Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gaziak tylko na milsimy, bądź strzelanki z limitami (realcapy/lowcapy), inaczej nie masz większych "szans".

Do kosztu repliki musisz dodać jeszcze ze 4 magazynki żeby to miało jakiś sens. ( a to już jest ponad 1/2 ceny repliki)

 

Co do Ratecha no to jak kupisz złożoną replikę to powinna działać, gorzej jak sam musiałbyś dopasować części, bo różnie z tym jest...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

mam pytanie, wiem że w gaziakach gdy zmniejszy się średnice lufy to zwiększa się ilość FPS'ów, ale jak jednocześnie zwiększę długość lufy to może spaść ilość FPS?

 

chodzi mi o taką precke:http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_361_362&products_id=9198&name=Falcon_-_Lufa_Precyzyjna_-_6.03_-_460mm_-_WE_GBB_L85_-_F108

 

którą chce wstawić do WE G39 RAS

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja szukam i szukam i nie umie znaleść tuta jak dostać się do hop upa. Przestudiowałem instrukcje i wychodzi na to że powinienem odkręcić pod frontem takie kółko z 4 wycięciami, tylko nie wiem czym to zrobić, no i czy to na pewno to bo ani drgnie. W temacie wyczytałem że coś specshop kleił, mam nadzieje że to nie chodzi o to, bo mam replike ze speshopa.

Link to post
Share on other sites

http://team-fsa.forumperso.com/t1358-tuto-montage-canon-et-hop-up-ratech-sur-g36c-we Tutorial jak wymienić gumkę HU.

 

EDIT:

 

Dziś wymieniłem gumkę na ra techa i muszę przyznać że w porównaniu do stockowej jest dużo twardsza i ten dźbylek który podkręca kulkę mniej wchodzi w lufę.Cóż jeszcze nie testowałem tej gumki ,ale mam mieszane uczucia.

Jak jest u was ?

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

http://team-fsa.forumperso.com/t1358-tuto-montage-canon-et-hop-up-ratech-sur-g36c-we Tutorial jak wymienić gumkę HU.

 

EDIT:

 

Dziś wymieniłem gumkę na ra techa i muszę przyznać że w porównaniu do stockowej jest dużo twardsza i ten dźbylek który podkręca kulkę mniej wchodzi w lufę.Cóż jeszcze nie testowałem tej gumki ,ale mam mieszane uczucia.

Jak jest u was ?

Kurcze, cały czas nie puszcza... Co wsadziłeś w ten otwór jeśli moge wiedzieć? I czy ten gwint jest czymś sklejony czy coś ?

Link to post
Share on other sites

Mam problem z optyką BFT. Załatwiłem kwestię ruchomego tubusa jak radziliście w temacie, ale chciałbym się dowiedzieć, czy Wasze egzemplarze też są za krótkie? To znaczy, przez przedni punkt mocowania nie da się wsadzić śruby i jest odcinek pustej szyny? Trochę mnie to drażni, będąc szczerym.

Link to post
Share on other sites

Mam problem z optyką BFT. Załatwiłem kwestię ruchomego tubusa jak radziliście w temacie, ale chciałbym się dowiedzieć, czy Wasze egzemplarze też są za krótkie? To znaczy, przez przedni punkt mocowania nie da się wsadzić śruby i jest odcinek pustej szyny? Trochę mnie to drażni, będąc szczerym.

 

Tak u mnie jest to samo.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ja mam pytanie do użytkowników tych replik. Jak wygląda sprawa awaryjności? Czy takie elementy jak końcówka dyszy odkształcają się po 1000 wystrzelonych kulek jak w stokowych G&P WOC? Wiem że, repliki te mają grubszą końcówkę dyszy ale to też kwestia materiału. Jak wygląda sprawa zespołu spustu?

 

 

Czy ktoś przestrzelił porządnie ten karabin w ubiegłym sezonie i może coś więcej powiedzieć na temat zużywania się części. Czy coś na dzień dobry wymaga wymiany? Chodzi mi tylko o wytrzymałość nie osiągi.

 

Pozdrawiam

Sus

Link to post
Share on other sites

No cóż, na moje niewprawne oko na pewno G39 jest wytrzymalsze wewnętrznie niż M4 i SCAR WE. Chociaż z tym drugim ma wiele wspólnego. Osobiście wystrzeliłem circa 16 magazynków w tym niektóre w temperaturze poniżej 10 stopni i nie zauważyłem niczego niepokojącego.

Edited by Frontal
Link to post
Share on other sites

Dzięki za info.

 

A czy ktoś jeszcze mógłby coś napisać na temat awaryjności części w tych modelach?

 

Ciekawi mnie czy to jest coś w stylu m4 KJW/TK jeśli chodzi o kwestię super małej awaryjności w wersji stokowej. I czy można u producenta zamawiać potem części w razie czego.

 

Żeby nie było tak, że po zamontowaniu części RA techa zacznie puszczać coś co zostało ze stokowych elementów.

 

Wiadomo jak jest stal i znal to będzie się wyrabiać. A tutaj wydaję się, że stok oferuje nam spasowane ze sobą elementy, które dobrze współgrają materiałowo a co ma być stalowe to jest.

 

Interesuje mnie tylko ile to potrzyma. I czy będziemy mogli cieszyć się bezawaryjnym użytkowaniem od maja do września na zwykłym green gazie bez żadnych prób z CO2 i zbędnego grzebania po za czyszczeniem.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem replika G36(G39)WE jak do tej pory jest najlepszym wyrobem tej firmy.Zaliczyłem już ją strzelankę przy 0/-1C,jak na razie to słyszałem tylko o jedenej usterce która wystąpiła w kilku egzemplarzach tego modelu czyli łamiącej się dyszy (czy jak to się zwie).

Co do części RA-techa to jak na razie nie jest ich za wiele :gumka,lufa,npas(którego nie wiadomo jak założyć) i zestaw spustowy(stockowy jest całkiem ok ).

Link to post
Share on other sites

No właśnie.

 

A ciekawe czy te dysze pękały ze względu na wadę fabryczną i słabszy materiał, odlew czy przez te 0/-1 temperatury :)

 

Z resztą od czego są skanery laserowe i drukowanie 3d z nylonu pro. Ja to osobiście nie używał bym tej repliki poniżej +5 stopni.

 

Ale dzięki za info i czekam na więcej relacji:)

 

Pozdrawiam

Sus.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...