Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Black Hawk Down Kraków 11.10.2009


Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj mnie podkusiło i w ramach wymiany gumki w FAL`u, żeby nerwom dać odpocząć, wystąpił test pro przebrania....

aa6608b77a376fa8m.jpg

Tylko qrczaki łapek zapomniałem pomalować... czysta Somalia ;-).

 

Sorry za trzymanie FALa jak widać, ale on w trzech częściach na focie jest, a i można się dopatrzyć czego brakuje ;-).

 

Do orgów: tak może być? Bo jak nie to szybko, żebym był w stanie coś głupszego wymyśleć ;-).

Link to post
Share on other sites

Wukasz spoko, spoko... ma się ocieplać, dziś w Szczecinie 21 stopni było ;-). A pod te łachy i tak mogę nawkładać sobie innych dupereli, specjalnie w ciuchlandii brałem ze 3 rozmiary większe w pasie ;-). Przebranie - złotych 5 koszty dodatkowe + to co miałem w domu (farba na dzioba, ładownice, pas itp ;-)).

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Do organizatorów:

Czy istnieje jeszcze szansa dopisania się na udział w strzelance po stronie Somalii? Dopiero mi internet podłączyli w akademiku a z chęcią bym poznał krakowskich maniaków :) Mógłbym jutro, bądź po jutrze podjechać na centralną żeby zapłacić.

 

Pozdrawiam

zDolnyślązak

Squax

Link to post
Share on other sites

Kolego Squax, a dlaczego nie napiszesz na maila albo na PW, nie chce Ci się odszukać informacji z kontaktem do mnie. Przepraszam za offtop ale ręce opadają.

 

teraz pigułka informacji:

 

Adres: Kraków, ul. Centralna 53 GPS 50.062759,20.006189

google mapy: http://maps.google.pl/maps?q=50.062759,20....013711&z=16

 

Zielona strzełka oznacza wjazd na teren

 

- strefa parkingowa

przy strefie będziemy robić rejestrację uczestników, wymagany dokument potwierdzający tożsamość oraz wiek, osoby w przedziale 16-18 lat, proszę się rejestrować wraz z dokumentem/zgodą prawnych opiekunów oraz osobą rekomendującą/ biorącą odpowiedzialność za zachowanie podczas BHD

 

- strefa bezpieczeństwa (grill, stoły i ławy piknikowe, szatnie, wc, relax-room)

bezwzględny nakaz wyciągnięcia magazynków z replik oraz przestrzalenie na sucho poza strefą

 

- strefa walk (wymagany bezwględny nakaz noszenia ochrony na oczy)

 

Czas:

rejestracja: 7.00-8.300 (bezwględnie wymagany)

odprawa i wymarsz: 9.00

14.00 - przerwa

15.30 - scenariusz II

17.30 - Finał

 

Numer telefonu:

668 626 388

Michał

 

Można przyjechać w sobotę i przenocować - proszę zabrać karimaty, śpiwory. Będą przygotowane pomieszczenia do przenocowania

Link to post
Share on other sites

w kfc wielka dolewka ;) michall postawi kubek i róbta co chceta :)

 

pytanko w sprawie godziny

 

o 17:30 się zbieramy i jedziemy, poligon pusty, czy jest jeszcze przewidziana jakaś odprawa/podsumowanie/ewentualny opiernicz za zniszczenia w kfc o tej godzine??? Pytam bo średnio u nas z czasem po tej godzinie a nie chciałbym przegapić czegoś ciekawego :)

Link to post
Share on other sites

Może któryś z Krakusów cyknąłby fotkę skrętu w Centralną z Nowohuckiej, jeśli oczywiście istnieje taka możliwość? Nie ukrywam, że pomogło by szybko dotrzeć i zmieścić się w godzinach rejestracji.

Ponadto zapytanie szybkie jak tam z rozkopaniem miasta na trasie:

obwodnica (tu wiem, tragedia jeszcze przez stulecia), Zakopiańska, Aleja Powst. Śląskich, Nowohucka (trasy 4 i 776) ? Przejezdne to to?

Link to post
Share on other sites

Od Zakopianki nie ma żadnych remontów.

Zresztą, w niedzielny poranek nie będziecie mieć problemów z przejechaniem miasta.

Co do skrętu w Centralną, to nie powinniście mieć problemów. Ulica jest oznaczona, a poza tym, jest to skrzyżowanie na którym w lewo skręca się do M1 a w prawo właśnie w Centralną.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...