Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PORADNIK: opisy rozkładania replik


Recommended Posts

Dzieki Arafat, ale spojrzałem na wskazany przez Ciebie post zanim napisałem prosbę, przejrzałem zresztą wszystko na forum odnosnie nadmienionej klamki. Chodzi mi o dokładne rozłożenie całego pistoletu a nie zdjęcie zamka. :wink:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ROZKŁADANIE TOKYO MARUI USP HIGH GRADE:

 

Pistolet bierzemy do prawej łapki. Palcem wskazującym mocno naciskamy guzik po prawej stronie, bliżej lufy (na wysokości spustu jest). Kciukiem unosimy atrapę bezpiecznika do góry (zatrzask ma przy chwycie pistoletowym. Palcem wskazującym dalej wypychamy bolec. Można śrubokrętem/nożem podważyć bezpiecznik, żeby łatwiej wyszedł. Gdy go wyjmiemy - voila. Broń rozłożona. Pozostaje tylko zdjąć zamek i można wyczyścić, wyjąć zagubioną kulkę, nasmarować lub się po prostu pogapić ;). Składanie analogicznie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolega wcześniej podawał linka do obrazkowej wersji rozkładania VSR 10 (11), jak ktoś woli film, polecam:

 

To naprawdę to biorąc karabin pierwszy raz do rąk można go rozebrać od początku do końca, nasmarować i złożyć w około 1,5 h.

Edited by Menelutor
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam.

Mam nie lada problem otóż chciałem stunningować shotguna m47d tactical i gdy go rozkręciłem, wyleciały mi wszystkie części które składają się na spust a teraz nie mam pojęcia jak to było złożone. Czy mógłby ktoś zamieścić tutaj fotkę z dobrze złożonym spustem?

 

Pozdrawiam

Barcley

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Witajcie mam do was pytanko czy ktoś mógł by mi przybliżyć jak zdjąć zamek z Desert Eagle KWC.Dzisiaj go dostałem ,ale z czasem chciał bym go wysmarować olejem silikonowym.Więc prosił bym o instrukcję dotyczącą zdjęcia zamka z guna.Jeszcze jedna sprawa nie wiem jak dostać się do regulacji hop-up.Wiem gdzie jest umiejscowiona,ale nie wiem jak się do niej dostać czy ktoś mógł by mi to też przybliżyć??

 

Link do guna dla nie wiedzących o którego chodzi

http://www.military.pl/?prod=52&cat=28

Edited by Vetius
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Rozkładał ktoś może Shotuna 003 Long od AGM ? Jak tak prosiłbym o fotki złożonych bebechów. Przy przeładowaniu kulka wpadła do środka i jakoś wypaść nie chce,a boję się, że jak rozłożę, to nie złożę do kupy :D W środku może być podobnie do m47 DE?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

A propos Cymek

 

M14 - chyba nie ma w kolekcji, jak się mylę to przepraszam

 

ale opis jest bardzo obrazowy ;)

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=441...dgvkj&hl=pl

 

Mam pytanko:

 

Czy ktoś z Was próbował zdemontować lufę zewnętrzną bez użycia tego drogiego narzędzia:

Specjalny klucz do modeli serii M15, M4, M16 itp. Znajduje zastosowanie przy (de)montażu pierścienia łączącego chwyt przedni z korpusem.

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...f5856c6de7d558d

 

Jeżeli tak to jakiego zamiennika użyć?

 

Szkoda że nikt nie odpowiedział, a dobre pytanie ;)

 

Odpowiedź brzmi - kluczem do szlifierki ;)

 

ewentualnie mnie się już nie raz udało okładzinami do M16 G&P :P

Edited by Jackall37
Link to post
Share on other sites

S&W Sigma KWC

Wyciągamy mag.

Odchylamy lekko zamek i zsuwamy w dół tylną część zamka (powinno pójść dość gładko).

Ciągniemy w dół pindolka który znajduje się w stopce kolby.

Przesuwamy w dół zatrzask nad spustem. (po obu stronach szkieletu)

Zamek przesuwa się troszke do przodu i można go zsunąć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Mam prośbe,Czy móglby ktoś napisac i zrobic zdjęcia jak ZŁOŻYĆ Desert Eagla UHC,bo podczas naprawiania gumki hopa ktora mu spadla i gdy skladalem kot mi skoczyl na biórko i zwalil pistolet i bebechy mu sie wysypały i mam teraz problem ze zlozeniem go.Bardzo bylbym wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Hej,

a czy ma ktoś schemat HK416?

Jest on dla mnie nowy, w ogóle jestem świeżakiem w ASG i chciałbym się nauczyć całego mechanizmu i poznać wszystkie części, które replika posiada (chyba w większości replik nie znacznie skład mechaniczny się różni? więc dlatego szukam schematu właśnie HK416) bym mógł o nią w należyty sposób dbać i czasem coś wymienić.

Przeszukałem dobrych kilka działów , ale nie znalazłem tam opisu dla HK416.

Proszę bardzo o jakieś wsparcie.

Zazwyczaj jak otworzy się replikę (jak wynika z relacji innych newbie) robi się "fontanna" z części- chciałbym tego uniknąć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...