Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CASG.pl (Coyote ASG)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja powiem tak, jestem lekko zawiedziony, czas od zadania pytania, to 2,5 tygodnia, dopiero po trzecim mailu, dziś przyszła odpowiedź, a pytanie było bardzo proste :) Chciałem u was w przyszłości zamawiać kamizelkę, ale jeśli wszystko ma się odbywać w takim tempie... Mam nadzieję że wrócicie do dawnej ,,chwały", bo coraz więcej złych komentarzy słychać, o coyotach.

Edited by PiotrqŚ
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Panowie święto!!

Odzyskałem KASĘ!

Nie wiem jak inni ale ja moją sprawę zgłaszałem do rzecznika praw konsument. Niedawno dostałem pismo z oświadczeniem iż zobowiązują się oddać pieniądze. I o to dziś rano mail a popołudniu Przelew u mnie zawitał. Ale nawet przepraszam nikt nie uraczył dodać. Szkoda tylko że tyle czasu i nerwów. Dodam już tak OT że, ostatnio miałem od CASG mail o świątecznych obniżkach a nad nim mail o KRD i możliwości sprawdzenia uczciwości sklepu. Mnie to rozśmieszyło, ale rozważałem i takie możliwości. Jak widać święta w tym roku będą udane. A sklep niestety stracił klienta.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam,

pozyskaliśmy trochę środków i dzięki temu możemy przyspieszyć zwroty.

 

Tak jak już pisałem wcześniej cała ta sytuacja tylko po części powstała z naszej winy.

 

 

W firmie trochę się pozmieniało i dalej się zmienia, staramy się podnieść standardy w obsłudze klientów jednak jest to praca, która wymaga czasu. Dzięki pozyskanym środkom możemy zrealizować więcej zwrotów ale też uzupełnić towar.

 

Mieliśmy sporo zamówień z innych krajów europejskich a ci klienci, pomimo iż generalnie byli i są bardzo wyrozumiali i potrafili nas nawet wspierać w tej trudnej sytuacji to też musieli otrzymać swoje pieniądze.

 

Mieliśmy spore kłopoty, to prawda ale wygląda na to, że kryzys już zażegnany.

 

Oczywiście rozumiemy, że ciężko będzie nam odbudować zaufanie, które straciliśmy szczególnie u klientów, którzy zamówili w preorderze. Jednak na pewno będziemy się starać.

 

Można się na nas obrazić i nic nie kupować. Z drugiej strony można też skorzystać z dodatkowego 5% rabatu na trzy kolejne zamówienia, który od dnia dzisiejszego oferujemy klientom za niezrealizowane do tej pory preordery. Co ważne te dodatkowe 5% sumuje się z innym rabatem.

 

Pozdrawiam i zapraszam do zakupów.

Link to post
Share on other sites

U mnie na koncie nadal pustka, pisma wysyłam ja, zwrotów nie dostaję. Zrezygnowałem z rzecznika praw konsumenta na rzecz prawnika, skończyła mi się cierpliwość. Nie wiem co dalej. Sonsi cieszę się Waszym szczęściem, jednak ja na zakupy się nie skuszę. Po prostu Wam nie ufam i nigdy się to nie zmieni.

Edited by upadly_skaut
Link to post
Share on other sites

a wie ktoś jak z realizacją obecnych zamówień? co coyote to jedyny sklep w naszym kraju który ma magazynki do scara h, poza tym są teraz w promocji i zastanawiam się nad kupnem, a nie mam zamiaru czekać dłużej niż trwałby transport w wgc

Link to post
Share on other sites

U mnie na koncie nadal pustka, pisma wysyłam ja, zwrotów nie dostaję. Zrezygnowałem z rzecznika praw konsumenta na rzecz prawnika, skończyła mi się cierpliwość. Nie wiem co dalej. Sonsi cieszę się Waszym szczęściem, jednak ja na zakupy się nie skuszę. Po prostu Wam nie ufam i nigdy się to nie zmieni.

 

Witam,

akurat Tobie Skaut trochę się dziwię. Zobowiązaliśmy się oddać ci pieniądze za karabin, którego używałeś i oddałeś w ramach reklamacji. Producent reklamację zdecydowanie odrzucił a mimo to staraliśmy się ci pomóc i się z tego nie wycofujemy. Pieniądze dostaniesz jak tylko uporamy się ze zwrotami za preordery. Kolejność musi być, nie możemy faworyzować jednych kosztem innych gdyż byłoby to nie w porządku.

 

Jeżeli chodzi o realizację bieżących zamówień to realizujemy je na bieżąco. Magi do SCARA są dostępne ale jest ich końcówka. Pojawią się w większej ilości najprawdopodobniej w styczniu.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Cytuję Sonsi :

 

"Witam,

akurat Tobie Skaut trochę się dziwię. Zobowiązaliśmy się oddać ci pieniądze za karabin, którego używałeś i oddałeś w ramach reklamacji."

 

Powiedz mi proszę, KIEDY?! Kiedy miałem okazję go używać?! Skoro karabin po wystrzeleniu jednego magazynka okazał się wadliwy. Tak było za pierwszym razem i za każdym kiedy wracał z serwisu, na którym znajduje się do dziś a ja pozostałem bez pieniędzy (4 tysiące PLN czy jakoś tak? plus komplet magazynków za 1,8k PLN do repliki która nie działa i których nie mogę nawet zwrócić?! REWELACJA)

 

Sprzedano mi wadliwy produkt i nie mogę doprosić się o zwrot pieniędzy po 18 miesiącach od zakupu! Naprawdę nie czuję się mniej poszkodowany niż inni. A Ty jeszcze mi się dziwisz? Uznaję to za mierny żart. Ciekaw jestem jak wiele osób uznaje moją postawę za dziwną?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

Jeżeli chodzi o realizację bieżących zamówień to realizujemy je na bieżąco. Magi do SCARA są dostępne ale jest ich końcówka. Pojawią się w większej ilości najprawdopodobniej w styczniu.

 

Pozdrawiam.

 

zakupiłem, z moich doświadczeń rzeczy vfc są trwalsze niż ctw :wink: mam nadzieje że się nie przejadę

 

btw, czy w styczniu można też oczekiwać dostawy szpeju flyyea i pantaca?

Edited by Ace
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Towar zamówiłem we wtorek i przelałem od razu pieniążki ,dzisiaj (tj. czwartek) listonosz przyniósł paczkę:). Wszystko ok sprawnie i szybko.

Edited by Rengi
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Szmerglu nie przesadzasz? Może warto się dowiedzieć jak sklep traktuje klientów? Jakie kroki podejmowali inni poszkodowani? Mi brakuje już rozwiązań. Od czego jest ten temat? Przecież WMASG i tak mi nie pomoże więc chociaż niech się ludzie dowiedzą jak to wygląda.

 

Co tydzień prawie dostaję miły newsletter od CASG jak to wiosna nadchodzi i czas wyjść na świeże powietrze z repliką. Szkoda tylko, że na razie nie mam jej za co kupić! Paranoja.

Link to post
Share on other sites

Skaut rozumiem i popieram.

Zauważ jednak ze wystarczy 5 postów typu : "mi nie oddali" i cała istotna treść znika w gąszczu mało treściwych postów :dry:

Konkrety to proszę bardzo, piszcie ile wlezie - po to jest ten dział.

 

Zmierzam do tego że przejrzystość tematu znacznie cierpi, chcesz mogę wydzielić całą rozmowę dotycząca waszego wątku do innego tematu.

 

Są pewne zasady, których muszę się trzymać :icon_neutral:

Link to post
Share on other sites

Sonsi, strona Wam sie jakos samoczynnie lokalizuje, chyba po ustawieniach przegladarki. Przy probie klinkniecia na zmiane waluty/jezyka ciagle opisy sa dla mnie po angielsku.

 

Daloby sie to zmienic?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

Czy problemy ze sklepem są aktualne, zamierzam zrobić u nich małe zakupy i nie wiem czy szukać innego dostawcy.

Czy jakiś sklep (oprócz CASG) w Warszawie sprzedaje repliki KWA z możliwością sprzedaży ratalnej?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...