Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 (BI-416) [Boyi]


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wątpie. Mądry sprzedawca nie weźmie body. Dlaczego? Bo na rynku jest mnóstwo airsofciarzy co mają JG i z chęcia by na metal body wymienili. Po co je wypuszczać? Przecież na replice więcej ma się. Więc lepiej mieć samą replikę.

Link to post
Share on other sites

Też czekam na tą replikę :D wygląda obiecująco, i ta atrapa lasera też mi się podoba ;)

Boyi robi podobno najlepsze chińskie Mki, więc możliwe, że ten Hk, będzie lepszy od tego z JG.

Swoją drogą Hk416 JG, jakoś w Polsce się nie pojawił, i nawet zapowiedzi nie ma...

Link to post
Share on other sites

Jeżeli będzie dostępny w ofercie Krakmana, to pewnie pod szyldem Boyi/PJ co oznacza, że będzie miał wymienionych parę części. Metalowy korpus prezentuje się całkiem fajnie, ładny grafitowy kolor, no i grawerka:D

 

I logo P&J na body :roll:

Link to post
Share on other sites
Wygląda nieźle, lecz i tak wolałbym Hk416 z JG. Firma Dboys nie kojarzy mi się zbyt dobrze.

 

Też wolałbym do tego bebechy z JG, ale może Boyi pod jakimś względem się poprawiło? Ciekawe czy tylko jedna opcja będzie do wyboru,chodzi mi o umieszczenie baterii w "puszce"

A body ładne 8)

Link to post
Share on other sites

No masz racje,rewelacji tam nie ma (wymieniałem kable w m4 boyi) jakościowo JG wypada o wiele lepiej. Ciekawe tylko czy samo body też będzie dostępne u nas i czy zakup KH416 z JG + body Boyi będzie opłacalne. Jednak dalej mam cichą nadzieję, że może bebechy trochę poprawili ale tego tak szybko się nie dowiemy. Swoją drogą narzekacie na Dboys ale przy nim HK od AGM wypada już na starcie miernie.

Link to post
Share on other sites

416 JG + body nie powinno wynieść więcej niż replika boyia. Sam planuje taki właśnie zabieg w swojej replice. Póki co pozostaje nam być optymistami jako ,że są u nas dostępne wszelkie cześć do serii ak i emek więc i cześć do hk powinny się pojawić.

Edited by VonHusarz
Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony wolałbym poczekać na JG fullmetal (ze względu na lepsze mocowanie frontu od wersji plastik i kolbę SF- bo nie lubię mieć puchy na RIS'ie) lecz nie jestem człowiekiem cierpliwym i gdy Boyi pojawi się wcześniej od JG pewnie wezmę Boya :P Oczywiście to jest odległa przyszłość i jeszcze wiele może się zmienić ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Dość sporo ma wspólnego z tematem. Wnosi wiadomość, że Boyi robił ciulowate repliki do tej pory.

 

To raczej nie nowość.

 

To ma z tematem że producent jeden... powinieneś zauważyć a ponadto nie jest zadane pytanie o kałacha tylko o HK416 a jest to karabin podobno do M4

 

Ok, żeby było jasno: pomijam kwestie GB, spodziewam się, że rewelacji nie będzie i nie tylko ja jak widać. Interesuje mnie bardziej wykonanie zewnętrzne, bo już po samych zdjęciach można śmiało rzec, że w tej kwesti boyacze wskoczyły na odrobinę wyższy level.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...