Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do celow naukowych moge oddac swoja komore PPS. Nie mam zamiaru komus tego dziadostwa wciskac a i wartosc tego nie wielka wiec bez zalu moge oddac.

Jak piszesz serio to mogę podać adres :icon_wink: Od razu sprawdzę czy między poszczególnymi modelami też są jakieś różnice :icon_mrgreen:

 

Edit#1 Zamontowałem szynę jeszcze przed świętami więc na nowy rok zostaje tylko komora.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Jak piszesz serio to mogę podać adres :icon_wink: Od razu sprawdzę czy między poszczególnymi modelami też są jakieś różnice :icon_mrgreen:

Nie sprawdzisz. Ja swoja molestowalem pilnikiem od srodka :P Bardziej bylbym sklonny ja oddac komus z tokarka/frezarka.

Link to post
Share on other sites

Nie znalazłem na 1-j stronie: jaki rozmiar śruby dociskowej, która mocuje rurkę gazową?

Po przez rozkręcanie/skręcanie wchodzi zbyt głęboko i brakuje długości. Chcę kupić dłuższą, bo obecna już nie mocuje.

Dzięki.

Zależnie od serii, to śrubka jest m3 lub m4.

 

Ja czekam na ten test edgi, bo coś mi w nich nie pasuje. Zawsze były droższe niż pdi, a te "nasze" są w cenie promyków.

Link to post
Share on other sites

Na tej stronce są też części do naszego swd :icon_wink: Oczywiście te najbardziej potrzebne czyli komora PPs i zaczep tłoka :hahaha:

 

 

Edit#1

Szkoda czasu na zabawe i kasy na poszarpane gumki. Dorwij sobie uzywane AP i miej swiety spokoj.

A jak masz nie ruszana komore to Shamoth chcial chyba dostac w swoje rece taka po taniosci :icon_razz:

Że niby ja tego nie zrobię?! :icon_mrgreen:

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Dorwałem kolejnego SWD (aahhh nie ma to jak wymiana za starego lapa). Jednak w komorze brakuje ten małej kulki ze sprężynką, ma ktoś może na spyl całą komorę? Z chęcią przytule. A i jak coś mam kolejnego świętego gralla na spyl w postaci sp170(tak to jest dobra seria przed chwilą chronowane i ma na pokładzie 640 fps)

Link to post
Share on other sites

Zabawnie by było gdyby moje swd na czeskiej 180 miało mniej niż 640 fps... na razie wpisuję się na listę rezerwową do czasu zamontowania dyszy ;)

Chodzi o tą małą kulkę co blokuje kulki żeby nie wylatywały w stronę dyszy? W komorze PPS nie jest potrzebna ;) Przynajmniej to zrobili dobrze... no bo przecie komu jest potrzebna szczelność jak można mieć takie bajery.

Link to post
Share on other sites

A u mnie magia z nowym SWD :D. Na stock springu 520pfsów a na core 160 już tylko 570fpsów. Jak wróci do mnie smar teflomowy to przesmaruje uszczelkę tłoka bo strasznie suchutka jest i sprawdzę gnojka jeszcze.

 

P.S Co do springa Core m160 to polecam bo daje bo dobrym uszczelnieniu 620fpsów i naciąga się bardzo lekko. Albo te sprężyny są dobre albo przenumerowane :D.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Odpowiedzialnie stwierdzam: gumka PDI, mimo zapewnienia producenta, przy temperaturach ujemnych nie daje radę.

Nie kręci wcale.

Odkładam do ciepła...

 

Słuchajcie co mi przyszło do głowy.

Poprzednio, zakładając tą PDI gumkę, psiknąłem wcześniej na lufę oraz komorę sylikonem (ze spraju).

Czy może tak być, iż gumka nie kręciła przez ten właśnie sylikon?

Bo te "cycki" są za śliskie...

Wy - też przed zakładaniem gumki dajecie trocha sylikonu, czy zakładacie na sucho?

Dzięki.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Na poczatku wielkie dzieki za wsza wiedze, chyba najlepszy "oficjalny" ze wszystkich.

Po drugie nie bijcie jezeli bylo gdzies na pierwszej stronie.

 

Mam A&K SWD:

- Prometeusz 590,

- SHS 160,( jest tez guarder 160, ale SHS luzniej wchodzi wiec na potrzeby walki z replika zostal shs)

- Czarna Systema,

- głowica Bart'a ( dopieszczona spolerowana)

- komora stock,

- tłok stock,

 

Efpesy - 575 ( odpuśćcie mi pociski, wiem ze cos nie halo :) ale STABILNIE :) )

Zasięg mimo wszystko t

 

Wydaje nam sie ze ucieka szczelnosc jezeli to mozliwe na poziomie kołnież - dysza ? gumka na lufe wchodzila dosc ciasno ( lepiej niz zielona GG) podobnie w komorze dlatego nie dokładaliśmy teflonu,

 

czy możecie mi cos podpowiedziec??

 

z gory dzieki za wszelkie info

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...