Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jaki jest sens zostawiania repliki naładowanej?

 

Tak, zapewne z czasem same sprężynki układu spustowego, będą się zużywały znacznie szybciej niż normalnie w stanie "spoczynku" (nie napięty zestaw spustu).

oczywiście wszystko zależy jak długo będzie napięta... Tylko po co?

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_gbb_karabiny/a_w_s_s_we-g39k_hard_kick_gas_blowback_type-2778.html

 

mam pytanie, czy ktoś wie czy do tej wersji giety da się przykręcić od dołu szynę ris?

 

Pewnie da się na 3 sposoby (według mnie) : 1 - przewiercic otwory na szyne ris (http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2014&name=BFT_-_Szyna_RIS_do_G36_165mm) u dołu ,którą się dokupi i przykręci . 2 - kupic konwersje (http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4433&name=BFT_-_Konwersja_RAS_do_G36K) . 3 - kupic gdzieś , może na allegro, przednie łoże od g36k jg , które u dołu ma szynę ris (na 99% będzie trzeba dopasowac) . Mam nadzieje że pomogłem ;) .

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

nie mogę czegoś zrozumieć i liczę że ktoś mi wytłumaczy.

 

http://shop.ehobbyasia.com/ra-tech-n-p-a-s-kit-for-we-open-bolt-system-pdw-m14.html

 

tutaj jest n.p.a.s do replik WE w systemie open bolt. Poniżej produktu są dwa linki z instrukcją instalowania N.P.A.S i tam jest że trzeba przyciąć trochę dysze. Czy tak jet rzeczywiście jak się instaluje tego n.p.a.s'a? bo jakoś mi się nie uśmiecha ciąć tak ważną cześć i potem może się okazać że źle przyciąłem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

 

Każdy chwyt będzie prawie pasowac , ale będzie . Jednak trzeba dopasowywac (ale chyba w pierwszym linku nie - G&P ) , bo gietka WE ma "szyne" na optykę jak ostry odpowiednik (aegi mają troche zmodyfikowane ) - a te chwyty są właśnie do aeg-ów :biggrin: . Ja do swojej giety kupiłem chwyt btf (199PLN) - trzeba było dopsowywac . Zdecydowanie polecam z tych 3 opcji wybrac pierwsza - G&P .

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

BFT wiem że nie pasuje bez modyfikacji dlatego szukam innej opcji.

 

Ciężko dopasować chwyt BFT do WE g39? bo w sumie w specu maja to nie musiał bym sciagać za granicy.

 

Oraz jak się celuje z tej lunety?(mam małe doświadczenie z lunetami właściwie zerowe)

 

Dostosowywuje się łatwo . Wystarczy scyzoryk czy tam nóż - dopasowanie polega na "rozszerzeniu" , poszerzeniu "szyny" w tej optyce (broń Boże w gietce - w niej nic nie psujemy :wink: ) . Ale od razu mówie - żeby replika dobrze namierzała cel , trzeba odkręcic "śrubki" (u góry i na boku optyki) i usztywnc tubus (?) klejem super glue (inaczej podczas strzelania tubus będzie Ci się przekręcał na bok , i będziesz miał przechyloną siatkę celowniczą). Jak się celuje z tej optyki ? -dobrze :blush: . Mam nadzieję że pomogłem :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

oczywiście że pomogłeś ;)

 

martwi mnie ten tubus ;/

 

mój plan jest taki że zakupiłem kolejna giete od we tym razem wersje RAS i zamierzam wmontować prec lufe 6.03 460mm (zamaskować ja tłumikiem dźwięku) wmontować n.p.a.s i lunetę ale czy dedykowana czy zwykła jeszcze nie wiem i tu mam dylemat.

Link to post
Share on other sites

oczywiście że pomogłeś ;)

 

martwi mnie ten tubus ;/

 

mój plan jest taki że zakupiłem kolejna giete od we tym razem wersje RAS i zamierzam wmontować prec lufe 6.03 460mm (zamaskować ja tłumikiem dźwięku) wmontować n.p.a.s i lunetę ale czy dedykowana czy zwykła jeszcze nie wiem i tu mam dylemat.

 

Z optyką dedykowaną wyglądało by o niebo lepiej :wink: W końcu gieta ma wyglądac jak gieta :cool: . Co do tubusu - polac troche kleju (tylko NIE na SZKŁA , a na miejsce połączenia guma/plastikowy tubus ) żeby sie nie kręcił na boki i po kłopocie - ja tak zrobiłem i jest OK .

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tak widziałem tylko jest jeden problem w każdym modelu ta modyfikacja wygląda trochę inaczej w m14 trzeba przyciąć o 1,82mm ,a w PDW już 1,5mm do G39 nie ma podanej tej wartości.

 

EDIT:

 

Mam jeszcze jedno pytanie jak wyjąć komorę HU i zmienić gumkę ??? Jeśli ktoś mi podeśle jakiś filmik albo jakiś artykuł będę bardzo wdzięczny.

 

 

Sorki za dwa posty.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

 

Jestem zainteresowany zakupem repliki g39 od RA-techa. Dokładnie chodzi o ten egzempalrz:

 

http://www.ratech.com.tw/store/product.php?id_product=155

 

Chciałbym się dowiedzieć czy ten oferowany zestaw będzie się nadawał do rozgrywek ASG? Czy ktoś zakupił z tej strony replikę i może się wypowiedzieć nad jakością ich tuningu? A także jakie osiągi można uzyskać jeśli chodzi o zasięg i skupienie?

 

Czy istnieją modele z serii g36 z lepszymi możliwościami dostosowania do użytku w rozgrywkach niż modele producenta WE? Nie chodzi mi o kwestie wizualne tylko części i osiągi.

 

Pozdrawiam

Sus.

Link to post
Share on other sites

Ad1. Jeśli myślisz że będziesz miał osiągi lepsze niż elektryk to nie, ciężko jest w ogóle porównywać AEG'a i GBB bo są to 2 różne światy.

Tuningując GBB można się liczyć z tym że osiągi będą porównywalne do stockowego elektryka... (pomijam snajperki itd)

 

Ad2. WE ma najwięcej części tuningowych, więc np G36 GBB od VFC nie ma wsparcia od ratecha, ale są dostępne stockowe części bezproblemowo.

 

Ogólnie jeśli chodzi Ci tylko o osiągi, to nie polecam Ci gaziaka bo się zdecydowanie zawiedziesz...

Link to post
Share on other sites

Bardziej chodzi mi o to czy będzie miał dobre osiągi jak na replikę gazową.

 

Bo jeżeli piszesz o stokowym elektryku, to gdyby miał osiągi stokowego kałacha CM.040C to będzie świetnie:)

Elektryka już mam. A z tego co czytam to ta seria GBB jest bardzo udana i tanńsza w stosunku do np. replik WOC. Zarówno w zakupie jak i tuningu od RA-techa.

 

Dlatego interesuje mnie jeszcze kwestia użyteczności. No i to czy te zestawy od RA-techa są wystarczają na dłuższy czas użytkowania.

 

Pozdrawiam

Sus.

Edited by Susinron
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...