądu, super i ciężko dopatrzeć się ręki chińczyków, martwię się jedynie o selektor jak dla mnie wygląda bardzo delikatnie, w praktyce się okaże czy taki jest.

 

Regulacja rofa fajnie, że jest tylko znowu pytanie jak awaryjność, przy batce 9,6 sanyo zakres do wyboru nie jest zbyt duży ( nie tak jak na filmiku, od traktora po wyścigówkę)

Edited by snake4
Link to post
Share on other sites

No tak, ale brak możliwości zwolnienia boli :) trzeba się namęczyć i nie mam żadnej gwarancji czy nie zostawiam repliki z ściśniętą sprężyną. W minimi i tak miałem już brak gwary więc wyjmowało się po każdej strzelance prowadnice ze sprężyną.

Link to post
Share on other sites

Z tyłu instrukcji jest zdjęcie (nie rysunek) wersji VN więc pewnie dłużej niż 3 miechy czekać się nie będzie. Co do wnętrza, nie rozbierałem, strzela tak samo jak G&P 440 fps, tyle, że większy rozrzut i mi to wystarcza :), jeśli chodzi o regulacje motorówki jak na filmikach z 9,6V się nie zrobi (Rof)

Edited by snake4
Link to post
Share on other sites

snake na tej stronie co podałem z wersją VN wersja Mk-43 kosztuje tam tyle samo więc pewnie u nas będzie identycznie ...

jak narazie dzwoniłem do krakmana i za niecały miesiąc ma się pojawić VN-ka w ofercie sklepu :P

a że tak jeszcze zaptyam jak spasowanie części ? są jakieś luzy w body itp czy wśo gra?

Link to post
Share on other sites

Na razie z magiem nie mam problemów, ale jakbyś mógł to opisz co dokładnie się dzieje (w tym drugim temacie tylko napomknąłeś o tym). Do wad to jeszcze chyboczącą muszkę trzeba zaliczyć.

Tak to spasowanie całkiem całkiem, najmilej zaskoczony byłem materiałem z którego jest zrobiony chwyt przedni (bodajże nylon?). Nie ślizga się, nie lata, i prawdopodobnie się nie wypoleruje jak ABS. Generalnie zacna replika, jak kiedyś chińskie 249 było swoistym krokiem naprzód, tak i tutaj widać znaczną poprawę (co nie znaczny, że jest idealnie ;) )

 

Dudek Javny: a na Rsov nie było za 249$?

Edited by snake4
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...